Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

produkcja

Gabloty wewnętrzne

W dzisiejszych czasach reklama jest podstawą prowadzenia działalności gospodarczej. Oprócz reklamy w zewnętrznych gablotach, należy odpowiednio zadbać o promocję towaru wewnątrz przestrzeni handlowej takiej jak sklep czy supermarket. Idealnie do tego zadania nadają się gabloty wewnętrzne, które poprzez swój niebanalny wygląd, z pewnością przyciągną uwagę konsumenta. Już dziś zapoznaj się z ofertą producenta tego wyposażenia - firmą Arabeska.

P.H.U-P "Arabeska" Łukasz Beśka
Adres firmy:
Rypińska 18, 85-181 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 322 39 88
http://arabeska-gabloty.pl
mapa w kml
Opakowania farmaceutyczne

Tworzymy opakowania farmaceutyczne z tworzyw sztucznych - butelki, słoje, zakrętki, które cechują się niezwykłą wytrzymałością i lekkością. Ich zastosowanie może być uniwersalne - posiadają wszystkie niezbędne atesty, więc doskonale sprawdzą się w kontakcie z różnymi płynami. Wybierz opakowania z naszej propozycji i przekonaj się, jak świetnie spełnią one swoje zadanie.

Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.
Adres firmy:
Przylep-Solidarności 86d, 66-015 Zielona Góra, lubuskie
+48 68 324 08 56
http://www.mch.com.pl
mapa w kml
Drewniane drzwi zewnętrzne

Poszukujecie Państwo oryginalnych elementów wykończeniowych dla domu wolnostojącego, kamienicy czy zabytkowego pałacu? Firma CDM Sp. z o.o. poleca stylowe, a jednocześnie bardzo wytrzymałe angielskie drzwi zewnętrzne. W naszym zakładzie korzystamy z najwyższej jakości surowców - drewna dębowego, świerkowego, sosnowego czy meranti.

CDM Sp. z o.o.
Adres firmy:
Wojska Polskiego 112A, 16-400 Suwałki, podlaskie
+48 87 565 36 45
http://cdm-drewno.pl
mapa w kml
Twister ćwiczenia

Zajmujemy się produkcją akcesoriów do siłowni zewnętrznych. Oferujemy twister, czyli urządzenie, która pozwala wykonywać ćwiczenia poprawiające ruchliwość stawu biodrowego oraz wspomagające pobudzenie kręgosłupa lędźwiowego. Wpływa również korzystnie na koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie brzucha.

ZPU ROMEX Sp. z o o.
Adres firmy:
Hetmańska 38, 85-039 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 52 323 07 12
http://trainer.net.pl
mapa w kml
Prezent skok ze spadochronem

Każdy lubi poczuć trochę adrenaliny, o ile jest w pełni bezpieczna dla ich życia i zdrowia. Dlatego już dziś podaruj bliskiej osobie najlepszy prezent, czyli skok ze spadochronem. Taka rozrywka doskonale sprawdza się również jako wieczór kawalerski, upominek urodzinowy czy nawet przyjęcie zaręczynowe.

SkyKrawiec s.c.
Adres firmy:
Wandy 19, 65-095 Zielona Góra, lubuskie
+48 60 198 69 97
http://www.skykrawiec.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.