Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

działalność gospodarcza

Pomoc prawna online

Poza tradycyjną formą przyjmowania klientów w biurze kancelarii w Bydgoszczy oferuję także pomoc prawną online. Za pośrednictwem aplikacji do prowadzenia telekonferencji udzielam porad, a także przygotowuję, czy też opiniuję wzory umów, regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów prawniczych. Przez internet klient może więc zasięgnąć porady w sprawach związanych z prawem handlowym, gospodarczym, kontraktowym, rodzinnym, spadkowym, nieruchomości, czy też cywilnym.

Paweł Jurkowski Kancelaria Radcy Prawnego
Adres firmy:
Poznańska 24/1, 85-129 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 69 179 53 10
http://pjkancelaria.pl
mapa w kml
windykacja należności

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Świadczymy między innymi takie usługi jak windykacja należności, czy licytacje ruchomości i nieruchomości. Pomożemy w skutecznym odzyskaniu Waszych należności. Szczegółowe informacje o naszej działalności są dostępne na witrynie internetowej kancelarii.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim Marek Gil
Adres firmy:
Partyzancka 26/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
+48 62 592 82 96
http://komornik.ostrowwlkp.pl
mapa w kml
Usługi porządkowe

Agencja Ochrony Mienia i Osób ATOS zajmuje się profesjonalną ochroną osób oraz obiektów. Świadczymy również kompleksowe usługi porządkowe na terenie Łodzi oraz w jej okolicach. Działając na zlecenie osób prywatnych, firm lub instytucji, sprzątamy domy i mieszkania, lokale użytkowe, hale magazynowe czy przemysłowe.

ATOS sp. z o. o.
Adres firmy:
Widzewska 14, 92-229 Łódź, łódzkie
+48 42 677 57 01
http://grupa-atos.pl
mapa w kml
Ugoda pozasądowa

Sprawy o odszkodowanie wynikające m.in. z wypadków drogowych mogą zostać zakończone poprzez porozumienie stron. Ugoda pozasądowa ma miejsce między poszkodowanym a ubezpieczeniem, na jej mocy strony dochodzą do porozumienia w kontekście wypłacanego na rzecz poszkodowanego odszkodowania/zadośćuczynienia.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Morlewski
Adres firmy:
al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa, mazowieckie
+48 51 884 11 48
http://morlewski.pl
mapa w kml
Spółki prawnik Kraków

Dominika Mróz-Krysta jest radcą prawnym, który wg obowiązujących przepisów posiada uprawnienia zbliżone do uprawnień adwokatów. Prowadzona przez w Krakowie nią kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad, pomocą w uzyskaniu odszkodowania za wypadki przy pracy lub też błędy lekarskie, jak i stałą obsługą spółek.

Kancelaria Mróz-Krysta
Adres firmy:
Krupnicza 7/7, 31-123 Kraków, małopolskie
+48 12 633 75 33
http://www.mrozkrysta.com.pl
mapa w kml
Adwokat Białystok cennik

Jeśli szukasz prawnej pomocy, trafiłeś we właściwe miejsce. W naszej kancelarii pracuje adwokat, który przyjmuje klientów mieszkających na terenie Białego stoku. Znajdziesz tu cennik usług, które świadczymy. Zainteresowany ofertą? Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Wiśniewska
Adres firmy:
Mickiewicza 83 lok. 16, 15-257 Białystok, podlaskie
+48 51 612 51 66
http://kancelaria-nw.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.