Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

sprzęty i urządzenia

Panele ogrodzeniowe Wrocław

W szerokiej ofercie, którą przygotowała firma Ester znajdują się bramy i panele ogrodzeniowe. Wrocław - to tu mieści się to przedsiębiorstwo. Warto zapoznać się z jego ofertą zanim zdecydują się Państwo na zakup. Firma posiada szeroką ofertę w przystępnych cenach. Kupując tutaj znajdą Państwo atrakcyjne i tanie panele ogrodzeniowe. Wrocław zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

Ester P.P.U.H. Mirosław Mełeszko
Adres firmy:
Jagodowa 27, 55-040 Kobierzyce, dolnośląskie
+48 71 311 86 36
http://ester.home.pl
mapa w kml
Akumulatory do wózków widłowych

Sprawne działanie dużych i małych magazynów, fabryk, marketów zależy od wydajności przekładania dużej ilości ciężkich materiałów. Taka wydajność jest możliwa dzięki wózkom widłowym. Z kolei ich sprawne działanie opiera się na akumulatorach. Nasza firma oferuje wydajne, bezpieczne i nowoczesne akumulatory do wózków widłowych. Dzięki doświadczeniu w produkcji nie tylko akumulatorów do wózków widłowych, ale także w produkcji akumulatorów samochodowych, możemy zapewnić, że materiały, z których są one zrobione, są najwyższej jakości, dzięki czemu akumulatory nie tracą energii i mają długą żywotność.

FIAMM Motove Power
Adres firmy:
Sitarskich 11, 05-830 Nadarzyn, mazowieckie
+48 22 244 22 66
http://fiamm.pl
mapa w kml
Folia termokurczliwa do zgrzewarek

Jesteś zainteresowany zakupem folii termokurczliwej? Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą jaką przygotowała dla Ciebie firma AWM-PAK. Specjalizacją firmy są maszyny pakujące i materiały eksploatacyjne. Nie czekaj i skorzystaj już teraz z tej wyjątkowej oferty. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Nasza oferta maszyn do pakowania czeka w ofercie!

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.
Adres firmy:
Heliotropów 21, 04-796 Warszawa, mazowieckie
+48 22 612 63 11
http://awmpak.pl
mapa w kml
dzierżawa kserokopiarek

Przedstawiamy państwu ofertę specjalistów, którzy zajmują się sprzedażą, dzierżawą oraz naprawą kserokopiarek w Poznaniu. Zapoznanie się z ofertą firmy DKS Sp. z o.o. polecamy wszystkim osobom pragnącym zwiększyć wydajność swoich działań i ceniącym sobie najwyższą jakość nowoczesnych urządzeń biurowych.

DKS Sp. z o.o.
Adres firmy:
Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań, wielkopolskie
+48 61 842 58 84
http://www.dks.pl
mapa w kml
Kasy fiskalne Warszawa

Niewiele sklepów, tak jak warszawska firma Kozioł jest w stanie zaoferować wyposażenie nowoczesne, wygodne w codziennym użytku oraz proste w obsłudze. Jednak nasze kasy fiskalne, w pełni dopasowane do sposobu funkcjonowania danego punktu usługowo-handlowego, to przykład doskonałości dostępnej w dobrej cenie.

Kozioł S.C.
Adres firmy:
Grochowska 278 lok. 004, 03-841 Warszawa, mazowieckie
+48 22 465 86 65
http://sklep.kasy-koziol.pl
mapa w kml
Manometry

Jako polski oddział szwajcarskiej firmy KELLER specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości manometrów elektronicznych. To uniwersalne, precyzyjne urządzenia pomiarowe, znajdujące zastosowanie w pomiarach cieczy i gazów. Doskonale sprawdzają się w ciepłownictwie, gazownictwie, hydraulice, przemyśle spożywczym oraz wielu innych.

