Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

działalność gospodarcza

Pomoc prawna online

Poza tradycyjną formą przyjmowania klientów w biurze kancelarii w Bydgoszczy oferuję także pomoc prawną online. Za pośrednictwem aplikacji do prowadzenia telekonferencji udzielam porad, a także przygotowuję, czy też opiniuję wzory umów, regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów prawniczych. Przez internet klient może więc zasięgnąć porady w sprawach związanych z prawem handlowym, gospodarczym, kontraktowym, rodzinnym, spadkowym, nieruchomości, czy też cywilnym.

Paweł Jurkowski Kancelaria Radcy Prawnego
Adres firmy:
Poznańska 24/1, 85-129 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 69 179 53 10
http://pjkancelaria.pl
mapa w kml
Obsługa prawna podmiotów gospodarczych

Kancelaria świadczy pomoc dla przedsiębiorców, w formie jednorazowej konsultacji lub długofalowej współpracy. Obsługa prawna podmiotów gospodarczych obejmuje między innymi sporządzanie kontraktów handlowych, wspieranie restrukturyzacji i przekształceń, prowadzenie postępowań sądowych czy interpretację przepisów.

Kancelaria KPW
Adres firmy:
Kościuszki 17/3, 59-220 Legnica, dolnośląskie
+48 50 967 57 04
http://kancelariakpw.pl
mapa w kml
Zakres działania komornika

Polskie prawo zezwala na wybór funkcjonariusza sądowego na terytorium naszego kraju, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości. Zakres działania komornika Dominiki Marty Branickiej to m.in. Boguszewo, Wybudowanie Łasińskie, Szonowo Szlacheckie czy Rogóżno Zamek. Kancelaria ma natomiast swoją siedzibę w Grudziądzu.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dominika Marta Branicka
Adres firmy:
Sienkiewicza 9/2, 86-300 Grudziądz, kujawsko-pomorskie
+48 50 626 69 99
http://grudziadz.branicka.komornik.pl
mapa w kml
windykacja należności

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Świadczymy między innymi takie usługi jak windykacja należności, czy licytacje ruchomości i nieruchomości. Pomożemy w skutecznym odzyskaniu Waszych należności. Szczegółowe informacje o naszej działalności są dostępne na witrynie internetowej kancelarii.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim Marek Gil
Adres firmy:
Partyzancka 26/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
+48 62 592 82 96
http://komornik.ostrowwlkp.pl
mapa w kml
Usługi porządkowe

Agencja Ochrony Mienia i Osób ATOS zajmuje się profesjonalną ochroną osób oraz obiektów. Świadczymy również kompleksowe usługi porządkowe na terenie Łodzi oraz w jej okolicach. Działając na zlecenie osób prywatnych, firm lub instytucji, sprzątamy domy i mieszkania, lokale użytkowe, hale magazynowe czy przemysłowe.

ATOS sp. z o. o.
Adres firmy:
Widzewska 14, 92-229 Łódź, łódzkie
+48 42 677 57 01
http://grupa-atos.pl
mapa w kml
przedszkole językowe

Działające w Warszawie przedszkole językowe zaprasza rodziców i dzieci ze Stolicy, a w szczególności dzielnicy Mokotów. Zapewniamy ciekawy program, codzienne spotkania z lektorem języka angielskiego oraz wyśmienite wyżywienie i wykwalifikowaną opiekę. Co więcej, nasz placówka posiada wielki ogród z placem zabaw o powierzchni 1200 m2.

Przedszkole Mały Podróżnik
Adres firmy:
Balonowa 12, 02-635 Warszawa, mazowieckie
+48 22 843 05 19
http://malypodroznik.edu.pl
mapa w kml
Kancelaria notarialna

Udzielamy pomocy w kwestii prawa związanego ze śmiercią członka rodziny, związkiem małżeńskim czy nieruchomościami. Kancelaria notarialna mieście się we Wrocławiu - dojechać można tutaj zarówno własnym samochodem, jak i środkami transportu publicznego. Dodatkowo przechowujemy również papiery wartościowe, dokumenty oraz pieniądze.

Kancelaria Notarialna Karolina Karpińska Angelika Sołtys
Adres firmy:
Plac Wolności 11, 50-071 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 783 99 59
http://www.rejentwroclaw.pl
mapa w kml
Ugoda pozasądowa

Sprawy o odszkodowanie wynikające m.in. z wypadków drogowych mogą zostać zakończone poprzez porozumienie stron. Ugoda pozasądowa ma miejsce między poszkodowanym a ubezpieczeniem, na jej mocy strony dochodzą do porozumienia w kontekście wypłacanego na rzecz poszkodowanego odszkodowania/zadośćuczynienia.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Morlewski
Adres firmy:
Zdzisława Jamrożka 6/2, 20-153 Lublin, lubelskie
+48 51 884 11 48
http://morlewski.pl
mapa w kml
Kancelaria Radców Prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Legalexpert pozostaje do Państwa dyspozycji, jeśli zmagając się Państwo z problemami natury prawnej. Klientów obsługują tutaj wysoko wykwalifikowani i doświadczeni radcowie prawni, którzy do każdego zlecenia podchodzą z dużym zaangażowaniem. Wiemy bowiem, że to od nas zależy często Państwa los. Każdego klienta traktujemy na równi, z takim samym zaangażowaniem. Na co dzień współpracujemy z adwokatami, aby nasza oferta była jeszcze bardziej kompleksowa, a każdy z Państwa zadowolony z usług.

Legalexpert Radcy Prawni Markiewicz spółka partnerska
Adres firmy:
Williama Heerleina Lindleya 16, 02-013 Warszawa, mazowieckie
+48 89 535 15 55
http://legalexpert.pl
mapa w kml
Adwokat Piotrków Trybunalski

Głównym zadaniem tej osoby jest pomoc prawna, udzielanie porad, a także opracowanie skutecznej linii obrony, którą zaprezentuje w interesie klienta na sali sądowej. Każdej osobie, której sprawa trafiła na wokandę przyda się adwokat. Przygotowujemy dokumentację, a także reprezentujemy klientów podczas sporów sądowych.

Kancekaria Adwokacka Krzysztof Kaczmarek
Adres firmy:
ul. Henryka Sienkiewicza 13/1, 97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie
+48 50 971 87 70
http://www.kkfadwokaci.pl
mapa w kml
Notariusz Szczecin

W kancelarii notarialnej M. Posyniak czeka na Państwa wykwalifikowany notariusz. Szczecin jest miastem, w którym znajduje się nasze biuro. Zapraszamy wszystkie osoby, które nie mogą uporać się ze swoimi problemami i wątpliwościami prawnymi lub potrzebują wykonać dokumenty zgodne z prawem. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Kancelaria Notarialna M. Posyniak
Adres firmy:
Marszałka Józefa Piłsudskiego 20/4, 70-462 Szczecin, zachodniopomorskie
+48 60 166 23 14
http://kancelariaposyniak.pl
mapa w kml
Spółki prawnik Kraków

Dominika Mróz-Krysta jest radcą prawnym, który wg obowiązujących przepisów posiada uprawnienia zbliżone do uprawnień adwokatów. Prowadzona przez w Krakowie nią kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad, pomocą w uzyskaniu odszkodowania za wypadki przy pracy lub też błędy lekarskie, jak i stałą obsługą spółek.

Kancelaria Mróz-Krysta
Adres firmy:
Krupnicza 7/7, 31-123 Kraków, małopolskie
+48 12 633 75 33
http://www.mrozkrysta.com.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.