Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

sprzęty i urządzenia

Panele ogrodzeniowe Wrocław

W szerokiej ofercie, którą przygotowała firma Ester znajdują się bramy i panele ogrodzeniowe. Wrocław - to tu mieści się to przedsiębiorstwo. Warto zapoznać się z jego ofertą zanim zdecydują się Państwo na zakup. Firma posiada szeroką ofertę w przystępnych cenach. Kupując tutaj znajdą Państwo atrakcyjne i tanie panele ogrodzeniowe. Wrocław zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

Ester P.P.U.H. Mirosław Mełeszko
Adres firmy:
Jagodowa 27, 55-040 Kobierzyce, dolnośląskie
+48 71 311 86 36
http://ester.home.pl
mapa w kml
Akumulatory do wózków widłowych

Sprawne działanie dużych i małych magazynów, fabryk, marketów zależy od wydajności przekładania dużej ilości ciężkich materiałów. Taka wydajność jest możliwa dzięki wózkom widłowym. Z kolei ich sprawne działanie opiera się na akumulatorach. Nasza firma oferuje wydajne, bezpieczne i nowoczesne akumulatory do wózków widłowych. Dzięki doświadczeniu w produkcji nie tylko akumulatorów do wózków widłowych, ale także w produkcji akumulatorów samochodowych, możemy zapewnić, że materiały, z których są one zrobione, są najwyższej jakości, dzięki czemu akumulatory nie tracą energii i mają długą żywotność.

FIAMM Motove Power
Adres firmy:
Sitarskich 11, 05-830 Nadarzyn, mazowieckie
+48 22 244 22 66
http://fiamm.pl
mapa w kml
Folia termokurczliwa do zgrzewarek

Jesteś zainteresowany zakupem folii termokurczliwej? Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą jaką przygotowała dla Ciebie firma AWM-PAK. Specjalizacją firmy są maszyny pakujące i materiały eksploatacyjne. Nie czekaj i skorzystaj już teraz z tej wyjątkowej oferty. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Nasza oferta maszyn do pakowania czeka w ofercie!

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.
Adres firmy:
Heliotropów 21, 04-796 Warszawa, mazowieckie
+48 22 612 63 11
http://awmpak.pl
mapa w kml
Demineralizacja wody

Najwyższa czystość cieczy roboczej jest wymagana w wielu branżach, między innymi elektrycznej, elektrotechnicznej, a także spożywczej czy farmaceutycznej. Pomóc utrzymać wodę w odpowiednim stopniu odsolenia mogą urządzenia do demineralizacji, które znajdą Państwo wśród propozycji firmy H2Optim. Demineralizacja może odbywać się za wykorzystaniem procesów takich jak osmoza odwrócona, destylacja, uzdatnianie, wymiana jonowa. Proces ten polega na pozbawieniu z jej składu soli, dzięki czemu staje się ona zdatną do picia oraz bardzo zdrową wodą.

H2Optim Sp z o.o. Sp. k.
Adres firmy:
Poznańska 40, 62-081 Baranowo, wielkopolskie
+48 61 820 09 05
http://www.h2optim.pl
mapa w kml
Kurtyny PCV

W naszej ofercie znajdziesz między innymi uszczelniające kurtyny paskowe, które doskonale sprawdzą się w przejściach w różnego rodzaju zakładach. Ich umieszczenie pozwala na ograniczenie ucieczki ciepła z chłodni, ochronie pomieszczeń przed kurzem oraz innymi niesprzyjającymi czynnikami, ograniczeniu hałasu, przeciągów itd. Nie utrudniają przy tym przemieszczania się wózkiem widłowym oraz innymi urządzeniami. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi właściwościami oraz do złożenia zamówienia.

Proinvest Sp. J.
Adres firmy:
Strzelecka 146, 62-050 Mosina, wielkopolskie
+48 61 282 79 03
http://proinvest.com.pl
mapa w kml
Recykling odpadów

W dzisiejszych czasach dbanie o środowisko stało się ważnym elementem działalności każdej firmy produkcyjnej. Jeśli Twój zakład nie ma możliwości sam uporać się z własnymi śmieciami, oferujemy recykling odpadów, w skład którego wchodzi odbiór, transport substancji płynnych, półpłynnych i stałych, a także ich neutralizacja.