KELLER Biuro Polska
Adres firmy:
Szczepankowo 148J, 61-313 Poznań, wielkopolskie
+48 61 832 77 28
http://www.keller-druck.com.pl
mapa w kml
Serwis klimatyzacji i wentylacji Poznań

Głównym obszarem działania naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie systemów w domach prywatnych czy innych budynkach naszych klientów, jakie obejmuje fachowa klimatyzacja i wentylacja. Poznań stanowi obszar, na terenie którego znajdziecie nasz serwis klimatyzacji. Przygotowane przez nas rozwiązania to niezwykła ich wydajność. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

KLIMAPOZ KAŁASZ OWCZAREK SPÓŁKA JAWNA
Adres firmy:
Browarna 10, 61-063 Poznań, wielkopolskie
+48 61 872 80 00
http://klimapoz.pl
mapa w kml
Demineralizacja wody

Najwyższa czystość cieczy roboczej jest wymagana w wielu branżach, między innymi elektrycznej, elektrotechnicznej, a także spożywczej czy farmaceutycznej. Pomóc utrzymać wodę w odpowiednim stopniu odsolenia mogą urządzenia do demineralizacji, które znajdą Państwo wśród propozycji firmy H2Optim. Demineralizacja może odbywać się za wykorzystaniem procesów takich jak osmoza odwrócona, destylacja, uzdatnianie, wymiana jonowa. Proces ten polega na pozbawieniu z jej składu soli, dzięki czemu staje się ona zdatną do picia oraz bardzo zdrową wodą.

H2Optim Sp z o.o. Sp. k.
Adres firmy:
Poznańska 40, 62-081 Baranowo, wielkopolskie
+48 61 820 09 05
http://www.h2optim.pl
mapa w kml
maszyny pakujące

Prawidłowy przepływ mediów dzięki najnowszych złączach elastycznych marki BFM! Stawiamy na najważniejsze czynniki, które uprawioną proces produkcyjny: szczelność, przejrzysty oraz czysty postęp prac, a także co najważniejsze błyskawiczny montaż. Sprawdź już dzisiaj maszyny produkcyjne w firmie Fenixsystems!

Fenix Systems Sp. z o. o.
Adres firmy:
Długa 40, 05-530 Moczydłów, mazowieckie
+48 22 715 52 53
http://www.fenixsystems.eu
mapa w kml
Kurtyny PCV

W naszej ofercie znajdziesz między innymi uszczelniające kurtyny paskowe, które doskonale sprawdzą się w przejściach w różnego rodzaju zakładach. Ich umieszczenie pozwala na ograniczenie ucieczki ciepła z chłodni, ochronie pomieszczeń przed kurzem oraz innymi niesprzyjającymi czynnikami, ograniczeniu hałasu, przeciągów itd. Nie utrudniają przy tym przemieszczania się wózkiem widłowym oraz innymi urządzeniami. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi właściwościami oraz do złożenia zamówienia.

Proinvest Sp. J.
Adres firmy:
Strzelecka 146, 62-050 Mosina, wielkopolskie
+48 61 282 79 03
http://proinvest.com.pl
mapa w kml
Recykling odpadów

W dzisiejszych czasach dbanie o środowisko stało się ważnym elementem działalności każdej firmy produkcyjnej. Jeśli Twój zakład nie ma możliwości sam uporać się z własnymi śmieciami, oferujemy recykling odpadów, w skład którego wchodzi odbiór, transport substancji płynnych, półpłynnych i stałych, a także ich neutralizacja.

Presseko Sp z o.o.
Adres firmy:
Obornicka 1 Bolechowo, 62-005 Owińska, wielkopolskie
+48 61 812 62 54
http://www.presseko.pl
mapa w kml
Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych Warszawa

Posiadamy wiedzę z zakresu obsługi różnorodnych urządzeń mobilnych. Dzięki niej, świadczymy na terenie Warszawy usługi, takie jak m. in. odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych. Znajdujemy także aplikacje szpiegujące, przy użyciu najnowocześniejszego rozwiązania informatki śledczej, jakim jest UFED Touch Ultimate.

Cyber Block
Adres firmy:
Wołoska 18, 02-675 Warszawa, mazowieckie
+48 60 452 33 10
http://cyberblock.pl
mapa w kml
Videodomofony

Pamiętaj aby wychodząc z Swojej firmy zostawić ją pod bezpieczną opieką. Wybierając videodomofony zwróć uwagę czy dany producent zapewni Ci 100% bezpieczeństwa. Oferujemy Państwu najlepszej jakości sprzęt. Zajmujemy się również sprzedażą baterii oraz żarówek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

FHU MINMA
Adres firmy:
Wiklinowa 24, 21-010 Łęczna, lubelskie
+48 81 462 76 08
http://promocyjneceny.com.pl
mapa w kml
Koła pasowe

Jako uznany dystrybutor części z dziedziny techniki liniowej i elementów napędowych, oferujemy państwu najwyższej jakości koła pasowe, pasy klinowe, łożyska, nakrętki, śruby i wiele innych. To wyroby najwyższej jakości, dostosowane do wymagań współczesnych odbiorców. Szczegóły i specyfikacje techniczne dostępne na stronie.

