Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

produkty codziennego użytku

Odkurzacze

Nasze nowoczesne przedsiębiorstwo oferuje dostosowany do potrzeb klienta zestaw produktów na jaki składają się między innymi odkurzacze, zmywarki, piekarniki do zabudowy, płyty grzejne, kuchenki, lodówki, czajniki, kuchnie mikrofalowe oraz mnóstwo innego typu urządzeń gospodarstwa domowego. Nakłaniamy do zapoznania się z naszym asortymentem jednocześnie zapewniamy, iż nasza atrakcyjna oferta jest idealnym rozwiązaniem Twoich potrzeb.

Amica Wronki
Adres firmy:
Mickiewicza 52, 64-510 Wronki, wielkopolskie
+48 67 254 61 00
http://www.amica.pl
mapa w kml
Lamówka bawełniana

Wejdź na naszą stronę i zamów nasze dodatki krawieckie takie jak np. lamówka bawełniana. Oferujemy zarówno standardowe, ozdobne jak i odblaskowe. Dodatkowo wykonujemy wypustki na specjalne zamówienie klienta, według podanego przez niego wzoru. Jako jedyna firma w Polsce produkujemy także produkty ze ściegiem ozdobnym. Nasze produkty można odbierać osobiście, jak również możemy je wysłać do Państwa kurierem. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w internecie oraz do kontaktu z naszym biurem.

Abet
Adres firmy:
Fredry 21, 91-336 Łódź, Łódzkie
+48 42 612 19 19
http://www.abet.com.pl
mapa w kml
Liposukcja Szczecin

W klinice LaserCosmetica możesz wykonać zabieg liposukcji laserowej, a więc usunięcia tłuszczu bez użycia skalpela. Jak to możliwe? Światło lasera rozgrzewa komórki tłuszczowe oraz powoduje ich uwolnienie do układu limfatycznego. Tam są one spalane w naturalnych procesach metabolicznych, dlatego by przyspieszyć efekt polecamy pacjentkom po zabiegu poddanie się umiarkowanemu wysiłkowi fizycznemu. Każdy zabieg to utrata nawet kilku centymetrów w obwodzie. Dodatkowo zyskujemy jędrniejszą skórę. Zapraszamy.

Laser Cosmetica
Adres firmy:
Aleja Powstańców Wielkopolskich 81A, 70-110 Szczecin, zachodniopomorskie
+48 60 565 06 50
http://lasercosmetica.pl
mapa w kml
Botoks Bydgoszcz

W zakresie świadczonych przez nas usług znajdziecie wykonywany przez naszych specjalistów botoks. Dzięki nowoczesnym metodom możliwe jest łatwe i szybkie maskowanie zmarszczek na naszej twarzy czy szyi. Znajdziecie u nas także możliwość uwydatnienia Waszych ust. Nasz gabinet zlokalizowany jest w Bydgoszczy.

Estetic Clinic Szafkowscy Sp.J.
Adres firmy:
Kujawska 48/U5, 85-031 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 520 40 40
http://www.drszafkowscy.pl
mapa w kml
Leczenie migreny

Częste bóle głowy oraz problemy z pamięcią i koncentracją nie muszą wcale oznaczać przemęczenia czy też chwilowej niedyspozycji. Za tymi objawami mogą kryć się poważne schorzenia. Leczenie migreny to jedno z zadań, jakich podejmuje się nasz instytut. Dane kontaktowe zamieszczono na stronie internetowej salonu.

Bellisana
Adres firmy:
Al. Wilanowska 7 lok 3, 02-765 Warszawa, mazowieckie
+48 66 566 50 78
http://www.bellisana.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.