Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

sprzęty i urządzenia

Panele ogrodzeniowe Wrocław

W szerokiej ofercie, którą przygotowała firma Ester znajdują się bramy i panele ogrodzeniowe. Wrocław - to tu mieści się to przedsiębiorstwo. Warto zapoznać się z jego ofertą zanim zdecydują się Państwo na zakup. Firma posiada szeroką ofertę w przystępnych cenach. Kupując tutaj znajdą Państwo atrakcyjne i tanie panele ogrodzeniowe. Wrocław zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

Ester P.P.U.H. Mirosław Mełeszko
Adres firmy:
Jagodowa 27, 55-040 Kobierzyce, dolnośląskie
+48 71 311 86 36
http://ester.home.pl
mapa w kml
Akumulatory do wózków widłowych

Sprawne działanie dużych i małych magazynów, fabryk, marketów zależy od wydajności przekładania dużej ilości ciężkich materiałów. Taka wydajność jest możliwa dzięki wózkom widłowym. Z kolei ich sprawne działanie opiera się na akumulatorach. Nasza firma oferuje wydajne, bezpieczne i nowoczesne akumulatory do wózków widłowych. Dzięki doświadczeniu w produkcji nie tylko akumulatorów do wózków widłowych, ale także w produkcji akumulatorów samochodowych, możemy zapewnić, że materiały, z których są one zrobione, są najwyższej jakości, dzięki czemu akumulatory nie tracą energii i mają długą żywotność.

FIAMM Motove Power
Adres firmy:
Sitarskich 11, 05-830 Nadarzyn, mazowieckie
+48 22 244 22 66
http://fiamm.pl
mapa w kml
Folia termokurczliwa do zgrzewarek

Jesteś zainteresowany zakupem folii termokurczliwej? Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą jaką przygotowała dla Ciebie firma AWM-PAK. Specjalizacją firmy są maszyny pakujące i materiały eksploatacyjne. Nie czekaj i skorzystaj już teraz z tej wyjątkowej oferty. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Nasza oferta maszyn do pakowania czeka w ofercie!

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.
Adres firmy:
Heliotropów 21, 04-796 Warszawa, mazowieckie
+48 22 612 63 11
http://awmpak.pl
mapa w kml
Manometry

Jako polski oddział szwajcarskiej firmy KELLER specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości manometrów elektronicznych. To uniwersalne, precyzyjne urządzenia pomiarowe, znajdujące zastosowanie w pomiarach cieczy i gazów. Doskonale sprawdzają się w ciepłownictwie, gazownictwie, hydraulice, przemyśle spożywczym oraz wielu innych.

KELLER Biuro Polska
Adres firmy:
Szczepankowo 148J, 61-313 Poznań, wielkopolskie
+48 61 832 77 28
http://www.keller-druck.com.pl
mapa w kml
Demineralizacja wody

Najwyższa czystość cieczy roboczej jest wymagana w wielu branżach, między innymi elektrycznej, elektrotechnicznej, a także spożywczej czy farmaceutycznej. Pomóc utrzymać wodę w odpowiednim stopniu odsolenia mogą urządzenia do demineralizacji, które znajdą Państwo wśród propozycji firmy H2Optim. Demineralizacja może odbywać się za wykorzystaniem procesów takich jak osmoza odwrócona, destylacja, uzdatnianie, wymiana jonowa. Proces ten polega na pozbawieniu z jej składu soli, dzięki czemu staje się ona zdatną do picia oraz bardzo zdrową wodą.

H2Optim Sp z o.o. Sp. k.
Adres firmy:
Poznańska 40, 62-081 Baranowo, wielkopolskie
+48 61 820 09 05
http://www.h2optim.pl
mapa w kml
maszyny pakujące

Prawidłowy przepływ mediów dzięki najnowszych złączach elastycznych marki BFM! Stawiamy na najważniejsze czynniki, które uprawioną proces produkcyjny: szczelność, przejrzysty oraz czysty postęp prac, a także co najważniejsze błyskawiczny montaż. Sprawdź już dzisiaj maszyny produkcyjne w firmie Fenixsystems!

