Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

oferty usług

promark-tex.pl : Wszywki żakardowe

Często zdarza się, że nie pamiętają one ani swojego nazwiska, ani adresu. Wówczas taka karteczka z danymi wydaje się być niezbędna. Nie jest to przecież żaden wydatek, nie wymaga to praktycznie żadnego wysiłku (w końcu wypełnienie wszywki do odzieży informacjami o chorym zajmie tylko chwilę czasu), a może uchronić tę osobę przed całkowitym zagubieniem się. Wszywki żakardowe z danymi mogą pomóc osobom chorym.

Promark-Tex
Adres firmy:
Wiertnicza 87, 02-952 Warszawa, mazowieckie
+48 22 642 57 09
http://promark-tex.pl
mapa w kml
Colors of Design - Wypożyczalnia stołów i krzeseł

Profesjonalna wypożyczalnia mebli oferująca szeroki wybór artykułów na eventy i inne wydarzenia. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie u nas produkt, który spełni jego oczekiwania. W naszej wypożyczalni dostępne są krzesła, stoły, a także oświetlenie, dzięki którym Twoja impreza z pewnością zakończy się sukcesem.

Colors of Design
Adres firmy:
Plonów 24, 41-214 Sosnowiec, śląskie
+48 50 409 41 51
http://www.colorsofdesign.pl
mapa w kml
Kindergeld

Potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu podatków z Niemiec? A może nie wiesz, jak uzyskać Kindergeld? Zachęcamy do kontaktu - pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Oferujemy fachowe doradztwo, a także sporządzanie odpowiednich pism w języku niemieckim skierowanych zarówno do urzędów, jak i innych instytucji.

Przedsiębiorstwo Usług Biurowych Eurocash
Adres firmy:
Św. Floriana 3/3a, 85-030 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 374 10 24
http://eurocash-kindergeld.pl
mapa w kml
Skup złotych monet Warszawa

Jeżeli poszukują Państwo miejsca, w którym możliwa jest wymiana waluty, to zapraszamy do odwiedzenia naszego kantoru zlokalizowanego w Warszawie. Prowadzimy również skup złotych monet uncjowych, a na naszej stronie znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące przyjmowanych numizmatów. Skrupulatnie oceniamy ich wartość.

Dukat Kantor
Adres firmy:
Kobielska 23, 04–359 Warszawa, mazowieckie
+48 22 414 44 64
http://dukatkantor.pl
mapa w kml
Materiały biurowe

To właśnie na tej stronie znajdą Państwo najlepsze materiały biurowe. Sklep internetowy to najlepszy pomysł na zaopatrzenie swojej firmy w dużą ilość profesjonalnych przyborów do pisania, kartek, teczek i wszelkich akcesoriów potrzebnych w danym miejscu pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Supply Service Maciej Dąbała
Adres firmy:
Igańska 20, 04-087 Warszawa, mazowieckie
+48 88 478 87 88
http://biurowe-zakupy.pl
mapa w kml
Controlling menedżerski

Głównym profilem naszej działalności jest ocena kondycji firmy. Jedną z metod jest controlling menadżerski. Pozwala to na koordynację działań, a także analizę wdrożonych działań. Ponadto nadzór dotyczy także finansów, które mają wpływ na działanie i rozwój przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się też w ocenie struktury przychodów i rozchodów, a także przygotowywaniu sprawozdań. By dokładnie określić wszystkie procesy, należy dysponować jak najbardziej aktualnymi informacjami na temat działalności firmy.

Accrowell
Adres firmy:
Żwirki i Wigury 16A, 00-032 Warszawa, mazowieckie
+48 22 602 20 16
http://accrowell.pl
mapa w kml
Pracownicy z ukrainy Bydgoszcz

Jesteś właścicielem firmy przemysłowej i szukasz odpowiednich kandydatów na różne stanowiska? Jeśli prowadzisz interes w okolicach Bydgoszczy, to pomożemy znaleźć Ci specjalistów chętnych do podjęcia zatrudnienia. Pracownicy z Ukrainy coraz częściej imigrują do Polski i dają się poznać na rynku od najlepszej strony.

Krismar Sp. z o.o. Sp. K.
Adres firmy:
Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 500 36 04
http://www.krismar.biz
mapa w kml
lokalizacja samochodów

W firmach logistycznych bardzo ważne jest, aby wiedzieć, gdzie znajduje się dany pojazd. Dlatego w ramach działalności naszej firmy, zajmujemy się wprowadzaniem lokalizacji samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Skorzystaj z naszego systemy GPS, który pokazuje z największą precyzją miejsce, gdzie znajduje się auto.

SATIS GPS Spółka z.o.o
Adres firmy:
Al. Jerozolimskie 176, 02-486 Warszawa, mazowieckie
+48 22 182 21 00
http://www.satisgps.com
mapa w kml
Szkolenie wstępne BHP

W każdym przedsiębiorstwie istotne jest odpowiednio przeprowadzone szkolenie wstępne BHP, dzięki któremu pracownicy zostaną zapoznani z zagrożeniami na terenie miejsca pracy i sposobami zabezpieczania się przed nimi. Nasza fachowa i doświadczona kadra sprawi, że każde szkolenie wstępne BHP zostanie przeprowadzone terminowo oraz rzetelnie, zapewniając bezpieczeństwo i higienę w każdym miejscu pracy.

AKTYW BHP S.C.
Adres firmy:
Przemyska 11a, lok. 35, 02-361 Warszawa, mazowieckie
+48 22 824 03 66
http://aktyw-bhp.pl
mapa w kml
Outsourcing pracowniczy

Jaki jest najlepszy sposób na zwiększenie efektywności pracy przedsiębiorstwa przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów działalności? To outsourcing pracowniczy, proponowany przez Pago Group HR. Udostępniamy państwu najlepszych specjalistów z różnych działów firmy, którzy świadczą swoje usługi w pełni fachowo i sprawnie.

PAKO GROUP HR Spółka z o.o.
Adres firmy:
Józefa Piłsudskiego 44/330, 35-001 Rzeszów, podkarpackie
+48 66 610 27 85
http://pakogrouphr.com
mapa w kml
drukarki biurowe

Multimedialne urządzenia to dziś niezbędnik każdej dobrze prosperującej firmy. Nasz sklep zaopatruje firmy i instytucje w drukarki biurowe atramentowe i laserowe, kserokopiarki oraz innego rodzaju akcesoria komputerowe. Jeśli nie jesteś pewien, jaki model sprawdzi się do twojego gabinetu, chętnie doradzimy.

Paxer
Adres firmy:
Matejki 17, 63-400 Ostrów, wielkopolskie
+48 62 591 81 71
http://www.paxer.eu
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.