Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

działalność gospodarcza

Kancelaria prawa upadłościowego

Świadczymy pomoc osobom, które w wyniku podejmowanych działań utraciły zdolność do wywiązywania się z ciążących na nich zobowiązaniach. Nasza kancelaria prawa upadłościowego mieści się w Warszawie. Doradzamy klientom, przygotowujemy dla nich dokumenty, a także reprezentujemy ich w sprawach prowadzonych przed sądem.

Kancelaria Prawa Upadłościowego Gaweł Jarosiński
Adres firmy:
Wilanowska 8 lok. 3, 00-422 Warszawa, mazowieckie
+48 50 154 15 41
http://upadlosc-konsumencka.edu.pl
mapa w kml
nagrobki Strzegom

Zajmujemy się działalnością w branży kamieniarskiej, w ramach której jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom dostęp do wysokogatunkowych rozwiązań z kamienia naturalnego. Firma SIGNIA ze Strzegomia ma w swojej ofercie m. in. wykonane z pełną precyzją nagrobki i płyty granitowe, które sprawdzą się m. in. w przemyśle budowlanym.

SIGNIA Sp. z o.o.
Adres firmy:
Rybna 63, 58-150 Strzegom, dolnośląskie
+48 74 642 12 15
http://signia.com.pl
mapa w kml
kancelaria prawa kanonicznego Warszawa

Jeżeli interesują Cię kwestie dotyczące rozwiązania małżeństwa kościelnego (zwane inaczej procedurą o stwierdzenie nieważności), to Kancelaria Prawa Kanonicznego CC IUSTITA służy Tobie radą. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. W celu konsultacji, prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi aspektami naszej oferty.

Kancelaria Prawa Kanonicznego i Cywilistyczna CC IUSTITA
Adres firmy:
Twarda 44, 00-831 Warszawa, mazowieckie
+48 51 003 35 94
http://cciustita.pl
mapa w kml
Pomoc prawna online

Poza tradycyjną formą przyjmowania klientów w biurze kancelarii w Bydgoszczy oferuję także pomoc prawną online. Za pośrednictwem aplikacji do prowadzenia telekonferencji udzielam porad, a także przygotowuję, czy też opiniuję wzory umów, regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów prawniczych. Przez internet klient może więc zasięgnąć porady w sprawach związanych z prawem handlowym, gospodarczym, kontraktowym, rodzinnym, spadkowym, nieruchomości, czy też cywilnym.

Paweł Jurkowski Kancelaria Radcy Prawnego
Adres firmy:
Poznańska 24/1, 85-129 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 69 179 53 10
http://pjkancelaria.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.