Fenix Systems Sp. z o. o.
Adres firmy:
Długa 40, 05-530 Moczydłów, mazowieckie
+48 22 715 52 53
http://www.fenixsystems.eu
mapa w kml
Kurtyny PCV

W naszej ofercie znajdziesz między innymi uszczelniające kurtyny paskowe, które doskonale sprawdzą się w przejściach w różnego rodzaju zakładach. Ich umieszczenie pozwala na ograniczenie ucieczki ciepła z chłodni, ochronie pomieszczeń przed kurzem oraz innymi niesprzyjającymi czynnikami, ograniczeniu hałasu, przeciągów itd. Nie utrudniają przy tym przemieszczania się wózkiem widłowym oraz innymi urządzeniami. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi właściwościami oraz do złożenia zamówienia.

Proinvest Sp. J.
Adres firmy:
Strzelecka 146, 62-050 Mosina, wielkopolskie
+48 61 282 79 03
http://proinvest.com.pl
mapa w kml
Recykling odpadów

W dzisiejszych czasach dbanie o środowisko stało się ważnym elementem działalności każdej firmy produkcyjnej. Jeśli Twój zakład nie ma możliwości sam uporać się z własnymi śmieciami, oferujemy recykling odpadów, w skład którego wchodzi odbiór, transport substancji płynnych, półpłynnych i stałych, a także ich neutralizacja.

Presseko Sp z o.o.
Adres firmy:
Obornicka 1 Bolechowo, 62-005 Owińska, wielkopolskie
+48 61 812 62 54
http://www.presseko.pl
mapa w kml
Videodomofony

Pamiętaj aby wychodząc z Swojej firmy zostawić ją pod bezpieczną opieką. Wybierając videodomofony zwróć uwagę czy dany producent zapewni Ci 100% bezpieczeństwa. Oferujemy Państwu najlepszej jakości sprzęt. Zajmujemy się również sprzedażą baterii oraz żarówek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

FHU MINMA
Adres firmy:
Wiklinowa 24, 21-010 Łęczna, lubelskie
+48 81 462 76 08
http://promocyjneceny.com.pl
mapa w kml
Koła pasowe

Jako uznany dystrybutor części z dziedziny techniki liniowej i elementów napędowych, oferujemy państwu najwyższej jakości koła pasowe, pasy klinowe, łożyska, nakrętki, śruby i wiele innych. To wyroby najwyższej jakości, dostosowane do wymagań współczesnych odbiorców. Szczegóły i specyfikacje techniczne dostępne na stronie.

ABcnc
Adres firmy:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec, dolnośląskie
+48 75 771 20 19
http://www.abcnc.pl
mapa w kml
Pompa ciepła woda woda

W ofercie firmy czekają na Państwa różne ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania, jednak największym zainteresowaniem cieszy się pompa ciepła. Wszystkie produkty jakie znajdziemy w ofercie posiadają certyfikat energetyczny i pozwolenia do instalacji w kraju. Każde dostępne u nas urządzenie to wysokiej jakości nowoczesny sprzęt którego zakup i fachowa instalacja na 100% przyniesie oczekiwane zyski.

F.H.U. ANEO
Adres firmy:
Wałowa 41, 43-100 Tychy, śląskie
+48 69 290 96 06
http://www.zielonatechnologia.com
mapa w kml
klapa zwrotna

Bardzo ważne podczas działania kanalizacji jest to, by płynnie odprowadzała ona wodę. Niezwykle pomocna jest przy tym klapa zwrotna, która usytuowana na jej wylotach zapewnia stabilny przepływ, który łatwo poddać kontroli. W przypadku parcia z odpowiedniej strony nasz komponent się otwiera, zaś gdy nacisk jest z tej niewłaściwej - ani drgnie.

OKSYDAN Sp. z o. o.
Adres firmy:
Łużycka 16, 44-100 Gliwice, śląskie
+48 73 097 75 35
http://sklep.oksydan.pl
mapa w kml
suszarnia do zboża

Kierowana do średnich i dużych gospodarstw suszarnia do zboża nadaje się do odprowadzania wilgoci z rzepaku, kukurydzy czy nasion różnego typu zbóż. W zależności od modelu może w ciągu godziny pracy przerobić od 3 do 73,5 ton. Oferujemy mniejsze wersje nadmuchowe oraz konstrukcje z wentylatorami osiowymi.

Agremo Sp. z o.o.
Adres firmy:
Parkowa 7, 49-318 Skarbimierz Osiedle, opolskie
+48 77 416 26 83
http://agremo.pl
mapa w kml
Obwody drukowane

Specjalizujemy się w produkcji obwodów drukowanych. Wykonywane przez nas płytki PCB wyróżnia wysoka jakość, a także odpowiednia wytrzymałość. Oferujemy jednostronne produkty o różnych rozmiarach i przeznaczeniu. Nasi pracownicy zajmują się ponadto montaże SMD, a także THT. Nasze wyroby cenione są przez firmy produkujące elektronikę!

