Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

oferty usług

promark-tex.pl : Wszywki żakardowe

Często zdarza się, że nie pamiętają one ani swojego nazwiska, ani adresu. Wówczas taka karteczka z danymi wydaje się być niezbędna. Nie jest to przecież żaden wydatek, nie wymaga to praktycznie żadnego wysiłku (w końcu wypełnienie wszywki do odzieży informacjami o chorym zajmie tylko chwilę czasu), a może uchronić tę osobę przed całkowitym zagubieniem się. Wszywki żakardowe z danymi mogą pomóc osobom chorym.

Promark-Tex
Adres firmy:
Wiertnicza 87, 02-952 Warszawa, mazowieckie
+48 22 642 57 09
http://www.promark-tex.pl
mapa w kml
Infokiosk

Śladem przyszłości obecnym w naszej teraźniejszości są, co raz bardziej popularne, Infokioski. Są to interaktywne urządzenia, których główną funkcją, jest łatwe informowanie i kontrola. Zalet takich kiosków multimedialnych jest kilka. Przede wszystkim zajmują one bardzo bało przestrzeni, co jest istotne w organizacji obszarów firmy. Są także wyjątkowo proste w obsłudze - wystarczy czytać polecenia oraz wybierać interesujące nas zagadnienia za pośrednictwem ekranu dotykowego.

Polsystem sp. z o.o. sp. k.a.
Adres firmy:
Francuska 92, 54-405 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 783 78 90
http://www.polsystem.pl
mapa w kml
Colors of Design - Wypożyczalnia stołów i krzeseł

Profesjonalna wypożyczalnia mebli oferująca szeroki wybór artykułów na eventy i inne wydarzenia. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie u nas produkt, który spełni jego oczekiwania. W naszej wypożyczalni dostępne są krzesła, stoły, a także oświetlenie, dzięki którym Twoja impreza z pewnością zakończy się sukcesem.

Colors of Design
Adres firmy:
Plonów 24, 41-214 Sosnowiec, śląskie
+48 50 409 41 51
http://www.colorsofdesign.pl
mapa w kml
Wypadki w pracy

Dla wszystkich Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, którzy ulegli wypadkowi, mamy specjalną ofertę. Mianowicie, jesteśmy specjalistą w swojej branży i pomożemy uzyskać poszkodowanym odszkodowania za wypadki w pracy spowodowane na przykład nieprawidłowym poleceniem pracodawcy, za potknięcia i poślizgnięcia z winy innych osób oraz błędy lekarskie. Wbrew pozorom, niewłaściwa diagnoza wydana przez lekarza zdarza się często, a przecież może być przyczyną znacznego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta.

Delikta
Adres firmy:
Grunwaldzka 14A, 85-236 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 53 502 02 32
http://delikta-odszkodowania.pl
mapa w kml
Biegły rewident Kraków

Podstawą każdej firmy są zasoby ludzkiej. To od nich w dużej mierze zależy zarówno dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, jak również utrzymanie jego stabilnej pozycji na rynku. W Doradcy.pl z Krakowa pracuje zespół ludzi, których łączy zarówno doświadczenie, wiedza jak i pasja. To dzięki nim możemy państwu pomagać w podejmowaniu codziennych decyzji. Do państwa dyspozycji jest również biegły rewident, który podejmie się rzetelnego sprawdzenia poprawności sprawozdań finansowych w państwa przedsiębiorstwach.

Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki Spółka z o.o.
Adres firmy:
Zagrody 20a, 30-318 Kraków, małopolskie
+48 12 260 98 10
http://doradcy.pl
mapa w kml
Kindergeld

Potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu podatków z Niemiec? A może nie wiesz, jak uzyskać Kindergeld? Zachęcamy do kontaktu - pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Oferujemy fachowe doradztwo, a także sporządzanie odpowiednich pism w języku niemieckim skierowanych zarówno do urzędów, jak i innych instytucji.

Przedsiębiorstwo Usług Biurowych Eurocash
Adres firmy:
Św. Floriana 3/3a, 85-030 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 374 10 24
http://eurocash-kindergeld.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.