Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

oferty usług

promark-tex.pl : Wszywki żakardowe

Często zdarza się, że nie pamiętają one ani swojego nazwiska, ani adresu. Wówczas taka karteczka z danymi wydaje się być niezbędna. Nie jest to przecież żaden wydatek, nie wymaga to praktycznie żadnego wysiłku (w końcu wypełnienie wszywki do odzieży informacjami o chorym zajmie tylko chwilę czasu), a może uchronić tę osobę przed całkowitym zagubieniem się. Wszywki żakardowe z danymi mogą pomóc osobom chorym.

Promark-Tex
Adres firmy:
Wiertnicza 87, 02-952 Warszawa, mazowieckie
+48 22 642 57 09
http://promark-tex.pl
mapa w kml
Kindergeld

Potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu podatków z Niemiec? A może nie wiesz, jak uzyskać Kindergeld? Zachęcamy do kontaktu - pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Oferujemy fachowe doradztwo, a także sporządzanie odpowiednich pism w języku niemieckim skierowanych zarówno do urzędów, jak i innych instytucji.

Przedsiębiorstwo Usług Biurowych Eurocash
Adres firmy:
Św. Floriana 3/3a, 85-030 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 374 10 24
http://eurocash-kindergeld.pl
mapa w kml
Skup złotych monet Warszawa

Jeżeli poszukują Państwo miejsca, w którym możliwa jest wymiana waluty, to zapraszamy do odwiedzenia naszego kantoru zlokalizowanego w Warszawie. Prowadzimy również skup złotych monet uncjowych, a na naszej stronie znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące przyjmowanych numizmatów. Skrupulatnie oceniamy ich wartość.

Dukat Kantor
Adres firmy:
Kobielska 23, 04–359 Warszawa, mazowieckie
+48 22 414 44 64
http://dukatkantor.pl
mapa w kml
Materiały biurowe

To właśnie na tej stronie znajdą Państwo najlepsze materiały biurowe. Sklep internetowy to najlepszy pomysł na zaopatrzenie swojej firmy w dużą ilość profesjonalnych przyborów do pisania, kartek, teczek i wszelkich akcesoriów potrzebnych w danym miejscu pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Supply Service Maciej Dąbała
Adres firmy:
Igańska 20, 04-087 Warszawa, mazowieckie
+48 88 478 87 88
http://biurowe-zakupy.pl
mapa w kml
Pracownicy z ukrainy Bydgoszcz

Jesteś właścicielem firmy przemysłowej i szukasz odpowiednich kandydatów na różne stanowiska? Jeśli prowadzisz interes w okolicach Bydgoszczy, to pomożemy znaleźć Ci specjalistów chętnych do podjęcia zatrudnienia. Pracownicy z Ukrainy coraz częściej imigrują do Polski i dają się poznać na rynku od najlepszej strony.

Krismar Sp. z o.o. Sp. K.
Adres firmy:
Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 500 36 04
http://www.krismar.biz
mapa w kml
Szkolenie wstępne BHP

W każdym przedsiębiorstwie istotne jest odpowiednio przeprowadzone szkolenie wstępne BHP, dzięki któremu pracownicy zostaną zapoznani z zagrożeniami na terenie miejsca pracy i sposobami zabezpieczania się przed nimi. Nasza fachowa i doświadczona kadra sprawi, że każde szkolenie wstępne BHP zostanie przeprowadzone terminowo oraz rzetelnie, zapewniając bezpieczeństwo i higienę w każdym miejscu pracy.

AKTYW BHP S.C.
Adres firmy:
Przemyska 11a, lok. 35, 02-361 Warszawa, mazowieckie
+48 22 824 03 66
http://aktyw-bhp.pl
mapa w kml
Doradca kredytowy

Jeżeli potrzebny Ci profesjonalny doradca kredytowy sprawdź moją ofertę. Jestem doświadczonym ekspertem, który zawsze ukierunkowuje się w stronę pełnej satysfakcji klienta. Opracowując indywidualne rozwiązania, biorą pod uwagę wszystkie obowiązujące warunki prawne, a także pozostałe czynniki, takie jak między innymi możliwości finansowe kredytobiorcy korzystającego z moich usług. Z pewnością będziecie Państwo usatysfakcjonowani poziomem świadczonych przeze mnie usług. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej i kontaktu.

Katarzyna Tykwińska Specjalistka finansowa
Adres firmy:
Królowej Jadwigi 18/120, 85-035 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 66 796 52 32
http://www.specjalistkafinansowa.pl
mapa w kml
Drukarnia etykiet samoprzylepnych

W naszej młodej, prężnie działającej firmie, zajmujemy się produkcją nadruków na produkty. Jako drukarnia etykiet samoprzylepnych, szczycimy się, że przyjmujemy zarówno małe zamówienia od drobnych producentów, jak i hurtowe zlecenia od prawdziwych gigantów. W swojej ofercie mamy między innymi opcje dodania lakieru ochronnego na powierzchnie wzoru, czy możliwość wykorzystania jednego z trzech specjalistycznych rodzajów kleju. Nasze produkty tworzymy w taki sposób, by odpowiadały specyfikacjom Twojej branży.

Drukarnia Flexpress
Adres firmy:
Pułkownika Stanisława Dąbka, 30-732 Kraków, małopolskie
+48 +4 812 65 35400
http://flexpress.pl
mapa w kml
Schematy podatkowe przykłady

Nasza firma księgowa to lider specjalizujący się w rozwiązywaniu problemów podatkowych. Nasza kompetencja i doświadczenie sprawiają, że stajemy się zaufanym partnerem dla klientów na każdym etapie prowadzenia firmy. Zadbamy o twoje bezpieczeństwo finansowe, optymalizując zobowiązania podatkowe i dostarczając indywidualnie dostosowane do twojego biznesu „schematy podatkowe przykłady”, które ułatwią zarządzanie finansami. Nasz zespół specjalistów jest zawsze do twojej dyspozycji, gotowych do udzielania profesjonalnych porad. Skorzystaj z naszego wsparcia już dzisiaj i przekonaj się, jak wygląda prawdziwe bezpieczeństwo finansowe.

Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o.
Adres firmy:
al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa, mazowieckie
+48 22 114 06 56
http://www.ict.org.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.