Satland Prototype Igor Bober
Adres firmy:
Aldony 2A/37-38, 80-438 Gdańsk, pomorskie
+48 58 554 07 64
http://www.prototypy.com
mapa w kml
Program do gabinetu

Dzięki możliwościom, jakie daje ten program do gabinetu lekarskiego, możliwe będzie bezproblemowe zarządzenia dokumentacją w przychodni. Dzięki możliwości elektronicznego wystawiania recept, zwolnień i skierowań, łatwiej będzie zarządzać Pacjentami oraz nie trzeba będzie marnować czasu na wypisywanie wszystkiego ręcznie.

Kamsoft Pomorze Sp. z o.o.
Adres firmy:
Droszyńskiego 28, 80-381 Gdańsk, pomorskie
+48 58 309 14 40
http://erum.pl
mapa w kml
Serwis telewizorów

Obraz traci na ostrości? Martwe piksele nie pozwalają Ci się skupić na filmie lub serialu? A może pilot nagle przestał reagować i nie masz dostępu do większości funkcji swojego sprzętu? Nasz serwis telewizorów upora się z każdą usterką trapiącą Twój sprzęt. Naprawiamy modele wszystkich najpopularniejszych marek wykonane w technologii plazmowej, LCD, a nawet kineskopowej.

Marksonic Marek Gąsiorowski
Adres firmy:
Miedziana 4a, 00-814 Warszawa, mazowieckie
+48 22 831 29 81
http://www.marksonic.pl
mapa w kml
Czyszczenie elektrolizą

Nasz zakład stosuje w codziennej pracy innowacyjne czyszczenie elektrolizą. Nasze sprzęty modulujące prąd stały wykorzystują wyłącznie najefektywniejsze gęstości prądu, dzięki czemu prace przebiegają znacznie efektowniej niż w przypadku stosowania tradycyjnych metod. Pasywacja, do której dochodzi w wyniku tak przeprowadzonych zabiegów, powstaje bez śladu chemicznego jak w przypadku past trawiących.

Weldec
Adres firmy:
Regulska 16, 05-816 Michałowice, mazowieckie
+48 66 312 12 32
http://czyszczeniespoin.pl
mapa w kml
Elementy z tworzyw sztucznych

Nasza firma produkuje elementy z tworzyw sztucznych na potrzeby branży, jaką jest automatyka przemysłowa, a także dla producentów sprzętu AGD, osprzętu siłowego czy do przyrządów pomiarowych wykorzystywanych w elektroenergetyce. Części produkowane są z użyciem metody wtrysku. Ich maksymalna waga nie przekracza 250 gramów.

Biplast s.c. Paweł i Joanna Borowscy
Adres firmy:
Świdnicka 5d, 58-124 Marcinowice, dolnośląskie
+48 79 289 88 84
http://www.biplast.pl
mapa w kml
Samojezdne wózki transportowe

Proponujemy naszym kontrahentom rozwiązania bezzałogowe, znacznie oszczędzające czas oraz pieniądze. Samojezdne wózki transportowe świetnie sprawdzą się w dużych obiektach produkcyjnych do przewozu towarów i materiałów. Mogą być wykorzystane jako indywidualne jednostki lub lokomotywy, do których doczepia się kolejne elementy.

Lean Technology Poland Leonik-Bogucka i wspólnicy sp.j.
Adres firmy:
Ludwisarska 9 lok. 60, 04-210 Warszawa, mazowieckie
+48 60 253 02 64
http://lean-technology.pl
mapa w kml
bloki hydrauliczne

Ofertę kierujemy do fachowców profesjonalnie zajmujących się naprawianiem bądź budowaniem systemów odpowiedzialnych za transport wody. Proponujemy naszym klientom m.in. bloki hydrauliczne i zawory. Są regularnie używane w strażackich rozdzielniach czy prądownicach. Dzięki nim woda nie cofa się, tylko podąża w jednym kierunku.