ABcnc
Adres firmy:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec, dolnośląskie
+48 60 078 69 28
http://www.abcnc.pl
mapa w kml
Pompa ciepła woda woda

W ofercie firmy czekają na Państwa różne ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania, jednak największym zainteresowaniem cieszy się pompa ciepła. Wszystkie produkty jakie znajdziemy w ofercie posiadają certyfikat energetyczny i pozwolenia do instalacji w kraju. Każde dostępne u nas urządzenie to wysokiej jakości nowoczesny sprzęt którego zakup i fachowa instalacja na 100% przyniesie oczekiwane zyski.

F.H.U. ANEO
Adres firmy:
Podleska 6, 43-100 Tychy, śląskie
+48 69 290 96 06
http://www.zielonatechnologia.com
mapa w kml
klapa zwrotna

Bardzo ważne podczas działania kanalizacji jest to, by płynnie odprowadzała ona wodę. Niezwykle pomocna jest przy tym klapa zwrotna, która usytuowana na jej wylotach zapewnia stabilny przepływ, który łatwo poddać kontroli. W przypadku parcia z odpowiedniej strony nasz komponent się otwiera, zaś gdy nacisk jest z tej niewłaściwej - ani drgnie.

OKSYDAN Sp. z o. o.
Adres firmy:
Łużycka 16, 44-100 Gliwice, śląskie
+48 73 097 75 35
http://sklep.oksydan.pl
mapa w kml
suszarnia do zboża

Kierowana do średnich i dużych gospodarstw suszarnia do zboża nadaje się do odprowadzania wilgoci z rzepaku, kukurydzy czy nasion różnego typu zbóż. W zależności od modelu może w ciągu godziny pracy przerobić od 3 do 73,5 ton. Oferujemy mniejsze wersje nadmuchowe oraz konstrukcje z wentylatorami osiowymi.

Agremo Sp. z o.o.
Adres firmy:
Parkowa 7, 49-318 Skarbimierz Osiedle, opolskie
+48 77 416 26 83
http://agremo.pl
mapa w kml
Obwody drukowane

Specjalizujemy się w produkcji obwodów drukowanych. Wykonywane przez nas płytki PCB wyróżnia wysoka jakość, a także odpowiednia wytrzymałość. Oferujemy jednostronne produkty o różnych rozmiarach i przeznaczeniu. Nasi pracownicy zajmują się ponadto montaże SMD, a także THT. Nasze wyroby cenione są przez firmy produkujące elektronikę!

Satland Prototype Igor Bober
Adres firmy:
Aldony 2A/37-38, 80-438 Gdańsk, pomorskie
+48 58 554 07 64
http://www.prototypy.com
mapa w kml
filamenty do drukarek 3d

Posiadasz już nowoczesną drukarkę 3D? W takim wypadku na pewno potrzebne ci będą filamenty, które możesz w nich zamontować. W sklepie internetowym 2b3d znajdziesz tego typu produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wszystkie wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że wykonany wydruk będzie idealny pod każdym względem. Wkłady te dostępne są w dowolnych ilościach. Po zamówieniu zostaną do ciebie wysłane tak szybko, jak tylko się da.

MB Monika Bożek
Adres firmy:
Jaracza 88, 50-305 Wrocław, dolnośląskie
+48 72 175 77 55
http://2b3d.pl
mapa w kml
Program do gabinetu

Dzięki możliwościom, jakie daje ten program do gabinetu lekarskiego, możliwe będzie bezproblemowe zarządzenia dokumentacją w przychodni. Dzięki możliwości elektronicznego wystawiania recept, zwolnień i skierowań, łatwiej będzie zarządzać Pacjentami oraz nie trzeba będzie marnować czasu na wypisywanie wszystkiego ręcznie.

