Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

dystrybutorzy

Wyposażenie warsztatów

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim, profesjonalnym asortymentem naszej firmy. Wśród oferowanych przez nas maszyn i urządzeń odnajdą Państwo kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych oraz stacji kontroli pojazdów. Pełna nasza oferta zaprezentowana została na firmowej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Cartec
Adres firmy:
Zbożowa 10b, 40-657 Katowice, śląskie
+48 32 203 03 13
http://www.cartec-polska.pl
mapa w kml
Zaprawy nasienne

Nasze przedsiębiorstwo jest powszechnie znanym dystrybutorem preparatów ochrony plonów, które dostarcza środki chemiczne od najlepszych producentów. W asortymencie firmy Arysta LifeScience znajdują się m.in. nasienne zaprawy oraz inne adiuwanty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zamieściliśmy kalendarz stosowania poszczególnych preparatów i biostymulatorów, wraz z pełną ofertą sprzedażową.


Adres firmy:
, ,
+48
http://www.upl-ltd.com
mapa w kml
Kursy językowe angielskiego

W dzisiejszych czasach każdy powinien znać co najmniej jeden język obcy. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałe kursy językowe, podczas których nauczą się Państwo języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Czemu warto skorzystać z naszej oferty? Ponieważ zatrudniamy doświadczonych nauczycieli, oferujemy przestępne ceny lekcji i dbamy o najwyższy poziom nauczania!


Adres firmy:
, ,
+48
http://sowka-biznes.com
mapa w kml
Agencja pracy dla obcokrajowców

Czasem szukając zatrudnienia, może okazać się, że będziemy potrzebowali pomocy. Szczególnie trudno jest je znaleźć osobom z innych państw. Dlatego też powstała nasza agencja pracy dla obcokrajowców. Dzięki naszej pomocy, znacznie szybciej uda się znaleźć odpowiednie stanowisko i będziesz mógł cieszyć się z niego.

MAGELLAN GROUP SP Z O O
Adres firmy:
Jodłowa 14, 95-070 Aleksandrów Łódzki, łódzkie
+48 60 684 88 84
http://magellan-group.pl
mapa w kml
Jazdy doszkalające Marki

Od lat marzysz o tym, żeby zostać kierowcą samochodu osobowego? Doskonale znasz zasady ruchu drogowego, budowę silnika i innych części samochodu, ale praktyczna obsługa auta nie idzie Ci już tak dobrze? Jeśli masz problemy z manewrami, to zapraszamy Cię na jazdy doszkalające do naszego ośrodka w Markach.

Projekt Prawko Magdalena Pawlak
Adres firmy:
Okólna 7, 05-270 Marki, mazowieckie
+48 50 620 03 23
http://www.projektprawko.pl
mapa w kml
Niemiecki dla dzieci online

Na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno, jednak im wcześniej rozpoczęta, tym lepsze rezultaty może przynieść. My proponujemy niemiecki dla dzieci online. Zajęcia odbywają się w towarzystwie wykwalifikowanego lektora, który pomoże w rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych. Ogromną zaletą zajęć jest fakt, iż odbywają się one w domu.

F.H.U. "RAFANIA" ANNA GRZYWA
Adres firmy:
Rzemieślnicza 16, 43-600 Jaworzno, śląskie
+48 51 517 64 84
http://niemieckionline.online
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.