Presseko Sp z o.o.
Adres firmy:
Obornicka 1 Bolechowo, 62-005 Owińska, wielkopolskie
+48 61 812 62 54
http://www.presseko.pl
mapa w kml
Videodomofony

Pamiętaj aby wychodząc z Swojej firmy zostawić ją pod bezpieczną opieką. Wybierając videodomofony zwróć uwagę czy dany producent zapewni Ci 100% bezpieczeństwa. Oferujemy Państwu najlepszej jakości sprzęt. Zajmujemy się również sprzedażą baterii oraz żarówek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

FHU MINMA
Adres firmy:
Wiklinowa 24, 21-010 Łęczna, lubelskie
+48 81 462 76 08
http://promocyjneceny.com.pl
mapa w kml
Koła pasowe

Jako uznany dystrybutor części z dziedziny techniki liniowej i elementów napędowych, oferujemy państwu najwyższej jakości koła pasowe, pasy klinowe, łożyska, nakrętki, śruby i wiele innych. To wyroby najwyższej jakości, dostosowane do wymagań współczesnych odbiorców. Szczegóły i specyfikacje techniczne dostępne na stronie.

ABcnc
Adres firmy:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec, dolnośląskie
+48 75 771 20 19
http://www.abcnc.pl
mapa w kml
Pompa ciepła woda woda

W ofercie firmy czekają na Państwa różne ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania, jednak największym zainteresowaniem cieszy się pompa ciepła. Wszystkie produkty jakie znajdziemy w ofercie posiadają certyfikat energetyczny i pozwolenia do instalacji w kraju. Każde dostępne u nas urządzenie to wysokiej jakości nowoczesny sprzęt którego zakup i fachowa instalacja na 100% przyniesie oczekiwane zyski.

F.H.U. ANEO
Adres firmy:
Wałowa 41, 43-100 Tychy, śląskie
+48 69 290 96 06
http://www.zielonatechnologia.com
mapa w kml
klapa zwrotna

Bardzo ważne podczas działania kanalizacji jest to, by płynnie odprowadzała ona wodę. Niezwykle pomocna jest przy tym klapa zwrotna, która usytuowana na jej wylotach zapewnia stabilny przepływ, który łatwo poddać kontroli. W przypadku parcia z odpowiedniej strony nasz komponent się otwiera, zaś gdy nacisk jest z tej niewłaściwej - ani drgnie.

OKSYDAN Sp. z o. o.
Adres firmy:
Łużycka 16, 44-100 Gliwice, śląskie
+48 73 097 75 35
http://sklep.oksydan.pl
mapa w kml
suszarnia do zboża

Kierowana do średnich i dużych gospodarstw suszarnia do zboża nadaje się do odprowadzania wilgoci z rzepaku, kukurydzy czy nasion różnego typu zbóż. W zależności od modelu może w ciągu godziny pracy przerobić od 3 do 73,5 ton. Oferujemy mniejsze wersje nadmuchowe oraz konstrukcje z wentylatorami osiowymi.

Agremo Sp. z o.o.
Adres firmy:
Parkowa 7, 49-318 Skarbimierz Osiedle, opolskie
+48 77 416 26 83
http://agremo.pl
mapa w kml
Obwody drukowane

Specjalizujemy się w produkcji obwodów drukowanych. Wykonywane przez nas płytki PCB wyróżnia wysoka jakość, a także odpowiednia wytrzymałość. Oferujemy jednostronne produkty o różnych rozmiarach i przeznaczeniu. Nasi pracownicy zajmują się ponadto montaże SMD, a także THT. Nasze wyroby cenione są przez firmy produkujące elektronikę!

