Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

dystrybutorzy

Diamentowe tarcze

Stosownie do życzeń klienta tarcze diamentowe mogą być dostarczane w wersjach do cięcia oraz szlifowania. Stosuje się je w szlifierkach przenośnych, stacjonarnych lub przewoźnych, otwartych lub w obudowach dźwiękochłonnych. Ponadto oferowane szlifierki występują w wersjach z rozruchem manualnym/elektrycznym lub automatycznym wraz z układem SZR mogąc służyć także do zasilania czuło prądowych urządzeń elektronicznych mających tarcze diamentowe do cięcia.

Blastrac Poland
Adres firmy:
ul. Dworcowa 47, 63-200 Jarocin, woj. wielkopolskie
+48 62 740 41 50
http://www.blastrac.pl
mapa w kml
Piecyki

Nasza firma Berudium Sp. z o.o. oferuje Państwu wysokiej jakości grzejniki elektryczne. Na naszej stronie internetowej www.ekonomiczne-grzejniki.pl znajdą Państwo więcej szczegółów. W szczególności polecamy nasze energooszczędne grzejniki aluminiowe łazienkowe. Gorąco zachęcamy do podjęcia współpracy, która z pewnością okaże się owocna!

Berudium Sp. z o.o.
Adres firmy:
Tuwima 2/2, 41-800 Zabrze, śląskie
+48 32 273 36 18
http://www.ekonomiczne-grzejniki.pl
mapa w kml
Płytki - Tagina

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, regularnie uzupełniamy naszą ofertę o nowe pozycje elementów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Polecamy płytki Tagina, które zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. Świetnie sprawdzą się do wprowadzenia kontrastowych elementów.

Modern Studio
Adres firmy:
Brzeźnicka 46A, 42-200 Częstochowa, śląskie
+48 34 372 09 44
http://www.modernstudio.com.pl
mapa w kml
Wyposażenie warsztatów

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim, profesjonalnym asortymentem naszej firmy. Wśród oferowanych przez nas maszyn i urządzeń odnajdą Państwo kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych oraz stacji kontroli pojazdów. Pełna nasza oferta zaprezentowana została na firmowej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Cartec
Adres firmy:
Zbożowa 10b, 40-657 Katowice, Śląskie
+48 32 203 03 13
http://www.cartec-polska.pl
mapa w kml
Opaski kablowe

W naszej ofercie znalazły się opaski kablowe, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania z zastosowaniem doskonałych materiałów. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji możesz liczyć na to, że otrzymasz artykuły najlepsze w swoim rodzaju, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Meritum Marcin Przychodzki
Adres firmy:
Herbsta 2/16, 76-200 Słupsk,
+48 50 202 19 94
http://opaskikablowe.pl
mapa w kml
Zaprawy nasienne

Nasze przedsiębiorstwo jest powszechnie znanym dystrybutorem preparatów ochrony plonów, które dostarcza środki chemiczne od najlepszych producentów. W asortymencie firmy Arysta LifeScience znajdują się m.in. nasienne zaprawy oraz inne adiuwanty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zamieściliśmy kalendarz stosowania poszczególnych preparatów i biostymulatorów, wraz z pełną ofertą sprzedażową.


Adres firmy:
, ,
+48
http://www.arysta.pl
mapa w kml
Kursy barmańskie

Wrocław, Warszawa, Toruń, Olsztyn i wiele więcej - nasze kursy barmańskie odbywają się w kilkunastu miastach w Polsce. Uczymy zarówno podstawowych kwestii, takich jak degustacja czy dobieranie składników, jak i bardziej zaawansowanych zagadnień przydatnych w tej branży. Dowiesz się u nas jak negocjować z firmami alkoholowymi, zarządzać barem oraz poznasz wiedzę z zakresu sommelierstwa, baristyki czy cygar.

Ogólnopolska Szkoła Barmanów
Adres firmy:
Kłopotowskiego 11, 03-718 Warszawa, Mazowieckie
+48 22 616 43 51
http://www.szkolabarmanow.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.