Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

produkcja

Opakowania farmaceutyczne

Tworzymy opakowania farmaceutyczne z tworzyw sztucznych - butelki, słoje, zakrętki, które cechują się niezwykłą wytrzymałością i lekkością. Ich zastosowanie może być uniwersalne - posiadają wszystkie niezbędne atesty, więc doskonale sprawdzą się w kontakcie z różnymi płynami. Wybierz opakowania z naszej propozycji i przekonaj się, jak świetnie spełnią one swoje zadanie.

Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.
Adres firmy:
Przylep-Solidarności 86d, 66-015 Zielona Góra, lubuskie
+48 68 324 08 56
http://www.mch.com.pl
mapa w kml
Twister ćwiczenia

Zajmujemy się produkcją akcesoriów do siłowni zewnętrznych. Oferujemy twister, czyli urządzenie, która pozwala wykonywać ćwiczenia poprawiające ruchliwość stawu biodrowego oraz wspomagające pobudzenie kręgosłupa lędźwiowego. Wpływa również korzystnie na koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie brzucha.

ZPU ROMEX Sp. z o o.
Adres firmy:
Hetmańska 38, 85-039 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 323 07 12
http://trainer.net.pl
mapa w kml
Prezent skok ze spadochronem

Każdy lubi poczuć trochę adrenaliny, o ile jest w pełni bezpieczna dla ich życia i zdrowia. Dlatego już dziś podaruj bliskiej osobie najlepszy prezent, czyli skok ze spadochronem. Taka rozrywka doskonale sprawdza się również jako wieczór kawalerski, upominek urodzinowy czy nawet przyjęcie zaręczynowe.

SkyKrawiec s.c.
Adres firmy:
Wandy 19, 65-095 Zielona Góra, lubuskie
+48 60 198 69 97
http://www.skykrawiec.pl
mapa w kml
Deck do hulajnogi

Szukasz decku lekkiego i wytrzymałego na tricki i skoki? A może zależy Ci na niebanalnym designie? Sklep internetowy Skatelifestyle oferuje podesty do hulajnogi wyczynowej w różnych wymiarach. Znajdziecie tam m.in. decki Lucky i Blunt Scooters. Produkty te są odpowiednio przystosowane do grindowania i ostrej jazdy.

SKATE LS Sp.z o.o.
Adres firmy:
Helenowska 22/99, 05-800 Pruszków, mazowieckie
+48 50 701 23 88
http://www.skatelifestyle.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.