Satland Prototype Sp. z o.o.
Adres firmy:
Zeusa 61, 80-299 Gdańsk, pomorskie
+48 58 554 07 64
http://www.prototypy.com
mapa w kml
Program do gabinetu

Dzięki możliwościom, jakie daje ten program do gabinetu lekarskiego, możliwe będzie bezproblemowe zarządzenia dokumentacją w przychodni. Dzięki możliwości elektronicznego wystawiania recept, zwolnień i skierowań, łatwiej będzie zarządzać Pacjentami oraz nie trzeba będzie marnować czasu na wypisywanie wszystkiego ręcznie.

Kamsoft Pomorze Sp. z o.o.
Adres firmy:
Droszyńskiego 28, 80-381 Gdańsk, pomorskie
+48 58 309 14 40
http://erum.pl
mapa w kml
Serwis telewizorów

Obraz traci na ostrości? Martwe piksele nie pozwalają Ci się skupić na filmie lub serialu? A może pilot nagle przestał reagować i nie masz dostępu do większości funkcji swojego sprzętu? Nasz serwis telewizorów upora się z każdą usterką trapiącą Twój sprzęt. Naprawiamy modele wszystkich najpopularniejszych marek wykonane w technologii plazmowej, LCD, a nawet kineskopowej.

Marksonic Marek Gąsiorowski
Adres firmy:
Miedziana 4a, 00-814 Warszawa, mazowieckie
+48 22 831 29 81
http://www.marksonic.pl
mapa w kml
Czyszczenie elektrolizą

Nasz zakład stosuje w codziennej pracy innowacyjne czyszczenie elektrolizą. Nasze sprzęty modulujące prąd stały wykorzystują wyłącznie najefektywniejsze gęstości prądu, dzięki czemu prace przebiegają znacznie efektowniej niż w przypadku stosowania tradycyjnych metod. Pasywacja, do której dochodzi w wyniku tak przeprowadzonych zabiegów, powstaje bez śladu chemicznego jak w przypadku past trawiących.

Weldec Jakub Tomkalski
Adres firmy:
Regulska 16, 05-816 Michałowice, mazowieckie
+48 66 312 12 32
http://czyszczeniespoin.pl
mapa w kml
Samojezdne wózki transportowe

Proponujemy naszym kontrahentom rozwiązania bezzałogowe, znacznie oszczędzające czas oraz pieniądze. Samojezdne wózki transportowe świetnie sprawdzą się w dużych obiektach produkcyjnych do przewozu towarów i materiałów. Mogą być wykorzystane jako indywidualne jednostki lub lokomotywy, do których doczepia się kolejne elementy.

Lean Technology Poland Leonik-Bogucka i wspólnicy sp.j.
Adres firmy:
Ludwisarska 9 lok. 60, 04-210 Warszawa, mazowieckie
+48 60 253 02 64
http://lean-technology.pl
mapa w kml
Terminale płatnicze dla urzędów

Nasza firma działa w Polsce już od długiego czasu i zajmuje się dostarczaniem jakościowych oraz sprawdzonych rozwiązań dla różnego rodzaju instytucji. Propozycja firmy to między innymi terminale płatnicze dla urzędów. Odznaczają się one prostą obsługą, dzięki czemu nawet osoby starsze nie będą miały problemów z ich użytkowaniem.

Instytut Systemów Publicznych Sp. J.
Adres firmy:
Lirowa 27, 02-387 Warszawa, mazowieckie
+48 22 882 24 60
http://systemypubliczne.pl
mapa w kml
Śruby trapezowe

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej firmy, która proponuje doskonałe i wytrzymałe nakrętki i śruby trapezowe. Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem wiodącej marki Gradel Baudin na terenie Polski. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość oferowanych produktów.

Pivexin Technology Sp. z o.o.
Adres firmy:
ul. Wyrobiskowa 4, 47-440 Babice, opolskie
+48 32 414 91 53
http://pivexin-tech.com
mapa w kml
Płyty warstwowe

Sprzedajemy płyty warstwowe wykonane z różnego rodzaju materiałów (poliuretanowe, styropianowe, z wełny mineralnej). Oferujemy produkty wyłącznie najwyższej jakości, które będą spełniały swoją rolę przez długie lata. Nasze płyty doskonale nadają się do pokrycia dachów i ścian. Dysponujemy artykułami w różnych kolorach i o różnej grubości, aby w najlepszym stopniu dostosować się do potrzeb klienta. Każdy produkt jest dostępny w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani z dokonanego zakupu.