WROPOL ENGINEERING Sp. z o.o.
Adres firmy:
Wróblowicka 3, 55-330 Lutynia, dolnośląskie
+48 60 708 61 11
http://www.wropol.pl
mapa w kml
Terminale płatnicze dla urzędów

Nasza firma działa w Polsce już od długiego czasu i zajmuje się dostarczaniem jakościowych oraz sprawdzonych rozwiązań dla różnego rodzaju instytucji. Propozycja firmy to między innymi terminale płatnicze dla urzędów. Odznaczają się one prostą obsługą, dzięki czemu nawet osoby starsze nie będą miały problemów z ich użytkowaniem.

Instytut Systemów Publicznych Sp. J.
Adres firmy:
Lirowa 27, 02-387 Warszawa, mazowieckie
+48 22 882 24 60
http://www.systemypubliczne.pl
mapa w kml
Hurtownia elektryczna

Jeśli poszukujecie Państwo najwyższej jakości akcesoriów lub elementów instalacji elektrycznej do użytku domowego lub przemysłowego, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Kopel.pl. Znajduje się tam hurtownia elektryczna, oferująca szeroki wybór artykułów elektrotechnicznych w konkurencyjnych cenach.

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o. o.
Adres firmy:
Polna 107, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 56 669 14 00
http://www.kopel.pl
mapa w kml
Śruby trapezowe

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej firmy, która proponuje doskonałe i wytrzymałe nakrętki i śruby trapezowe. Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem wiodącej marki Gradel Baudin na terenie Polski. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość oferowanych produktów.

Pivexin Technology Sp. z o.o.
Adres firmy:
ul. Wyrobiskowa 4, 47-440 Babice, opolskie
+48 32 414 91 53
http://pivexin-tech.com
mapa w kml
Płyty warstwowe

Sprzedajemy płyty warstwowe wykonane z różnego rodzaju materiałów (poliuretanowe, styropianowe, z wełny mineralnej). Oferujemy produkty wyłącznie najwyższej jakości, które będą spełniały swoją rolę przez długie lata. Nasze płyty doskonale nadają się do pokrycia dachów i ścian. Dysponujemy artykułami w różnych kolorach i o różnej grubości, aby w najlepszym stopniu dostosować się do potrzeb klienta. Każdy produkt jest dostępny w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani z dokonanego zakupu.

IZOMAT Andrzej Mickiewicz
Adres firmy:
Staszica 14, 89-300 Wyrzysk, wielkopolskie
+48 67 286 72 74
http://izomat.net
mapa w kml
Meble warsztatowe

Satysfakcja klienta jest priorytetowym celem naszej działalności. Aby go osiągnąć, nieustannie staramy się podnosić poziom naszych produktów. Sprzedajemy meble warsztatowe wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, zapewniających im trwałość i solidność przez długi czas. Wśród naszych produktów znajdują się m.in szafki, skrzynki i tablice narzędziowe, dzięki którym każdy warsztat będzie zakładem uporządkowanym i sprawnie funkcjonującym. Decydując się na nasze meble warsztatowe, wybierasz artykuły najlepsze w swoim rodzaju.

TECHMARK L. Ogłoza, S. Zdziechowski sp. j.
Adres firmy:
Piotrkowska 10/12, 95-070 Aleksandrów Łódzki, łódzkie
+48 42 712 17 95
http://techmark.com.pl
mapa w kml
urządzenia spawalnicze

W poszukiwaniu najlepszego na rynku sprzętu, nie możesz nie zajrzeć na stronę naszej firmy. Wśród bogatego asortymentu produktów na największą uwagę zasługuje spawarka inwertorowa MMA marki Magnum. Jest to jedna z najnowocześniejszych tego typu maszyn. Niezwykle dokładna, świetnie spawa praktycznie każdym typem elektrody.

SPAW Narzędziowiec
Adres firmy:
Nowopogońska 227 G, 41-253 Czeladź,
+48 32 269 74 65
http://www.spaw.com.pl
mapa w kml
Centrum danych

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej propozycji naszej firmy, której jedną ze specjalizacji jest budowa data center. Jest to tak zwane centrum danych, serwerownie zgodnie z funkcjonalnymi i korzystnymi z perspektywy przedsiębiorstwa, a także zużycia energii elektrycznej. W naszej ofercie znajduje się projektowanie i budowa data center w taki sposób, aby były one jak najbardziej efektywne i kompleksowe. Zachęcamy do zapoznania się z do tej pory wprowadzonymi przez naszą firmę rozwiązaniami. Polecamy!

