Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

oferty usług

promark-tex.pl : Wszywki żakardowe

Często zdarza się, że nie pamiętają one ani swojego nazwiska, ani adresu. Wówczas taka karteczka z danymi wydaje się być niezbędna. Nie jest to przecież żaden wydatek, nie wymaga to praktycznie żadnego wysiłku (w końcu wypełnienie wszywki do odzieży informacjami o chorym zajmie tylko chwilę czasu), a może uchronić tę osobę przed całkowitym zagubieniem się. Wszywki żakardowe z danymi mogą pomóc osobom chorym.

Promark-Tex
Adres firmy:
Wiertnicza 87, 02-952 Warszawa, mazowieckie
+48 22 642 57 09
http://promark-tex.pl
mapa w kml
Colors of Design - Wypożyczalnia stołów i krzeseł

Profesjonalna wypożyczalnia mebli oferująca szeroki wybór artykułów na eventy i inne wydarzenia. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie u nas produkt, który spełni jego oczekiwania. W naszej wypożyczalni dostępne są krzesła, stoły, a także oświetlenie, dzięki którym Twoja impreza z pewnością zakończy się sukcesem.

Colors of Design
Adres firmy:
Plonów 24, 41-214 Sosnowiec, śląskie
+48 50 409 41 51
http://www.colorsofdesign.pl
mapa w kml
Wypadki w pracy

Dla wszystkich Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, którzy ulegli wypadkowi, mamy specjalną ofertę. Mianowicie, jesteśmy specjalistą w swojej branży i pomożemy uzyskać poszkodowanym odszkodowania za wypadki w pracy spowodowane na przykład nieprawidłowym poleceniem pracodawcy, za potknięcia i poślizgnięcia z winy innych osób oraz błędy lekarskie. Wbrew pozorom, niewłaściwa diagnoza wydana przez lekarza zdarza się często, a przecież może być przyczyną znacznego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta.

Delikta
Adres firmy:
Grunwaldzka 14A, 85-236 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 53 502 02 32
http://delikta-odszkodowania.pl
mapa w kml
Kindergeld

Potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu podatków z Niemiec? A może nie wiesz, jak uzyskać Kindergeld? Zachęcamy do kontaktu - pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Oferujemy fachowe doradztwo, a także sporządzanie odpowiednich pism w języku niemieckim skierowanych zarówno do urzędów, jak i innych instytucji.

Przedsiębiorstwo Usług Biurowych Eurocash
Adres firmy:
Św. Floriana 3/3a, 85-030 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 374 10 24
http://eurocash-kindergeld.pl
mapa w kml
odszkodowanie za polisolokaty

Taka metoda na zbieranie funduszy inwestycyjnych jest stosunkowo nowa, ale już cechuje się dużą popularnością. Niestety okazuje się, że jej rozwiązanie jest równie kosztowne, co ilość zgromadzonych środków. Z nami odzyskasz odszkodowanie za polisolokaty - prosto, zgodnie z prawem i wygodnie. Zdaj się na nas, specjalistów w tej dziedzinie.

MK-Finanse Sp. z o.o.
Adres firmy:
Bp. Świrskiego 41, 08-110 Siedlce, mazowieckie
+48 50 519 64 56
http://mk-finanse.com.pl
mapa w kml
Stabilo

Zapraszamy do internetowej hurtowni artykułów papierniczych oraz wyposażenia biura, między innymi od marki Stabilo czt Leitz. Znajdziecie Państwo u nas między innymi solidne, trwałe i wytrzymałe dziurkacze w różnych kolorach i wymiarach. Ich wyjątkową jakość i odporność na zniszczenie potwierdza 10-letnia gwarancja od producenta.

Biurorama
Adres firmy:
Muszkieterów 15A, 02-273 Warszawa, mazowieckie
+48 22 868 52 27
http://www.biurorama.pl
mapa w kml
Ile kosztuje tłumaczenie

Prowadzimy profesjonalne biuro tłumaczeń, które obejmuje szeroki wybór różnego rodzaju tłumaczeń językowych, takich, jak na przykład tłumaczenia ekonomiczne, prawnicze, techniczne, czy biznesowe. Cena zależy od długości tłumaczonego dokumentu. Zapoznaj się z całym cennikiem. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Britola Karol Okuniewicz
Adres firmy:
Witosa 11/12, 10-688 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
+48 53 500 12 43
http://okuniewiczk.pl
mapa w kml
Skup złotych monet Warszawa

Jeżeli poszukują Państwo miejsca, w którym możliwa jest wymiana waluty, to zapraszamy do odwiedzenia naszego kantoru zlokalizowanego w Warszawie. Prowadzimy również skup złotych monet uncjowych, a na naszej stronie znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące przyjmowanych numizmatów. Skrupulatnie oceniamy ich wartość.

Dukat Kantor
Adres firmy:
Kobielska 23, 04–359 Warszawa, mazowieckie
+48 22 414 44 64
http://dukatkantor.pl
mapa w kml
Kredyt hipoteczny BNP

Osoby, które marzą o własnych czterech ścianach mogą skorzystać z możliwości, jakie oferują im banki. Kredyt hipoteczny BNP to jedna z możliwości, którą warto wziąć pod uwagę podczas decydowania się na usługę danej firmy. Możliwe jest dokładne zapoznanie się z zasadami, takimi jak RRSO czy wielkość prowizji.

AMG Kredyty Ubezpieczenia
Adres firmy:
Antoniego Mackiewicza 1, 03-731 Warszawa, mazowieckie
+48 60 198 00 07
http://kredyt-home.pl
mapa w kml
Materiały biurowe

To właśnie na tej stronie znajdą Państwo najlepsze materiały biurowe. Sklep internetowy to najlepszy pomysł na zaopatrzenie swojej firmy w dużą ilość profesjonalnych przyborów do pisania, kartek, teczek i wszelkich akcesoriów potrzebnych w danym miejscu pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Supply Service Maciej Dąbała
Adres firmy:
Igańska 20, 04-087 Warszawa, mazowieckie
+48 88 478 87 88
http://biurowe-zakupy.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.