Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

oferty usług

promark-tex.pl : Wszywki żakardowe

Często zdarza się, że nie pamiętają one ani swojego nazwiska, ani adresu. Wówczas taka karteczka z danymi wydaje się być niezbędna. Nie jest to przecież żaden wydatek, nie wymaga to praktycznie żadnego wysiłku (w końcu wypełnienie wszywki do odzieży informacjami o chorym zajmie tylko chwilę czasu), a może uchronić tę osobę przed całkowitym zagubieniem się. Wszywki żakardowe z danymi mogą pomóc osobom chorym.

Promark-tex
Adres firmy:
Wiertnicza 87, 02-952 Warszawa, Mazowieckie
+48 22 642 57 09
http://www.promark-tex.pl
mapa w kml
Arendarski-Stejblis: Kancelarie prawne Warszawa

Jedną z kancelarii prawnych w Warszawie jest ta prowadzona przez Andrzeja Arendarskiego i Macieja Stejblisa. Biuro znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Żytniej. Zakres działań obejmuje takie zagadnienia jak prawo rodzinne, ubezpieczenia, finanse, odszkodowania, prowadzenie spraw sądowych czy reprezentowanie klientów przed organami.

Andrzej Arendarski Marek Stejblis Kancelaria radców prawnych
Adres firmy:
ul. Żytnia 16/54, 01-156 Warszawa, woj. Mazowieckie
+48 22 466 41 43
http://arendarski-stejblis.pl
mapa w kml
Infokiosk

Śladem przyszłości obecnym w naszej teraźniejszości są, co raz bardziej popularne, Infokioski. Są to interaktywne urządzenia, których główną funkcją, jest łatwe informowanie i kontrola. Zalet takich kiosków multimedialnych jest kilka. Przede wszystkim zajmują one bardzo bało przestrzeni, co jest istotne w organizacji obszarów firmy. Są także wyjątkowo proste w obsłudze - wystarczy czytać polecenia oraz wybierać interesujące nas zagadnienia za pośrednictwem ekranu dotykowego.

Polsystem sp. z o.o. sp. k.a.
Adres firmy:
Francuska 92, 54-405 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 783 78 90
http://www.polsystem.pl
mapa w kml
Colors of Design - Wypożyczalnia stołów i krzeseł

Profesjonalna wypożyczalnia mebli oferująca szeroki wybór artykułów na eventy i inne wydarzenia. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie u nas produkt, który spełni jego oczekiwania. W naszej wypożyczalni dostępne są krzesła, stoły, a także oświetlenie, dzięki którym Twoja impreza z pewnością zakończy się sukcesem.

Colors of Design
Adres firmy:
Plonów 24, 41-214 Sosnowiec, śląskie
+48 50 409 41 51
http://www.colorsofdesign.pl
mapa w kml
http://www.poznan-psycholog.pl/

Osobą, która może profesjonalnie pomóc w sytuacji problemów emocjonalnych o dużej skali jest psychoterapeuta. Poznań natomiast jest miastem, w którym wybrać można wsparcie oferowane w naszym ośrodku. Nasz psycholog specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej. Zapraszamy na stronę naszego ośrodka http://www.poznan-psycholog.pl/

Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny NOVUM
Adres firmy:
Słowackiego 13, 60-822 Poznań, wielkopolskie
+48 60 282 88 97
http://www.poznan-psycholog.pl
mapa w kml
Wywiad gospodarczy

Jedną ze specjalności naszej firmy jest wywiad gospodarczy, którego przeprowadzenie oferujemy klientom prywatnym oraz firmowym. Jesteśmy w stanie dowiedzieć się wszystkiego o potencjalnym kontrahencie i sprawdzić go pod względem wypłacalności czy sytuacji w jakiej się znajduje. Działamy profesjonalnie i kompleksowo.

PARAGRAF
Adres firmy:
Przybyszewskiego 18, 93-189 Łódź, łódzkie
+48 73 011 65 30
http://www.detektyw-paragraf.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.