Technogroup IT-Service Sp. z o.o.
Adres firmy:
Jana Żiżki 3, 03-117 Warszawa, mazowieckie
+48
http://www.technogroup.com
mapa w kml
Separatory cyklonowe

Nasza firma oferuje Państwu obsługę z zakresu instalacji systemów sprężonego powietrza. Posiadamy między innymi urządzenia łopatkowe, śrubowe, tłokowe, używane, a także osuszacze ziębnicze i adsorpcyjne, filtry, separatory cyklonowe, spusty kondensatu, zbiorniki ciśnieniowe a także zestawy serwisowe do kompresorów łopatkowych i śrubowych. Każde oferowane przez nas urządzenia posiada certyfikat europejski CE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z nami.

PLATA KRZYSZTOF Sp. z o.o.
Adres firmy:
Perkusyjna 35, 51-531 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 722 76 74
http://www.platasa.com
mapa w kml
Lampy led

Innowacyjnym podejściem do wyposażenia mieszkania oraz do technologii oświetleniowych są lampy ledowe. To propozycja, która spotkała się z ogromnym entuzjazmem na Świecie, a obecnie trend ten znajduje wielu zwolenników również w Polsce. Lampy LED, które znajdą Państwo w naszej ofercie to nowoczesna propozycja do nowoczesnych mieszkań. W naszych katalogach znajdą Państwo szeroki wybór lamp ledowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o.
Adres firmy:
Polna 107, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 56 669 14 22
http://b2b.kopel.pl
mapa w kml
Wykrywanie podsłuchu

Specjalizujemy się w namierzaniu i unieszkodliwianiu urządzeń do inwigilacji. Jeden z najważniejszych elementów naszej oferty to wykrywanie podsłuchu. Dzięki wyspecjalizowanym urządzeniom i doświadczeniu jesteśmy w stanie precyzyjnie zlokalizować miejsce umieszczenia takiego nadajnika i skutecznie go usunąć.

Cyber Block
Adres firmy:
Wołoska 18, 02-675 Warszawa, mazowieckie
+48 50 241 94 36
http://cyberblock.pl
mapa w kml
Wentylatory AC

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo bogaty asortyment różnego rodzaju urządzeń wentylacyjnych. Serdecznie polecamy Państwu nasze wysokiej jakości wentylatory przemysłowe AC, które doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju zakładach przemysłowych. Nasze wentylatory przemysłowe charakteryzują się wyjątkową odpornością na trudne warunki pracy, dlatego tak chętnie są zamawiane przez naszych klientów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

AFL Motors
Adres firmy:
Olgierda 110, 81-584 Gdynia, pomorskie
+48 50 550 25 15
http://www.aflmotors.com
mapa w kml
telebimy

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od kilkunastu lat zajmuje się tworzeniem innowacyjnych oraz kreatywnych rozwiązań dla między innymi branży reklamowej. Lemi-bis sprzedaje oraz wynajmuje telebimy LED, a także bandy reklamowe, oferując ponadto obsługę wydarzeń sportowych oraz kulturowych. Dzięki naszym produktom, potencjalni klienci od razu zauważą reklamę naszych Klientów, lepiej ją zapamiętując. Ponadto, dzięki możliwości wyświetlenia dynamicznych oraz statycznych obrazów, istnieje duża swoboda formy.

Lemi-Bis
Adres firmy:
Jelczańska 47, 55-003 Jeszkowice, dolnośląskie
+48 71 339 00 29
http://www.ekranled.pl
mapa w kml
Kable USB-C

Zepsuł Ci się przewód do ładowarki? A może poszukujesz sposobu na szybsze przesyłanie plików z telefonu na komputer? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz kable USB-C, a także ze złączem lightning. Odpowiednie akcesoria wpierają technologię Quick Charge, a dzięki wbudowanemu chipowi - transmisja danych odbywa się błyskawicznie.

myFOX
Adres firmy:
Mała 1B, 42-605 Tarnowskie Góry, śląskie
+48 66 685 76 75
http://myfox.pl
mapa w kml
Metalowe skrzynki na paczki

W czasach pandemii zaczęliśmy wszystko zamawiać kurierem, ponieważ nie można było wychodzić z domu. Wielu z nas ten nawyk został - jest to wygodne, szybkie i tańsze niż kupowanie w sklepie stacjonarnym. Jednak, gdy wróciliśmy z pracy zdalnej, często nie ma nikogo w domu aby odebrać przesyłkę. Nasze metalowe skrzynki na paczki pomogą w bezpiecznym doręczeniu jej właścicielowi, gdy jest poza posesją.

