Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

lekarze, apteki, przychodnie

Klinika stomatologiczna Agnieszka Sicińska

Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalna klinika stomatologiczna, zapewniająca kompleksową opiekę oraz gotowa do prowadzenia nawet wieloetapowego leczenia - gabinety Agnieszki Sicińskiej sprostają Państwa oczekiwaniom. Przygotujemy dla naszych pacjentów rozwiązania, które zalicza się do najnowocześniejszych metod, gwarantujących bezbolesne wykonanie zabiegu oraz szybkie osiąganie zamierzonych efektów.

Stomatolog Agnieszka Sicińska
Adres firmy:
Nowowiejska 37, 02-010 Warszawa, mazowieckie
+48 22 380 70 00
http://agnieszkasicinska.com
mapa w kml
Ginekolodzy Warszawa

Jak powszechnie wiadomo, każdy lekarz zajmuje się swoją określoną dziedziną. Dla wielu kobiet najważniejsi są jednak ginekolodzy. Warszawa posiada w swoim obrębie kilka naprawdę świetnych placówek. Jeżeli chcieliby Państwo poznać ginekologów jeszcze przed pierwszym kontaktem z nimi - zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Boramed Sp. z o.o.
Adres firmy:
Bora-Komorowskiego 21, 03-982 Warszawa, mazowieckie
+48 22 250 15 77
http://www.boramed.pl
mapa w kml
Implanty Gdańsk

To co tą markę wyróżnia z innych reszty firm jest najobszerniejsza gama świadczeń, która mieści między innymi zmiany kształtu i kolorów zębów, periodontologia, montowanie implantów, a także implanty zębów w Gdańsku, jak również miła grupa doskonale wyszkolonych konsultantów - to są plusy naszej marki. Postaramy się ażeby nasze współpracowanie sprostało Państwa oczekiwania.

Anna Dental Clinic
Adres firmy:
Szeroka 119/120, 80-835 Gdańsk, Pomorskie
+48 58 300 01 94
http://www.annadentalclinic.com
mapa w kml
Implanty Poznań - Dentopolis

Dla wielu osób, które borykają się z niepełnym uzębieniem jedynym wyjściem są implanty. Poznań - tutaj znajduje się Centrum Stomatologii Dentopolis, w którym to będą Państwo mogli zatroszczyć się o swoje zęby i uzupełnić wszelkie braki. Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę, na której będą Państwo mogli zapoznać się ze szczegółową ofertą.

Dentopolis
Adres firmy:
Morawskiego 2D, 60-239 Poznań, Wielkopolskie
+48 50 319 03 37
http://www.dentopolis-poznan.pl
mapa w kml
Stomatologia dziecięca

Wyjątkowa okazja - najlepszej jakości usługi stomatologii dziecięcej - tylko w naszym centrum. Stomatologia dziecięca to dziedzina, w której jesteśmy specjalistami - dzięki czemu już nigdy Państwa dziecko nie zapłacze na myśl o wizycie u dentysty. Nasi dentyści i ortodonci to specjaliści ze specjalnym podejściem do dzieci!

Dentim Kids
Adres firmy:
ul. Johna Baildona 12/3, 40-115 Katowice, woj. śląskie
+48 32 206 88 00
http://dentimkids.pl
mapa w kml
Opieka nad osobami starszymi

Naszą misją jest opieka nad osobami starszymi. Do powierzonego nam zadania podchodzimy odpowiedzialnie zapewniając kompleksową i całodobową opiekę naszego personelu oraz opiekę medyczną. Zatrudniamy odpowiedzialnych pracowników, którzy wykazują się pogodą ducha, empatią oraz pragną nieść innym pomoc.

Sudecki Dom Seniora Słoneczna Polana
Adres firmy:
Franciszkańska 30, 58-580 Szklarska Poręba, dolnośląskie
+48 88 335 81 25
http://www.domslonecznapolana.pl
mapa w kml
Psycholog dziecięcy Warszawa

Zastanawiasz się, w którym miejscu w Warszawie przyjmuje profesjonalny psycholog dziecięcy? Najlepszą odpowiedzą jest Przystań Szkraba! Wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z nami, a przekonasz się, że to rozwiązanie idealne dla Twojej pociechy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś!

Przystań Szkraba
Adres firmy:
Dzielna 5, 00-162 Warszawa, mazowieckie
+48 60 052 63 83
http://www.przystanszkraba.pl
mapa w kml
ABC-DENT lekarz stomatolog Magdalena Leszczyńska

Jeśli potrzebny jest Wam fachowy i rzetelny stomatolog to Poznań jest miastem, gdzie znajdziecie nasz gabinet dentystyczny. Przygotowane przez nas zostały rozmaite zabiegi, pozwalające na uzyskiwanie zdrowia oraz estetycznego wyglądu dla Waszych uśmiechów. Znajdziecie u nas możliwość poprawy linii uzębienia.

ABC-DENT lek. stom. Magdalena Leszczyńska-Tim
Adres firmy:
Katowicka 11, 61-131 Poznań, wielkopolskie
+48 51 974 41 96
http://www.abc-dent.eu
mapa w kml
http://dentineo.com/?page=stomatologia-estetyczna

W naszej klinice oferowana jest stomatologia estetyczna. Gdańsk, jest miastem, gdzie posiadamy aż dwie placówki dentystyczne. Oferujemy leczenie kanałowe, implanty zębów, wybielanie zębów, leczenie przyzębia, naprawę protez oraz inne metody leczenia próchnicy. Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się również stomatologia dziecięca. Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów, których specjalnością jest stomatologia estetyczna.

Gabinet Dentystyczny DENTINEO
Adres firmy:
Leszczynowa 90 U/2, 80-175 Gdańsk, pomorskie
+48 58 710 97 43
http://dentineo.com
mapa w kml
Ginekolog Białystok

Regularne poddawanie się badaniom kontrolnym pozwala nie tylko na szybsze wykrycie zagrożenia, ale również na uratowanie życie. Familijne Centrum Medyczne FCMed z Białegostoku wykonuje takie czynności diagnostyczne jak USG piersi i brzucha, kolonoskopia, gastroskopia, biopsja oraz wiele innych. Godziny przyjęć zostały zamieszczone na stronie internetowej.

Familijne Centrum Medyczne
Adres firmy:
Konstantego Ciołkowskiego 88J, 15-545 Białystok, podlaskie
+48 85 677 70 22
http://www.fcmed.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.