Kamsoft Pomorze Sp. z o.o.
Adres firmy:
Droszyńskiego 28, 80-381 Gdańsk, pomorskie
+48 58 309 14 40
http://erum.pl
mapa w kml
uszczelki Lubawka

Wśród uszczelek znajdziemy też wyroby gumowe o specjalnym zastosowaniu - są to między innymi uszczelki o wysokiej odporności chemicznej - stosowane tam, gdzie uszczelki są wystawione np. na działanie kwasów. To sprawia, że uszczelki są krytycznym elementem każdego urządzenia - bez nich nie byłyby możliwe niektóre konstrukcje, ponieważ nie każdy kształt da się odlać lub wykuć.

F.P.U. Wycinanie Uszczelek Jęderko Wiesław
Adres firmy:
Mickiewicza 5, 58-420 Lubawka, dolnośląskie
+48 75 741 16 47
http://www.uszczelki-lubawka.pl
mapa w kml
Fotowoltaika Tarnów

Z nami zmniejszysz rachunki zadbasz o środowisko. Nasza specjalność to fotowoltaika. Instalujemy systemy, dzięki którym pozyskasz energię z naturalnego źródła. Nie generuje ona zanieczyszczeń, jest ekonomiczna i ekologiczna. Proponujemy nowoczesne rozwiązania dla klientów indywidualnych, biznesowych i rolników. Działamy w województwie małopolskim i posiadamy siedzibę w Tarnowie.


Adres firmy:
, ,
+48
http://pradzeslonca.net.pl
mapa w kml
Serwis telewizorów

Obraz traci na ostrości? Martwe piksele nie pozwalają Ci się skupić na filmie lub serialu? A może pilot nagle przestał reagować i nie masz dostępu do większości funkcji swojego sprzętu? Nasz serwis telewizorów upora się z każdą usterką trapiącą Twój sprzęt. Naprawiamy modele wszystkich najpopularniejszych marek wykonane w technologii plazmowej, LCD, a nawet kineskopowej.

Marksonic Marek Gąsiorowski
Adres firmy:
Miedziana 4a, 00-814 Warszawa, mazowieckie
+48 22 831 29 81
http://www.marksonic.pl
mapa w kml
sterowniki PLC

Przedsiębiorstwo Mercon zakorzeniło się już w umysłach odbiorców jako firma, która z największą uwagą traktuje swoich Klientów oraz ich potrzeby. Jednym z filarów naszej działalności, która codziennie obecna jest w większości polskich obiektów są sterowniki PLC. Są to narzędzia wykorzystywane w procesie obsługi prostych, mało skomplikowanych aplikacji. Wszystkie z produktów możliwe są do wykorzystywania z algorytmami swoich funkcjonalnych partnerów. Zachęcamy do zakupów oraz do kontaktu.

MERCON Sp. z o.o.
Adres firmy:
Toruńska 222, 87-805 Włocławek, kujawsko-pomorskie
+48 54 420 13 96
http://www.mercon.pl
mapa w kml
Czyszczenie elektrolizą

Nasz zakład stosuje w codziennej pracy innowacyjne czyszczenie elektrolizą. Nasze sprzęty modulujące prąd stały wykorzystują wyłącznie najefektywniejsze gęstości prądu, dzięki czemu prace przebiegają znacznie efektowniej niż w przypadku stosowania tradycyjnych metod. Pasywacja, do której dochodzi w wyniku tak przeprowadzonych zabiegów, powstaje bez śladu chemicznego jak w przypadku past trawiących.

Weldec
Adres firmy:
Regulska 16, 05-816 Michałowice, mazowieckie
+48 66 312 12 32
http://czyszczeniespoin.pl
mapa w kml
Elementy z tworzyw sztucznych

Nasza firma produkuje elementy z tworzyw sztucznych na potrzeby branży, jaką jest automatyka przemysłowa, a także dla producentów sprzętu AGD, osprzętu siłowego czy do przyrządów pomiarowych wykorzystywanych w elektroenergetyce. Części produkowane są z użyciem metody wtrysku. Ich maksymalna waga nie przekracza 250 gramów.