TECHMARK L. Ogłoza, S. Zdziechowski sp. j.
Adres firmy:
Piotrkowska 10/12, 95-070 Aleksandrów Łódzki, łódzkie
+48 42 712 17 95
http://techmark-techpost.com
mapa w kml
Ogrzewanie budynków w Bydgoszczy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Eko-Mont, która zajmuje się wykonywaniem oraz montażem ogrzewania budynków w Bydgoszczy. Proponujemy między innymi instalacje CO, a także nowoczesne i ekologiczne pompy ciepła, kotły na gaz ziemny, olej opałowy, pellet oraz wiele innych. Zapewniamy naszym klientom instalacje w pełni sprawne i bezpieczne, które stworzą odpowiednie warunki w każdym domu, przyczyniając się do zachowania odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Oferujemy niskie ceny.

EKO-MONT s.c.
Adres firmy:
Żeglarska 111, 85-545 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 379 82 18
http://eko-mont.pl
mapa w kml
urządzenia pakujące

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości urządzenia pakujące, które importujemy od najlepszych producentów i sprzedajemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Posiadamy miedzy innymi funkcjonalne owijarki (w tym do palet), pierogarki, maszyny pakujące oraz wiele innych urządzeń w przystępnych cenach.

Igrasil Sp. z o.o.
Adres firmy:
Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa, mazowieckie
+48 50 110 39 95
http://owijarki.pl
mapa w kml
Projektowanie stron www

Założenie własnej działalności gospodarczej to bardzo poważna decyzja życiowa. Niezależnie od tematyki prowadzonego biznesu, warto zainwestować w reklamę i środki promocyjne, za pomocą których wieść o firmie rozniesie się do ogromnej liczby potencjalnych klientów. Do naszych zadań należy projektowanie stron www. Posiadamy gotowe szablony, ale też jesteśmy w stanie przygotować projekt dla klienta. Znamy się na obowiązujących trendach, dlatego wykonywane przez nas witryny są przejrzyste, czytelne i responsywne.

SprawnyInformatyk
Adres firmy:
Forsycji 8/8A, 35-604 Rzeszów, podkarpackie
+48 57 632 43 37
http://sprawnyinformatyk.pl
mapa w kml
Laboratorium Gdańsk

Jako profesjonalne, nieustannie rozwijające się laboratorium pomiarowe Anticorr jest w stanie podjąć się współpracy z licznymi ośrodkami oraz podmiotami zainteresowanymi rzetelnym, precyzyjnym przeprowadzeniem badań. Dyspozycyjność nowoczesnych urządzeń pozwala nam zatroszczyć się o prawidłowy wydźwięk i efekt naszych działań.

Agencja ANTICORR Gdańsk sp. z o.o.
Adres firmy:
Tarcice 11, 80-718 Gdańsk, pomorskie
+48 50 881 37 86
http://laboratorium.anticorr.pl
mapa w kml
Maszyny przemysłowe

Dostarczamy nowe urządzenia linii produkcyjnych, poprawiające wydajność w zakładach. Proponowane maszyny przemysłowe są nowoczesne i innowacyjne. Znajdują się wśród nich folie produktowe, drukarki fleksograficzne oraz linie do produkcji płyt warstwowych. Sprzęt jest konfigurowany pod potrzeby Klienta.

ITALEXPOL JAROSŁAW MATLĘGA
Adres firmy:
Modrzewiowa 6, 09-520 Grabina, mazowieckie
+48 60 248 02 95
http://italexpol.pl
mapa w kml
Układy automatyki

Zachęcamy do skorzystania z naszego innowacyjnego asortymentu, z jakim zapoznać możecie się na naszej stronie internetowej. Głównym obszarem działania naszej firmy jest automatyka i mechanika. Znajdziecie w naszej ofercie elementy mechaniczne oraz układy do automatyki. Posiadamy elektromagnesy, części do dronów i zestawy mini silniczków. Sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy!

