Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

oferty usług

promark-tex.pl : Wszywki żakardowe

Często zdarza się, że nie pamiętają one ani swojego nazwiska, ani adresu. Wówczas taka karteczka z danymi wydaje się być niezbędna. Nie jest to przecież żaden wydatek, nie wymaga to praktycznie żadnego wysiłku (w końcu wypełnienie wszywki do odzieży informacjami o chorym zajmie tylko chwilę czasu), a może uchronić tę osobę przed całkowitym zagubieniem się. Wszywki żakardowe z danymi mogą pomóc osobom chorym.

Promark-tex
Adres firmy:
Wiertnicza 87, 02-952 Warszawa, Mazowieckie
+48 22 642 57 09
http://www.promark-tex.pl
mapa w kml
Arendarski-Stejblis: Kancelarie prawne Warszawa

Jedną z kancelarii prawnych w Warszawie jest ta prowadzona przez Andrzeja Arendarskiego i Macieja Stejblisa. Biuro znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Żytniej. Zakres działań obejmuje takie zagadnienia jak prawo rodzinne, ubezpieczenia, finanse, odszkodowania, prowadzenie spraw sądowych czy reprezentowanie klientów przed organami.

Arendarski-Stejblis
Adres firmy:
Żytnia 16/54, 01-014 Warszawa, mazowieckie
+48 22 466 41 43
http://www.arendarski-stejblis.pl
mapa w kml
Infokiosk

Śladem przyszłości obecnym w naszej teraźniejszości są, co raz bardziej popularne, Infokioski. Są to interaktywne urządzenia, których główną funkcją, jest łatwe informowanie i kontrola. Zalet takich kiosków multimedialnych jest kilka. Przede wszystkim zajmują one bardzo bało przestrzeni, co jest istotne w organizacji obszarów firmy. Są także wyjątkowo proste w obsłudze - wystarczy czytać polecenia oraz wybierać interesujące nas zagadnienia za pośrednictwem ekranu dotykowego.

Polsystem sp. z o.o. sp. k.a.
Adres firmy:
Francuska 92, 54-405 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 783 78 90
http://www.polsystem.pl
mapa w kml
Colors of Design - Wypożyczalnia stołów i krzeseł

Profesjonalna wypożyczalnia mebli oferująca szeroki wybór artykułów na eventy i inne wydarzenia. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie u nas produkt, który spełni jego oczekiwania. W naszej wypożyczalni dostępne są krzesła, stoły, a także oświetlenie, dzięki którym Twoja impreza z pewnością zakończy się sukcesem.

Colors of Design
Adres firmy:
Plonów 24, 41-214 Sosnowiec, śląskie
+48 50 409 41 51
http://www.colorsofdesign.pl
mapa w kml
http://www.poznan-psycholog.pl/

Osobą, która może profesjonalnie pomóc w sytuacji problemów emocjonalnych o dużej skali jest psychoterapeuta. Poznań natomiast jest miastem, w którym wybrać można wsparcie oferowane w naszym ośrodku. Nasz psycholog specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej. Zapraszamy na stronę naszego ośrodka http://www.poznan-psycholog.pl/

Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny NOVUM
Adres firmy:
Słowackiego 13, 60-822 Poznań, wielkopolskie
+48 60 282 88 97
http://www.poznan-psycholog.pl
mapa w kml
Wywiad gospodarczy

Jedną ze specjalności naszej firmy jest wywiad gospodarczy, którego przeprowadzenie oferujemy klientom prywatnym oraz firmowym. Jesteśmy w stanie dowiedzieć się wszystkiego o potencjalnym kontrahencie i sprawdzić go pod względem wypłacalności czy sytuacji w jakiej się znajduje. Działamy profesjonalnie i kompleksowo.

PARAGRAF
Adres firmy:
Przybyszewskiego 18, 93-189 Łódź, łódzkie
+48 73 011 65 30
http://www.detektyw-paragraf.pl
mapa w kml
Wypadki w pracy

Dla wszystkich Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, którzy ulegli wypadkowi, mamy specjalną ofertę. Mianowicie, jesteśmy specjalistą w swojej branży i pomożemy uzyskać poszkodowanym odszkodowania za wypadki w pracy spowodowane na przykład nieprawidłowym poleceniem pracodawcy, za potknięcia i poślizgnięcia z winy innych osób oraz błędy lekarskie. Wbrew pozorom, niewłaściwa diagnoza wydana przez lekarza zdarza się często, a przecież może być przyczyną znacznego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta.

Delikta
Adres firmy:
Grunwaldzka 14A, 85-236 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 53 502 02 32
http://delikta-odszkodowania.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.