Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

produkcja

Cube rowery

Rowery Cube, które znajdują się w naszym szerokim asortymencie spełniają oczekiwania największych miłośników jazdy na rowerze po szosie, ulicy, ścieżce rowerowej, cz górach. Dokładamy wszelkich starań, aby Cube rowery dostępne w naszym asortymencie spełniały oczekiwania każdego z naszych Klientów. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, a także wybrania modelu, który będzie Państwu w zupełności odpowiadał.

Rowerowy Specjalistyczny Sklep Sport-Profit
Adres firmy:
Pomorska 32, 50-218 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 796 74 80
http://sportprofit.pl
mapa w kml
Ile trwa nauka pływania

Ile godzin zajmuje nauczenie się pływania? Szczegółowo odpowiadam na pytanie, ile trwa nauka pływania od podstaw. Swoje doświadczenie opieram na wieloletnim doświadczeniu zebranym podczas instruktażu z moimi kursantami. Zazwyczaj dla osoby dorosłej, która nie boi się wody, zajmuje to 20 lekcji. Oczywiście więcej, jeśli posiadasz lęk przed wodą tudzież indywidualne trudności. U dzieci sytuacja jest bardziej indywidualna. Istotne jest też dokładne określenie, co uważamy za osiągnięcie naszego celu. We wpisie o czasie potrzebnym do samodzielnego pływania poszczególnymi stylami szczegółowo wyjaśniam wszelkie wątpliwości. Zapraszam do przeczytania na ten temat artykułu na moim blogu!

Mateusz Jurewicz - Swimming For Life
Adres firmy:
Inflancka 8, 00-001 Warszawa, mazowieckie
+48 51 514 39 65
http://www.swimmingforlife.pl
mapa w kml
Bieżnia do biegania

Sprzęt sportowy oraz sprzęt fitness to specjalność serwisu lord4sport.pl. Firma ta oferuje takie urządzenia jak bieżnia do biegania, orbitreki, atlas do ćwiczeń oraz wiele więcej. Zachęcamy do skorzystania z promocyjnej oferty na dużą część asortymentu. Znajdują się w niej również bieżnie do biegania oraz rowerki.

Lord4Sport
Adres firmy:
Pszczyńska 197, 44-100 Gliwice, śląskie
+48 32 270 77 22
http://lord4sport.pl
mapa w kml
Bike fitting

Wybór i zakup odpowiedniego roweru - co może być w tym trudnego, prawda? Bardzo ważnym aspektem, który trzeba wziąć pod uwagę, jest bezpieczeństwo. Bike fitting to usługa, która jest świadczona przez fizjoterapeutę. Polega na nauce odpowiedniej pozycji ciała, która może minimalizować ryzyko kontuzji.


Adres firmy:
, ,
+48
http://rowmix.com.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.