PLANET AGNIESZKA PLATA
Adres firmy:
Brylantowa 12, 81-198 Pierwoszyno, pomorskie
+48 66 625 81 39
http://www.smartplaneta.pl
mapa w kml
Automatyczna wycena tłumaczenia

Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem przekładów. Dostępna na naszej stronie automatyczna wycena tłumaczenia pomoże Ci zarówno w przekazaniu nam istotnych dokumentów, jak i w określeniu ważności zlecenia. Pracujemy w dwudziestu językach obcych. Podejmiemy się też zleceń wymagających znajomości określeń prawniczych, medycznych czy technicznych.

Angoal Łukasz Gabarkiewicz
Adres firmy:
Spokojna 7, 77-420 Lipka, wielkopolskie
+48 60 015 05 96
http://transler.eu
mapa w kml
Platforma low code

Zbuduj system zarządzania dokumentami dostosowany do Twojego biznesu. Nasza platforma low code umożliwia stworzenie aplikacji, dzięki której zautomatyzujesz niektóre procesy w firmie, udoskonalisz rozwiązania i rozszerzysz istniejące oprogramowanie informatyczne. System pomoże usprawnić pracę i komunikację między zespołami.

nAxiom Sp. z o.o.
Adres firmy:
Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, podkarpackie
+48 17 859 68 29
http://naxiom.com
mapa w kml
Klimatyzacja

Utrzymywanie odpowiedniego poziomu temperatur i wilgotności powietrza w pomieszczeniu jest bardzo ważne z wielu powodów. Dotyczy to zarówno prawidłowej pracy wielu maszyn, których silniki emitują duże ilości ciepła, jak i też komfortu przebywania w tych warunkach pracowników. Klimatyzacja jest również wykorzystywana w budynkach biurowych czy obiektach mieszkalnych. Firma Solar-Tech to doświadczony partner w zakresie projektowania, doradztwa a także montażu tego typu systemów. Zapraszamy!

SOLAR-TECH ENERGIA ODNAWIALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres firmy:
Młyńska 7, 66-133 Klenica, lubuskie
+48 88 129 78 33
http://solar-tech.pro
mapa w kml
Lenovo poleasingowe

Na naszej stronie internetowej możesz przeglądać produkty po nazwie producenta. Dzięki temu łatwo namierzysz sprzęt firmy, do której masz zaufanie. Polecamy dostępne w naszej ofercie Lenovo poleasingowe, czyli laptopy i komputery, które służyły zazwyczaj w firmach, a teraz wystawiane są do ponownej sprzedaży.

Śląskie Centrum Komputerowe
Adres firmy:
Dworcowa 20, 44-100 Gliwice, śląskie
+48 32 270 24 15
http://slaskiecentrumkomputerowe.pl
mapa w kml
Widowiskowe pokazy konfetti

Żeby stworzyć wrażenie, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, warto zadbać o detale. To w dużej mierze właśnie one stwarzają ostateczny efekt. Polecamy widowiskowe pokazy konfetti, dysze CO2, ciężki dym, sparkulary, fontanny a także wodospady. Dzięki sprzętowi, które posiadamy zapewniamy niezapominane efekty na weselę.

Tryton Efekty
Adres firmy:
Makowa 8, 62-510 Konin, wielkopolskie
+48 60 463 92 98
http://trytonefekty.pl
mapa w kml
Fotowoltaika dla firm

W dzisiejszych czasach na rynku istnieje bardzo wiele sposobów ekologicznego i wydajnego pozyskiwania energii. Z pewnością należy do nich fotowoltaika dla firm. Na korzystanie z niej można uzyskać bardzo atrakcyjne dotacje unijne, a w zakresie działalności ferrowings udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych rad byście mogli zaoszczędzić jak najwięcej. Świadczymy też pomoc w zakresie doboru paneli, analizie wszystkich kosztów i przygotowaniu dla Was pełnej i gotowej instalacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

ENERGO-THERM RADOSŁAW KUŹNIAR
Adres firmy:
Jana Kasprowicza 28, 37-100 Łańcut, podkarpackie
+48 53 361 53 34
http://www.energo-therm.pl
mapa w kml
czujniki rezystancyjne

Naszym zadaniem jest produkcja i sprzedaż profesjonalnych urządzeń do zabezpieczenia stref zagrożonych wybuchem. Wykonujemy czujniki rezystancyjne i termoparowe na specjalne zamówienie naszych Klientów. Posiadamy park maszynowy, w którym produkujemy zarówno pojedyncze, jak i hurtowe ilości urządzeń.

