Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

dystrybutorzy

Wyposażenie warsztatów

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim, profesjonalnym asortymentem naszej firmy. Wśród oferowanych przez nas maszyn i urządzeń odnajdą Państwo kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych oraz stacji kontroli pojazdów. Pełna nasza oferta zaprezentowana została na firmowej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Cartec
Adres firmy:
Zbożowa 10b, 40-657 Katowice, śląskie
+48 32 203 03 13
http://www.cartec-polska.pl
mapa w kml
Zaprawy nasienne

Nasze przedsiębiorstwo jest powszechnie znanym dystrybutorem preparatów ochrony plonów, które dostarcza środki chemiczne od najlepszych producentów. W asortymencie firmy Arysta LifeScience znajdują się m.in. nasienne zaprawy oraz inne adiuwanty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zamieściliśmy kalendarz stosowania poszczególnych preparatów i biostymulatorów, wraz z pełną ofertą sprzedażową.


Adres firmy:
, ,
+48
http://www.upl-ltd.com
mapa w kml
Kursy językowe angielskiego

W dzisiejszych czasach każdy powinien znać co najmniej jeden język obcy. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałe kursy językowe, podczas których nauczą się Państwo języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Czemu warto skorzystać z naszej oferty? Ponieważ zatrudniamy doświadczonych nauczycieli, oferujemy przestępne ceny lekcji i dbamy o najwyższy poziom nauczania!


Adres firmy:
, ,
+48
http://sowka-biznes.com
mapa w kml
Agencja pracy dla obcokrajowców

Czasem szukając zatrudnienia, może okazać się, że będziemy potrzebowali pomocy. Szczególnie trudno jest je znaleźć osobom z innych państw. Dlatego też powstała nasza agencja pracy dla obcokrajowców. Dzięki naszej pomocy, znacznie szybciej uda się znaleźć odpowiednie stanowisko i będziesz mógł cieszyć się z niego.

MAGELLAN GROUP SP Z O O
Adres firmy:
Jodłowa 14, 95-070 Aleksandrów Łódzki, łódzkie
+48 60 684 88 84
http://magellan-group.pl
mapa w kml
Jazdy doszkalające Marki

Od lat marzysz o tym, żeby zostać kierowcą samochodu osobowego? Doskonale znasz zasady ruchu drogowego, budowę silnika i innych części samochodu, ale praktyczna obsługa auta nie idzie Ci już tak dobrze? Jeśli masz problemy z manewrami, to zapraszamy Cię na jazdy doszkalające do naszego ośrodka w Markach.

Projekt Prawko Magdalena Pawlak
Adres firmy:
Okólna 7, 05-270 Marki, mazowieckie
+48 50 620 03 23
http://www.projektprawko.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.