Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

dystrybutorzy

Wyposażenie warsztatów

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim, profesjonalnym asortymentem naszej firmy. Wśród oferowanych przez nas maszyn i urządzeń odnajdą Państwo kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych oraz stacji kontroli pojazdów. Pełna nasza oferta zaprezentowana została na firmowej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Cartec
Adres firmy:
Zbożowa 10b, 40-657 Katowice, śląskie
+48 32 203 03 13
http://www.cartec-polska.pl
mapa w kml
Opaski kablowe

W naszej ofercie znalazły się opaski kablowe, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania z zastosowaniem doskonałych materiałów. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji możesz liczyć na to, że otrzymasz artykuły najlepsze w swoim rodzaju, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Meritum Marcin Przychodzki
Adres firmy:
Herbsta 2/16, 76-200 Słupsk,
+48 50 202 19 94
http://opaskikablowe.pl
mapa w kml
Zaprawy nasienne

Nasze przedsiębiorstwo jest powszechnie znanym dystrybutorem preparatów ochrony plonów, które dostarcza środki chemiczne od najlepszych producentów. W asortymencie firmy Arysta LifeScience znajdują się m.in. nasienne zaprawy oraz inne adiuwanty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zamieściliśmy kalendarz stosowania poszczególnych preparatów i biostymulatorów, wraz z pełną ofertą sprzedażową.


Adres firmy:
, ,
+48
http://www.upl-ltd.com
mapa w kml
Kursy językowe angielskiego

W dzisiejszych czasach każdy powinien znać co najmniej jeden język obcy. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałe kursy językowe, podczas których nauczą się Państwo języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Czemu warto skorzystać z naszej oferty? Ponieważ zatrudniamy doświadczonych nauczycieli, oferujemy przestępne ceny lekcji i dbamy o najwyższy poziom nauczania!


Adres firmy:
, ,
+48
http://sowka-biznes.com
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.