Guenther Polska Sp. z o.o.
Adres firmy:
ul. Wrocławska 27 C, 55-095 Długołęka, woj. dolnośląskie
+48 71 352 70 70
http://www.guenther.com.pl
mapa w kml
Usługi CNC Śląsk

Zajmujemy się obróbką metali za pomocą skrawania. Naszą specjalnością jest frezowanie i usługi CNC, które dzięki zastosowaniu maszyn sterowanych numerycznie pozwalają na szybkie i precyzyjne cięcie. Dzięki temu możemy osiągać dużo bardziej skomplikowane technicznie kształty, niemożliwe do osiągnięcia za pomocą narzędzi manualnych. W krótkim czasie produkujemy także dużo większą liczbę zamówień. Modele, na których pracujemy, są uprzednio projektowane za pomocą programów CAD, a następnie odczytywane przez maszyny.

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR
Adres firmy:
Łanowa 9, 44-141 Gliwice, śląskie
+48 32 232 96 22
http://anmar-gliwice.com.pl
mapa w kml
Nawigacja samochodowa

Profesjonalny lokalizator GPS do samochodu stanowi olbrzymie ułatwienie dla wszystkich osób, które wybierają się w podróż. Bogata oferta jak np. nawigacja samochodowa. Wiadomo, że dobry lokalizator może ułatwić dojazd do najróżniejszych miejsc, bez korzystania z kłopotliwej w obsłudze mapy. Jeśli prowadzisz firmę transportową to Lokalizator GPS jest urządzeniem które na pewno Cię zainteresuje!

Lemon Planet
Adres firmy:
Do Studzienki 28/7, 80-227 Gdańsk, pomorskie
+48 57 749 90 59
http://lemonplanet.pl
mapa w kml
Serwis iPhone

Zajmujemy się naprawami nowoczesnych technologii i zapewniamy wszystkim z Państwa kompleksowe usługi. Nasz serwis iPhone to specjaliści, którzy zajmują się naprawami po zalaniach, w przypadku uszkodzenia podzespołów oraz w sytuacjach, gdy utracone zostały dane. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i nowoczesnymi narzędziami, które umożliwiają nam skuteczne działania. Zapewniamy fachowe podejście do każdego z Państwa, bardzo atrakcyjne ceny oraz kompleksowe działania, które spełnią Państwa oczekiwania.

Ver-Tel Dzięgiel Spółka Jawna
Adres firmy:
Chełmińska 24, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 60 478 52 22
http://ver-tel.pl
mapa w kml
regulator obrotów

W asortymencie sklepu internetowego z elektronarzędziami posiadamy wiele przydatnych oraz profesjonalnych sprzętów. Sprzedajemy m.in. regulator obrotów silnika, przeznaczony do kontrolowania prędkości w urządzeniach jednofazowych. Produkt posiada wbudowany potencjometr, dzięki któremu można np. zmieniać natężenie światła w domu.

C.T.N. Elektro-Serwis Sp.z o.o.
Adres firmy:
Stanisława Zwierzchowskiego 15, 61-248 Poznań, wielkopolskie
+48 50 231 44 42
http://elektro-serwis.pl
mapa w kml
Folia termokurczliwa

Właściwie prawie wszystko się w to pakuje, a przede wszystkim żywność. Ona musi dobrze i hermetycznie być zamknięta. Zatem widać, ważne jest to aby dobrze się z nią obchodzić. Dzięki temu będzie wiadomo, że wszystko będzie tak jak należy. Z pewnością uda się nam robić dobre opakowania, folia termokurczliwa jest to coś co naprawdę warto mieć. Oczywiście są specjalne maszyny które robią opakowania, folia jest dodawana jako dodatkowa rzecz do tego wszystkiego.

TECHNO Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Cezary Ziomek Jakub Ziomek Spółka Jawna
Adres firmy:
Główna 6, 55-010 Święta Katarzyna, dolnośląskie
+48 88 511 61 61
http://www.techno.com.pl
mapa w kml
Drukarka fiskalna online

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz szereg przydatnych, funkcjonalnych i wartościowych narzędzi, takich jak drukarka fiskalna online. Zakupu dokonać możesz w dowolnej chwili, a my zrobimy wszystko, aby zakupiony przez Ciebie sprzęt trafił w Twoje ręce już kolejnego dnia roboczego!

"Lexmak" Krzysztof Florczak
Adres firmy:
Szczecińska 61/67, 91-222 Łódź, łódzkie
+48 53 553 96 25
http://kasyfiskalnelodz.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.