IZOMAT Andrzej Mickiewicz
Adres firmy:
Staszica 14, 89-300 Wyrzysk, wielkopolskie
+48 67 286 72 74
http://izomat.net
mapa w kml
urządzenia spawalnicze

W poszukiwaniu najlepszego na rynku sprzętu, nie możesz nie zajrzeć na stronę naszej firmy. Wśród bogatego asortymentu produktów na największą uwagę zasługuje spawarka inwertorowa MMA marki Magnum. Jest to jedna z najnowocześniejszych tego typu maszyn. Niezwykle dokładna, świetnie spawa praktycznie każdym typem elektrody.

SPAW Narzędziowiec
Adres firmy:
Nowopogońska 227 G, 41-253 Czeladź,
+48 32 269 74 65
http://www.spaw.com.pl
mapa w kml
Separatory cyklonowe

Nasza firma oferuje Państwu obsługę z zakresu instalacji systemów sprężonego powietrza. Posiadamy między innymi urządzenia łopatkowe, śrubowe, tłokowe, używane, a także osuszacze ziębnicze i adsorpcyjne, filtry, separatory cyklonowe, spusty kondensatu, zbiorniki ciśnieniowe a także zestawy serwisowe do kompresorów łopatkowych i śrubowych. Każde oferowane przez nas urządzenia posiada certyfikat europejski CE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z nami.

PLATA KRZYSZTOF Sp. z o.o.
Adres firmy:
Perkusyjna 35, 51-531 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 722 76 74
http://www.platasa.com
mapa w kml
Wykrywanie podsłuchu

Specjalizujemy się w namierzaniu i unieszkodliwianiu urządzeń do inwigilacji. Jeden z najważniejszych elementów naszej oferty to wykrywanie podsłuchu. Dzięki wyspecjalizowanym urządzeniom i doświadczeniu jesteśmy w stanie precyzyjnie zlokalizować miejsce umieszczenia takiego nadajnika i skutecznie go usunąć.

Cyber Block
Adres firmy:
Wołoska 18, 02-675 Warszawa, mazowieckie
+48 50 241 94 36
http://cyberblock.pl
mapa w kml
telebimy

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od kilkunastu lat zajmuje się tworzeniem innowacyjnych oraz kreatywnych rozwiązań dla między innymi branży reklamowej. Lemi-bis sprzedaje oraz wynajmuje telebimy LED, a także bandy reklamowe, oferując ponadto obsługę wydarzeń sportowych oraz kulturowych. Dzięki naszym produktom, potencjalni klienci od razu zauważą reklamę naszych Klientów, lepiej ją zapamiętując. Ponadto, dzięki możliwości wyświetlenia dynamicznych oraz statycznych obrazów, istnieje duża swoboda formy.

Lemi-Bis
Adres firmy:
Jelczańska 47, 55-003 Jeszkowice, dolnośląskie
+48 71 339 00 29
http://ekranled.pl
mapa w kml
Ogrzewanie budynków w Bydgoszczy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Eko-Mont, która zajmuje się wykonywaniem oraz montażem ogrzewania budynków w Bydgoszczy. Proponujemy między innymi instalacje CO, a także nowoczesne i ekologiczne pompy ciepła, kotły na gaz ziemny, olej opałowy, pellet oraz wiele innych. Zapewniamy naszym klientom instalacje w pełni sprawne i bezpieczne, które stworzą odpowiednie warunki w każdym domu, przyczyniając się do zachowania odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Oferujemy niskie ceny.

