Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

naprawy i remonty

Regeneracja turbin łódź

Nasza firma od lat zajmuje się wszystkim co związane z turbosprężarkami. Obsługa, naprawa i regeneracja turbin w Łodzi choć nie należy do prostych stała się naszym znakiem firmowym. Jeśli potrzebujesz części, chcesz zlecić naprawę lub regenerację turbiny w Łodzi, to dobrze trafiłeś! Wejdź na naszą stronę internetową http://www.turbosprezarki.net.pl/ by zapoznać się z aktualną oferta.

Moto Centrum Zgierska 250 Sp. z o.o.
Adres firmy:
Zgierska 250/252, 91-364 Łódź, łódzkie
+48 42 617 53 55
http://regeneracja.net.pl
mapa w kml
Firma remontowa Warszawa

Świetnie wykonana praca, korzystne warunki współpracy, fachowe doradztwo - to i jeszcze więcej oferuje właśnie nasza firma remontowa. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się nasza firma oraz miejscem najczęściej świadczonych przez nas usług. Zainteresowanych przeprowadzeniem szybkiego i skutecznego remontu - zapraszamy do kontaktu.

Firma remontowa Andrzej Jadach
Adres firmy:
ul. J. Bytnara 20/72, 02-645 Warszawa, woj. Mazowieckie
+48 22 844 59 63
http://www.remonty-jadach.pl
mapa w kml
Usługi remontowe

Jeżeli szukają Państwo firmy, która profesjonalnie wykonuje remonty mieszkań, Warszawa i nasza firma w niej zlokalizowana to dobry wybór. Oferujemy Państwu usługi remontowe, które wykonywane są sprawnie i terminowo. Zapewniamy najlepsze ceny i brak ukrytych kosztów, serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

CityConstruction Adam Tomaszewski
Adres firmy:
ul. Sarmacka 1, 02-972 Warszawa, woj. mazowieckie
+48 53 015 27 38
http://www.cityconstruction.pl
mapa w kml
Szlifkom - cyklinowanie bezpyłowe Warszawa

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim profesjonalnym cyklinowaniem bezpyłowym podłóg stosując przy tym tylko najlepsze dostępne na rynku środki chemiczne oraz nowoczesne maszyny. Ponadto zajmujemy się szpachlowaniem ubytków oraz renowacją schodów. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm i instytucji z Warszawy i okolic.

SZLIFKOM Burakowski Adam Warszawa
Adres firmy:
ul. Międzynarodowa 238a / 40a lok. 127, 03-922 Warszawa, woj. Mazowieckie
+48 51 254 42 35
http://www.szlifkom.pl
mapa w kml
Montaż wykładzin

Firma Koniczynka od prawie dwudziestu pięciu lat oferuje swoim klientom materiały wykończeniowe do podłóg. Oferujemy Państwu profesjonalny montaż wykładzin, wykonywany przez fachowców nagradzanych między innymi certyfikatami Autoryzowanego Instalatora. Wykonujemy naprawy posadzki, kładziemy produkty z PVC, dywanowe, kauczukowe, wyposażone w system antypoślizgowy oraz ścienne.

Koniczynka
Adres firmy:
ul. M. Skłodowskiej-Curie 61, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
+48 56 655 35 40
http://www.koniczynka.info.pl
mapa w kml
Renowacja domów z bali

Jeśli jesteś mieszkańcem górskich okolic i chcesz docieplić budynek w którym mieszkasz, polecamy usługę mszenia domów. Polega to na wykonaniu idealnie do siebie pasujących skrątek tworzących warkocze izolacyjne. Zajmujemy się również renowacją domów z bali, wykonywaniem drewnianych imitacji i obkładek.

Szymon Ustupski Firma Remontowo-Budowlana
Adres firmy:
Podhalańska k/24, 34-500 Zakopane, małopolskie
+48 88 013 14 36
http://www.mszenie.eu
mapa w kml
Drzwi z montażem

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, przeznaczonych do mieszkań i domów. Są to wyjątkowo estetyczne konstrukcje, które pozwolą na stworzenie atrakcyjnego wystroju wnętrza. Występują w wielu wzorach i kolorach, co umożliwia ich dopasowanie do każdej aranżacji. Oprócz sprzedaży oferujemy także montaż zakupionych drzwi.

BEL-POL Sp. z o.o.
Adres firmy:
Strzelińska 35, 58-100 Świdnica, dolnośląskie
+48 74 856 39 00
http://bel-pol.pl
mapa w kml
Sklep budowlany Wadowice

Stworzyliśmy nasz sklep budowlany w Wadowicach z myślą o zagwarantowaniu dużego wyboru materiałów niezbędnych przy pracach remontowych i stawianiu domów. Proponujemy między innymi farby i artykuły malarskie odzież ochronną bhp., artykuły metalowe i narzędzia. Na miejscu czeka na Klientów ekspert, który pomoże wybrać odpowiednie materiały.

Alus+
Adres firmy:
Legionów 16, 34-100 Wadowice, małopolskie
+48 33 476 72 46
http://alusplus.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.