Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

oferty usług

promark-tex.pl : Wszywki żakardowe

Często zdarza się, że nie pamiętają one ani swojego nazwiska, ani adresu. Wówczas taka karteczka z danymi wydaje się być niezbędna. Nie jest to przecież żaden wydatek, nie wymaga to praktycznie żadnego wysiłku (w końcu wypełnienie wszywki do odzieży informacjami o chorym zajmie tylko chwilę czasu), a może uchronić tę osobę przed całkowitym zagubieniem się. Wszywki żakardowe z danymi mogą pomóc osobom chorym.

Promark-Tex
Adres firmy:
Wiertnicza 87, 02-952 Warszawa, mazowieckie
+48 22 642 57 09
http://promark-tex.pl
mapa w kml
Colors of Design - Wypożyczalnia stołów i krzeseł

Profesjonalna wypożyczalnia mebli oferująca szeroki wybór artykułów na eventy i inne wydarzenia. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie u nas produkt, który spełni jego oczekiwania. W naszej wypożyczalni dostępne są krzesła, stoły, a także oświetlenie, dzięki którym Twoja impreza z pewnością zakończy się sukcesem.

Colors of Design
Adres firmy:
Plonów 24, 41-214 Sosnowiec, śląskie
+48 50 409 41 51
http://www.colorsofdesign.pl
mapa w kml
Wypadki w pracy

Dla wszystkich Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, którzy ulegli wypadkowi, mamy specjalną ofertę. Mianowicie, jesteśmy specjalistą w swojej branży i pomożemy uzyskać poszkodowanym odszkodowania za wypadki w pracy spowodowane na przykład nieprawidłowym poleceniem pracodawcy, za potknięcia i poślizgnięcia z winy innych osób oraz błędy lekarskie. Wbrew pozorom, niewłaściwa diagnoza wydana przez lekarza zdarza się często, a przecież może być przyczyną znacznego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta.

Delikta
Adres firmy:
Grunwaldzka 14A, 85-236 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 53 502 02 32
http://delikta-odszkodowania.pl
mapa w kml
Kindergeld

Potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu podatków z Niemiec? A może nie wiesz, jak uzyskać Kindergeld? Zachęcamy do kontaktu - pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Oferujemy fachowe doradztwo, a także sporządzanie odpowiednich pism w języku niemieckim skierowanych zarówno do urzędów, jak i innych instytucji.

Przedsiębiorstwo Usług Biurowych Eurocash
Adres firmy:
Św. Floriana 3/3a, 85-030 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 374 10 24
http://eurocash-kindergeld.pl
mapa w kml
Ile kosztuje tłumaczenie

Prowadzimy profesjonalne biuro tłumaczeń, które obejmuje szeroki wybór różnego rodzaju tłumaczeń językowych, takich, jak na przykład tłumaczenia ekonomiczne, prawnicze, techniczne, czy biznesowe. Cena zależy od długości tłumaczonego dokumentu. Zapoznaj się z całym cennikiem. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Britola Karol Okuniewicz
Adres firmy:
Witosa 11/12, 10-688 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
+48 53 500 12 43
http://okuniewiczk.pl
mapa w kml
Skup złotych monet Warszawa

Jeżeli poszukują Państwo miejsca, w którym możliwa jest wymiana waluty, to zapraszamy do odwiedzenia naszego kantoru zlokalizowanego w Warszawie. Prowadzimy również skup złotych monet uncjowych, a na naszej stronie znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące przyjmowanych numizmatów. Skrupulatnie oceniamy ich wartość.

Dukat Kantor
Adres firmy:
Kobielska 23, 04–359 Warszawa, mazowieckie
+48 22 414 44 64
http://dukatkantor.pl
mapa w kml
Materiały biurowe

To właśnie na tej stronie znajdą Państwo najlepsze materiały biurowe. Sklep internetowy to najlepszy pomysł na zaopatrzenie swojej firmy w dużą ilość profesjonalnych przyborów do pisania, kartek, teczek i wszelkich akcesoriów potrzebnych w danym miejscu pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Supply Service Maciej Dąbała
Adres firmy:
Igańska 20, 04-087 Warszawa, mazowieckie
+48 88 478 87 88
http://biurowe-zakupy.pl
mapa w kml
kurs sprzedaży fotowoltaiki

Jesteś ekologiem z przekonania i z zawodu? Próbujesz przekonać każdą napotkaną osobę o tym, że warto inwestować w panele słoneczne i segregować śmieci? To ostatnie wychodzi Ci dobrze, ale zachęcenie do zakupu paneli już gorzej? Weź pod uwagę nasz kurs sprzedaży fotowoltaiki, który pomoże Ci pozyskać klientów.

Jak Sprzedawać Fotowoltaikę sp. k. sp. z o. o.
Adres firmy:
Aleje Jerozolimskie 89/43, 02-001 Warszawa, mazowieckie
+48 66 501 88 92
http://jak-sprzedawac-fotowoltaike.pl
mapa w kml
Controlling menedżerski

Głównym profilem naszej działalności jest ocena kondycji firmy. Jedną z metod jest controlling menadżerski. Pozwala to na koordynację działań, a także analizę wdrożonych działań. Ponadto nadzór dotyczy także finansów, które mają wpływ na działanie i rozwój przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się też w ocenie struktury przychodów i rozchodów, a także przygotowywaniu sprawozdań. By dokładnie określić wszystkie procesy, należy dysponować jak najbardziej aktualnymi informacjami na temat działalności firmy.

Accrowell
Adres firmy:
Żwirki i Wigury 16A, 00-032 Warszawa, mazowieckie
+48 22 602 20 16
http://accrowell.pl
mapa w kml
Pracownicy z ukrainy Bydgoszcz

Jesteś właścicielem firmy przemysłowej i szukasz odpowiednich kandydatów na różne stanowiska? Jeśli prowadzisz interes w okolicach Bydgoszczy, to pomożemy znaleźć Ci specjalistów chętnych do podjęcia zatrudnienia. Pracownicy z Ukrainy coraz częściej imigrują do Polski i dają się poznać na rynku od najlepszej strony.

Krismar Sp. z o.o. Sp. K.
Adres firmy:
Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 500 36 04
http://www.krismar.biz
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.