EKO-MONT s.c.
Adres firmy:
Żeglarska 111, 85-545 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 379 82 18
http://eko-mont.pl
mapa w kml
Projektowanie stron www

Założenie własnej działalności gospodarczej to bardzo poważna decyzja życiowa. Niezależnie od tematyki prowadzonego biznesu, warto zainwestować w reklamę i środki promocyjne, za pomocą których wieść o firmie rozniesie się do ogromnej liczby potencjalnych klientów. Do naszych zadań należy projektowanie stron www. Posiadamy gotowe szablony, ale też jesteśmy w stanie przygotować projekt dla klienta. Znamy się na obowiązujących trendach, dlatego wykonywane przez nas witryny są przejrzyste, czytelne i responsywne.

SprawnyInformatyk
Adres firmy:
Forsycji 8/8A, 35-604 Rzeszów, podkarpackie
+48 57 632 43 37
http://sprawnyinformatyk.pl
mapa w kml
Maszyny przemysłowe

Dostarczamy nowe urządzenia linii produkcyjnych, poprawiające wydajność w zakładach. Proponowane maszyny przemysłowe są nowoczesne i innowacyjne. Znajdują się wśród nich folie produktowe, drukarki fleksograficzne oraz linie do produkcji płyt warstwowych. Sprzęt jest konfigurowany pod potrzeby Klienta.

ITALEXPOL JAROSŁAW MATLĘGA
Adres firmy:
Modrzewiowa 6, 09-520 Grabina, mazowieckie
+48 60 248 02 95
http://italexpol.pl
mapa w kml
Platforma low code

Zbuduj system zarządzania dokumentami dostosowany do Twojego biznesu. Nasza platforma low code umożliwia stworzenie aplikacji, dzięki której zautomatyzujesz niektóre procesy w firmie, udoskonalisz rozwiązania i rozszerzysz istniejące oprogramowanie informatyczne. System pomoże usprawnić pracę i komunikację między zespołami.

nAxiom Sp. z o.o.
Adres firmy:
Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, podkarpackie
+48 17 859 68 29
http://naxiom.com
mapa w kml
Usługi CNC Śląsk

Zajmujemy się obróbką metali za pomocą skrawania. Naszą specjalnością jest frezowanie i usługi CNC, które dzięki zastosowaniu maszyn sterowanych numerycznie pozwalają na szybkie i precyzyjne cięcie. Dzięki temu możemy osiągać dużo bardziej skomplikowane technicznie kształty, niemożliwe do osiągnięcia za pomocą narzędzi manualnych. W krótkim czasie produkujemy także dużo większą liczbę zamówień. Modele, na których pracujemy, są uprzednio projektowane za pomocą programów CAD, a następnie odczytywane przez maszyny.

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR
Adres firmy:
Łanowa 9, 44-141 Gliwice, śląskie
+48 32 232 96 22
http://anmar-gliwice.com.pl
mapa w kml
Nawigacja samochodowa

Profesjonalny lokalizator GPS do samochodu stanowi olbrzymie ułatwienie dla wszystkich osób, które wybierają się w podróż. Bogata oferta jak np. nawigacja samochodowa. Wiadomo, że dobry lokalizator może ułatwić dojazd do najróżniejszych miejsc, bez korzystania z kłopotliwej w obsłudze mapy. Jeśli prowadzisz firmę transportową to Lokalizator GPS jest urządzeniem które na pewno Cię zainteresuje!

Lemon Planet
Adres firmy:
Walecznych 3, 80-513 Gdańsk, pomorskie
+48 57 749 90 59
http://lemonplanet.pl
mapa w kml
Serwis iPhone

Zajmujemy się naprawami nowoczesnych technologii i zapewniamy wszystkim z Państwa kompleksowe usługi. Nasz serwis iPhone to specjaliści, którzy zajmują się naprawami po zalaniach, w przypadku uszkodzenia podzespołów oraz w sytuacjach, gdy utracone zostały dane. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i nowoczesnymi narzędziami, które umożliwiają nam skuteczne działania. Zapewniamy fachowe podejście do każdego z Państwa, bardzo atrakcyjne ceny oraz kompleksowe działania, które spełnią Państwa oczekiwania.

