Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

produkty codziennego użytku

Odkurzacze

Nasze nowoczesne przedsiębiorstwo oferuje dostosowany do potrzeb klienta zestaw produktów na jaki składają się między innymi odkurzacze, zmywarki, piekarniki do zabudowy, płyty grzejne, kuchenki, lodówki, czajniki, kuchnie mikrofalowe oraz mnóstwo innego typu urządzeń gospodarstwa domowego. Nakłaniamy do zapoznania się z naszym asortymentem jednocześnie zapewniamy, iż nasza atrakcyjna oferta jest idealnym rozwiązaniem Twoich potrzeb.

Amica Wronki
Adres firmy:
Mickiewicza 52, 64-510 Wronki, wielkopolskie
+48 67 254 61 00
http://www.amica.pl
mapa w kml
Lamówka bawełniana

Wejdź na naszą stronę i zamów nasze dodatki krawieckie takie jak np. lamówka bawełniana. Oferujemy zarówno standardowe, ozdobne jak i odblaskowe. Dodatkowo wykonujemy wypustki na specjalne zamówienie klienta, według podanego przez niego wzoru. Jako jedyna firma w Polsce produkujemy także produkty ze ściegiem ozdobnym. Nasze produkty można odbierać osobiście, jak również możemy je wysłać do Państwa kurierem. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w internecie oraz do kontaktu z naszym biurem.

Abet
Adres firmy:
Fredry 21, 91-336 Łódź, Łódzkie
+48 42 612 19 19
http://www.abet.com.pl
mapa w kml
Makijaż permanentny

Macie dość ciągłego poprawiania koloru ust, czy brwi? W takim razie zainwestujcie w trwały makijaż permanentny. Nie zmyje się on pod wpływem wody, ani dotyku, dzięki czemu zawsze będziecie wyglądały perfekcyjnie. Działalność naszą opisaliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy.

Violetta Drożdż Linergistka
Adres firmy:
Stroma 1, 44-200 Rybnik, śląskie
+48 72 886 62 83
http://www.makeupstyl.pl
mapa w kml
Sukienki ciążowe

Zapomnij o problemach z doborem odpowiedniego ubrania! To, że pod twoim sercem rośnie nowe życie nie oznacza jeszcze, że musisz nosić workowate ubrania, bo nic innego na ciebie nie pasuje. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową jednego z najlepszych w całym kraju producentów odzieży, firmy Oasi FPU, a będziecie miały dostęp do całej kolekcji przepięknych, jedynych w swoim rodzaju, a na dodatek eleganckich ubrań ciążowych. To właśnie tam znajdziecie świetnie skrojone sukienki w różnorodnych wzorach oraz kolorach, przepiękne spódnice, spodnie, ciepłe płaszcze na chłodniejsze dni, a także wiele innych produktów, dzięki którym będziecie czuć się fenomenalnie nawet pomimo rosnącego brzuszka. Dodatkowo, wszystkie stworzone są z najwyższej jakości materiałów.

Oasi FPU
Adres firmy:
Nadleśna 24, 21-040 Świdnik, lubelskie
+48 66 160 04 04
http://99shop.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.