Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

produkcja

Opakowania farmaceutyczne

Tworzymy opakowania farmaceutyczne z tworzyw sztucznych - butelki, słoje, zakrętki, które cechują się niezwykłą wytrzymałością i lekkością. Ich zastosowanie może być uniwersalne - posiadają wszystkie niezbędne atesty, więc doskonale sprawdzą się w kontakcie z różnymi płynami. Wybierz opakowania z naszej propozycji i przekonaj się, jak świetnie spełnią one swoje zadanie.

Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.
Adres firmy:
Przylep-Solidarności 86d, 66-015 Zielona Góra, lubuskie
+48 68 324 08 56
http://www.mch.com.pl
mapa w kml
Drewniane drzwi zewnętrzne

Poszukujecie Państwo oryginalnych elementów wykończeniowych dla domu wolnostojącego, kamienicy czy zabytkowego pałacu? Firma CDM Sp. z o.o. poleca stylowe, a jednocześnie bardzo wytrzymałe angielskie drzwi zewnętrzne. W naszym zakładzie korzystamy z najwyższej jakości surowców - drewna dębowego, świerkowego, sosnowego czy meranti.

CDM Sp. z o.o.
Adres firmy:
Wojska Polskiego 112A, 16-400 Suwałki, podlaskie
+48 87 565 36 45
http://cdm-drewno.pl
mapa w kml
Twister ćwiczenia

Zajmujemy się produkcją akcesoriów do siłowni zewnętrznych. Oferujemy twister, czyli urządzenie, która pozwala wykonywać ćwiczenia poprawiające ruchliwość stawu biodrowego oraz wspomagające pobudzenie kręgosłupa lędźwiowego. Wpływa również korzystnie na koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie brzucha.

ZPU ROMEX Sp. z o o.
Adres firmy:
Hetmańska 38, 85-039 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 323 07 12
http://trainer.net.pl
mapa w kml
Prezent skok ze spadochronem

Każdy lubi poczuć trochę adrenaliny, o ile jest w pełni bezpieczna dla ich życia i zdrowia. Dlatego już dziś podaruj bliskiej osobie najlepszy prezent, czyli skok ze spadochronem. Taka rozrywka doskonale sprawdza się również jako wieczór kawalerski, upominek urodzinowy czy nawet przyjęcie zaręczynowe.

SkyKrawiec s.c.
Adres firmy:
Wandy 19, 65-095 Zielona Góra, lubuskie
+48 60 198 69 97
http://www.skykrawiec.pl
mapa w kml
pianki neoprenowe

Wykorzystuje się je podczas projektowania kombinezonów używanych do sportów wodnych. Pianki neoprenowe doskonale utrzymują stałą temperaturę ciała, jeśli spędza się w wodzie po kilka godzin! Ponadto wykorzystuje się je także w przemyśle chemicznym. Wynika to z tego, że wykazują się one szczególnym poziomom nieprzepuszczalności gazów.

Surf-Sport Przemysław Frąckowiak
Adres firmy:
Dąbrowskiego 185, 60-594 Poznań, wielkopolskie
+48 57 530 68 99
http://www.surf-sport.com
mapa w kml
Rowery Giant

Szukasz najlepszego sprzętu sportowego? Zależy Ci na tym, aby bez względu na okoliczności cieszyć się komfortem i wygodą, a co za tym idzie - czerpać przyjemność z podejmowanego treningu? Jeżeli jesteś miłośnikiem kolarstwa, to doskonałym rozwiązaniem okażą się dla Ciebie rowery Giant oferowane przez nasz internetowy sklep rowerowy.

Liliana Figura Sklep Rower Sport, Serwis, Wypożyczalnia Sprzętu Sportowego
Adres firmy:
Doktora Perzyny 1, 26-700 Zwoleń, mazowieckie
+48 60 364 54 18
http://rowery-zwolen.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.