Ver-Tel Dzięgiel Spółka Jawna
Adres firmy:
Chełmińska 24, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 60 478 52 22
http://ver-tel.pl
mapa w kml
regulator obrotów

W asortymencie sklepu internetowego z elektronarzędziami posiadamy wiele przydatnych oraz profesjonalnych sprzętów. Sprzedajemy m.in. regulator obrotów silnika, przeznaczony do kontrolowania prędkości w urządzeniach jednofazowych. Produkt posiada wbudowany potencjometr, dzięki któremu można np. zmieniać natężenie światła w domu.

C.T.N. Elektro-Serwis Sp.z o.o.
Adres firmy:
Stanisława Zwierzchowskiego 15, 61-248 Poznań, wielkopolskie
+48 50 231 44 42
http://elektro-serwis.pl
mapa w kml
Folia termokurczliwa

Właściwie prawie wszystko się w to pakuje, a przede wszystkim żywność. Ona musi dobrze i hermetycznie być zamknięta. Zatem widać, ważne jest to aby dobrze się z nią obchodzić. Dzięki temu będzie wiadomo, że wszystko będzie tak jak należy. Z pewnością uda się nam robić dobre opakowania, folia termokurczliwa jest to coś co naprawdę warto mieć. Oczywiście są specjalne maszyny które robią opakowania, folia jest dodawana jako dodatkowa rzecz do tego wszystkiego.

TECHNO Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Cezary Ziomek Jakub Ziomek Spółka Jawna
Adres firmy:
Główna 6, 55-010 Święta Katarzyna, dolnośląskie
+48 88 511 61 61
http://www.techno.com.pl
mapa w kml
Drukarka fiskalna online

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz szereg przydatnych, funkcjonalnych i wartościowych narzędzi, takich jak drukarka fiskalna online. Zakupu dokonać możesz w dowolnej chwili, a my zrobimy wszystko, aby zakupiony przez Ciebie sprzęt trafił w Twoje ręce już kolejnego dnia roboczego!

"Lexmak" Krzysztof Florczak
Adres firmy:
Szczecińska 61/67, 91-222 Łódź, łódzkie
+48 53 553 96 25
http://kasyfiskalnelodz.pl
mapa w kml
kształtki wentylacyjne

Firma PPHU Dema zajmuje się produkowaniem najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technicznie systemów wymiany powietrza dla budynków mieszkalnych, jak również produkcyjnych czy usługowych. Wykonujemy kształtki wentylacyjne, pełne kanały, obudowy, kratki, czerpnie i wyrzutnie, okapy, elementy mechaniczne itp. Projektujemy dla naszych klientów optymalne rozwiązania w zakresie budowy systemu wymiany powietrza. Nowością u nas są systemy odpylające dla zakładów przetwórczych. Nasze urządzenia oczyszczają powietrze z dymów, zapachów i pyłu.

PPHU DEMA Dariusz Dębski
Adres firmy:
Katowicka 254, 05-830 Nadarzyn, mazowieckie
+48 66 077 55 71
http://demaklima.pl
mapa w kml
Złącze obrotowe hydrauliczne

Rodzaje złączy są różnorodne, w zależności od zastosowania, rodzaju materiału czy rodzaju połączenia. Jednym z popularnych rodzajów złączy jest złącze obrotowe hydrauliczne. Jest to rodzaj złącza stosowanego w systemach hydraulicznych, który umożliwia przesyłanie płynu poprzez obrót części złącza. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest przekazywanie płynu w elastyczny sposób, co znacznie ułatwia montaż i demontaż elementów w systemach hydraulicznych. Złącza obrotowe hydrauliczne są stosowane w wielu dziedzinach, takich jak przemysł, rolnictwo czy motoryzacja, gdzie występuje potrzeba przesyłania płynów w sposób efektywny i bezpieczny.

