Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

produkty codziennego użytku

Odkurzacze

Nasze nowoczesne przedsiębiorstwo oferuje dostosowany do potrzeb klienta zestaw produktów na jaki składają się między innymi odkurzacze, zmywarki, piekarniki do zabudowy, płyty grzejne, kuchenki, lodówki, czajniki, kuchnie mikrofalowe oraz mnóstwo innego typu urządzeń gospodarstwa domowego. Nakłaniamy do zapoznania się z naszym asortymentem jednocześnie zapewniamy, iż nasza atrakcyjna oferta jest idealnym rozwiązaniem Twoich potrzeb.

Amica Wronki
Adres firmy:
Mickiewicza 52, 64-510 Wronki, wielkopolskie
+48 67 254 61 00
http://www.amica.pl
mapa w kml
Lamówka bawełniana

Wejdź na naszą stronę i zamów nasze dodatki krawieckie takie jak np. lamówka bawełniana. Oferujemy zarówno standardowe, ozdobne jak i odblaskowe. Dodatkowo wykonujemy wypustki na specjalne zamówienie klienta, według podanego przez niego wzoru. Jako jedyna firma w Polsce produkujemy także produkty ze ściegiem ozdobnym. Nasze produkty można odbierać osobiście, jak również możemy je wysłać do Państwa kurierem. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w internecie oraz do kontaktu z naszym biurem.

Abet
Adres firmy:
Fredry 21, 91-336 Łódź, Łódzkie
+48 42 612 19 19
http://www.abet.com.pl
mapa w kml
Liposukcja Szczecin

W klinice LaserCosmetica możesz wykonać zabieg liposukcji laserowej, a więc usunięcia tłuszczu bez użycia skalpela. Jak to możliwe? Światło lasera rozgrzewa komórki tłuszczowe oraz powoduje ich uwolnienie do układu limfatycznego. Tam są one spalane w naturalnych procesach metabolicznych, dlatego by przyspieszyć efekt polecamy pacjentkom po zabiegu poddanie się umiarkowanemu wysiłkowi fizycznemu. Każdy zabieg to utrata nawet kilku centymetrów w obwodzie. Dodatkowo zyskujemy jędrniejszą skórę. Zapraszamy.

Salon Urody Laser Cosmetica
Adres firmy:
Aleja Powstańców Wielkopolskich 81A/U4, 70-110 Szczecin, zachodniopomorskie
+48 60 565 06 50
http://www.lasercosmetica.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.