Biplast s.c. Paweł i Joanna Borowscy
Adres firmy:
Obr. Westerplatte 67, 58-260 Bielawa, dolnośląskie
+48 79 289 88 84
http://www.biplast.pl
mapa w kml
Cięcie laserem

Oferta firmy działającej na rynku od dawna, która posiada najnowocześniejsze, wyjątkowo precyzyjne i w pełni zautomatyzowane maszyny. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne DAJANO zaprasza do skorzystania z oferty i przekonania się, że cięcie laserem blachy pozwala na uzyskanie rezultatów najwyższej jakości. Nasz sprzęt bez trudu radzi sobie z obróbką stali, a sterowanie komputerowe umożliwia uzyskanie wysokiej powtarzalności produktów. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z wyjątkowo atrakcyjnej oferty.

P.H.U.P "DAJANO" JACEK NOGAJ
Adres firmy:
Ogrodowa 71 A, 62-860 Opatówek, wielkopolskie
+48 78 389 74 59
http://www.speedlaser.pl
mapa w kml
Samojezdne wózki transportowe

Proponujemy naszym kontrahentom rozwiązania bezzałogowe, znacznie oszczędzające czas oraz pieniądze. Samojezdne wózki transportowe świetnie sprawdzą się w dużych obiektach produkcyjnych do przewozu towarów i materiałów. Mogą być wykorzystane jako indywidualne jednostki lub lokomotywy, do których doczepia się kolejne elementy.

Lean Technology Poland Leonik-Bogucka i wspólnicy sp.j.
Adres firmy:
Ludwisarska 9 lok. 60, 04-210 Warszawa, mazowieckie
+48 60 253 02 64
http://lean-technology.pl
mapa w kml
Poliwęglan sklep

Już dziś odwiedź naszą stronę i zamów płyty z tworzyw sztucznych. Dowiedz się, jakie właściwości i jak szeroki wachlarz zastosowań ma poliwęglan. Sklep internetowy to możliwość wygodnego zamówienia pożądanej ilości w rozmiarach i kształtach takich, jakich potrzebujesz. Korzystna cena oraz szybka dostawa to kolejne atuty naszej oferty.

Mediplex Tworzywa Sztuczne
Adres firmy:
Napoleona 2, 05-230 Kobyłka, mazowieckie
+48 22 111 40 40
http://mediplex24.pl
mapa w kml
Usługi frezarskie CNC

Jedną z wykonywanych czynności w ramach prowadzonej przez nas działalności jest obróbka metali. Oferujemy usługi frezarskie CNC, a także wiercenia, wytaczania, rozwiercania, gwintowania czy grawerowania przy użyciu tej metody. Zajmujemy się produkcją zarówno detaliczną, jak i seryjną - zgodnie z życzeniem klienta.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POM Sztum Sp. z o.o.
Adres firmy:
Pieniężnego 39, 82-400 Sztum, pomorskie
+48 60 025 35 67
http://pom-sztum.pl
mapa w kml
bloki hydrauliczne

Ofertę kierujemy do fachowców profesjonalnie zajmujących się naprawianiem bądź budowaniem systemów odpowiedzialnych za transport wody. Proponujemy naszym klientom m.in. bloki hydrauliczne i zawory. Są regularnie używane w strażackich rozdzielniach czy prądownicach. Dzięki nim woda nie cofa się, tylko podąża w jednym kierunku.

WROPOL ENGINEERING Sp. z o.o.
Adres firmy:
Wróblowicka 3, 55-330 Lutynia, dolnośląskie
+48 60 708 61 11
http://www.wropol.pl
mapa w kml
Terminale płatnicze dla urzędów

Nasza firma działa w Polsce już od długiego czasu i zajmuje się dostarczaniem jakościowych oraz sprawdzonych rozwiązań dla różnego rodzaju instytucji. Propozycja firmy to między innymi terminale płatnicze dla urzędów. Odznaczają się one prostą obsługą, dzięki czemu nawet osoby starsze nie będą miały problemów z ich użytkowaniem.

Instytut Systemów Publicznych Sp. J.
Adres firmy:
Lirowa 27, 02-387 Warszawa, mazowieckie
+48 22 882 24 60
http://www.systemypubliczne.pl
mapa w kml
Hurtownia elektryczna

Jeśli poszukujecie Państwo najwyższej jakości akcesoriów lub elementów instalacji elektrycznej do użytku domowego lub przemysłowego, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Kopel.pl. Znajduje się tam hurtownia elektryczna, oferująca szeroki wybór artykułów elektrotechnicznych w konkurencyjnych cenach.

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o. o.
Adres firmy:
Polna 107, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 56 669 14 00
http://www.kopel.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.