EA Kraków P.Paduchowski Spółka Jawna
Adres firmy:
Piłsudskiego 39b, 32-050 Skawina, małopolskie
+48 12 276 07 70
http://sklep.ea.krakow.pl
mapa w kml
Zawory pływakowe

Postaw na wysoką niezawodność oraz bezawaryjną pracę w najbardziej wymagających warunkach. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji, zapewniając fachowe doradztwo oraz pomoc w dobraniu idealnego rozwiązania. Nasze zawory pływakowe są doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie sprawdzone technologie i wysoką jakość materiałów. Od lat dostarczamy produkty, które zaspokajają potrzeby naszych klientów, a ich satysfakcja jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Zetkama Sp. z o.o.
Adres firmy:
3 Maja 12, 57-410 Ścinawka Średnia, dolnośląskie
+48 74 865 21 11
http://www.zetkama.pl
mapa w kml
kanały kablowe

Odkryj moc nowoczesnych rozwiązań w telekomunikacji z naszym katalogiem firm specjalizujących się w kanałach kablowych. Poznaj szeroki wachlarz możliwości, jakie niesie ze sobą cyfrowa rewolucja, począwszy od ultrahd telewizji, po najszybszy internet. Kanały kablowe stały się niezbędnym rozwiązaniem w codziennym funkcjonowaniu zarówno przedsiębiorstw jak i gospodarstw domowych, dlatego warto wybrać sprawdzonych dostawców usług. Proponujemy Państwu skorzystanie z ofert prezentowanych firm, które gwarantują niezawodne połączenia i konkurencyjne ceny. Wybierz już dziś usługi na najwyższym poziomie i wejdź w świat nowoczesnej technologii!

Baks Kazimierz Sielski
Adres firmy:
Jagodne 5, 05-480 Karczew, mazowieckie
+48 22 710 81 00
http://katalog.baks.com.pl
mapa w kml
Obróbka cieplna stali

Wachlarz doskonałych jakościowo usług obejmuje taką ofertę jak obróbka cieplna stali i metali, wyżarzanie normalizujące i rekrystalizujące oraz urządzenia do obróbki cieplnej a jest to jedynie mały odsetek pozytywów związanych ze współdziałaniem z naszym przedsiębiorstwem. Dostosowane do potrzeb klientów, nowoczesne, międzynarodowe przedsiębiorstwo oferuje swoje usługi. Oferowana przez nas obróbka cieplna stali i innych metali to usługa która potrzebne jest w wielu dziedzinach gospodarki. Zapraszamy do współpracy.

TEKNOMET Sp. z o.o.
Adres firmy:
Zakładowa 6, 43-440 Goleszów, śląskie
+48 33 855 53 33
http://teknomet.pl
mapa w kml
Laptop dla nauczyciela

Jesteśmy pewni, że nasze komputery spełnią Twoje oczekiwania. Perfekcyjna jakość obrazu, wydajne procesory i duże przestrzenie dyskowe to tylko niektóre z zalet naszych urządzeń. Z nami praca stanie się prostsza - Laptop dla nauczyciela umożliwi prowadzenie lekcji online, przygotowywanie materiałów dla uczniów czy zarządzanie ocenami w jednym miejscu. Ponadto, nasza oferta obejmuje specjalne rabaty dla osób związanych z edukacją!

Świat Laptopów.PL
Adres firmy:
Chorzowska 1, 41-902 Bytom, śląskie
+48 32 307 85 85
http://swiat-laptopow.pl
mapa w kml
Podkładki dystansowe precyzyjne

Potrzebujesz perfekcyjnego produktu, który zaspokoi Twoje oczekiwania? Wybierz podkładki dystansowe precyzyjne! Nasze produkty, wykonane z najsolidniejszych materiałów, gwarantują dokładność na najwyższym poziomie. Wysoka jakość wykonania wpływa na ogromną odporność i długą żywotność. Doskonale sprawdzą się w najbardziej wymagających warunkach. Dzięki nim, Twoje projekty będą wykonywane sprawniej i efektywniej. Nie czekaj i zainwestuj w to, co najlepsze dla Twojej firmy!

Vibtech
Adres firmy:
Szczęsna 11A/2, 02-454 Warszawa, mazowieckie
+48 51 658 96 16
http://vibtech.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.