Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

dystrybutorzy

Zaprawy nasienne

Nasze przedsiębiorstwo jest powszechnie znanym dystrybutorem preparatów ochrony plonów, które dostarcza środki chemiczne od najlepszych producentów. W asortymencie firmy Arysta LifeScience znajdują się m.in. nasienne zaprawy oraz inne adiuwanty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zamieściliśmy kalendarz stosowania poszczególnych preparatów i biostymulatorów, wraz z pełną ofertą sprzedażową.


Adres firmy:
, ,
+48
http://www.upl-ltd.com
mapa w kml
Protokół BGP

Typy rozwiązań pomiędzy klientem a operatorem, rodzaje konfiguracji oraz optymalizacji, a także wiele innych. Nasz kurs uczy zastosowań zewnętrznego trasowania. Protokół BGP, który jest głównym tematem szkolenia, jest integralną częścią podstawy, na której bazuje oraz funkcjonuje współczesny internet.

Trecom
Adres firmy:
Czyżewska 10, 02-908 Warszawa, mazowieckie
+48 22 488 72 00
http://szkolenia.trecom.pl
mapa w kml
Aktualne zlecenia dla opiekunek w Niemczech

Chciałabyś zajmować się osobami starszymi na co dzień? Jesteś osobą, która potrafi poradzić sobie z czasem trudnymi sytuacjami? Jesteś odpowiedzialna i wiesz jak zorganizować takiej osobie czas podczas nieobecności najbliższych? W naszej agencji znajdziesz aktualne zlecenia dla opiekunek w Niemczech. Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z ofertami pracy. Zapraszamy!

Bravecare ApS Sp. z o.o.
Adres firmy:
Jagiellońska 88, bud. 30U, 00-992 Warszawa, mazowieckie
+48 22 400 78 76
http://bravecare.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.