Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

lekarze, apteki, przychodnie

Klinika stomatologiczna Agnieszka Sicińska

Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalna klinika stomatologiczna, zapewniająca kompleksową opiekę oraz gotowa do prowadzenia nawet wieloetapowego leczenia - gabinety Agnieszki Sicińskiej sprostają Państwa oczekiwaniom. Przygotujemy dla naszych pacjentów rozwiązania, które zalicza się do najnowocześniejszych metod, gwarantujących bezbolesne wykonanie zabiegu oraz szybkie osiąganie zamierzonych efektów.

Stomatolog Agnieszka Sicińska
Adres firmy:
Nowowiejska 37, 02-010 Warszawa, mazowieckie
+48 22 380 70 00
http://agnieszkasicinska.com
mapa w kml
Ginekolodzy Warszawa

Jak powszechnie wiadomo, każdy lekarz zajmuje się swoją określoną dziedziną. Dla wielu kobiet najważniejsi są jednak ginekolodzy. Warszawa posiada w swoim obrębie kilka naprawdę świetnych placówek. Jeżeli chcieliby Państwo poznać ginekologów jeszcze przed pierwszym kontaktem z nimi - zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Boramed Sp.z o.o. Sp. k.
Adres firmy:
Bora-Komorowskiego 21, 03-982 Warszawa, mazowieckie
+48 22 250 15 77
http://www.boramed.pl
mapa w kml
Implanty Gdańsk

To co tą markę wyróżnia z innych reszty firm jest najobszerniejsza gama świadczeń, która mieści między innymi zmiany kształtu i kolorów zębów, periodontologia, montowanie implantów, a także implanty zębów w Gdańsku, jak również miła grupa doskonale wyszkolonych konsultantów - to są plusy naszej marki. Postaramy się ażeby nasze współpracowanie sprostało Państwa oczekiwania.

Anna Dental Clinic
Adres firmy:
Szeroka 119/120, 80-835 Gdańsk, Pomorskie
+48 58 300 01 94
http://www.annadentalclinic.com
mapa w kml
Stomatologia dziecięca

Wyjątkowa okazja - najlepszej jakości usługi stomatologii dziecięcej - tylko w naszym centrum. Stomatologia dziecięca to dziedzina, w której jesteśmy specjalistami - dzięki czemu już nigdy Państwa dziecko nie zapłacze na myśl o wizycie u dentysty. Nasi dentyści i ortodonci to specjaliści ze specjalnym podejściem do dzieci!

Dentim Kids
Adres firmy:
Chorzowska 107, 40-101 Katowice, śląskie
+48 50 206 93 96
http://dentimkids.pl
mapa w kml
Psycholog dziecięcy Warszawa

Zastanawiasz się, w którym miejscu w Warszawie przyjmuje profesjonalny psycholog dziecięcy? Najlepszą odpowiedzą jest Przystań Szkraba! Wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z nami, a przekonasz się, że to rozwiązanie idealne dla Twojej pociechy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś!

Przystań Szkraba
Adres firmy:
Dzielna 5, 00-162 Warszawa, mazowieckie
+48 60 052 63 83
http://przystanszkraba.pl
mapa w kml
ABC-DENT lekarz stomatolog Magdalena Leszczyńska

Jeśli potrzebny jest Wam fachowy i rzetelny stomatolog to Poznań jest miastem, gdzie znajdziecie nasz gabinet dentystyczny. Przygotowane przez nas zostały rozmaite zabiegi, pozwalające na uzyskiwanie zdrowia oraz estetycznego wyglądu dla Waszych uśmiechów. Znajdziecie u nas możliwość poprawy linii uzębienia.

ABC-DENT lek. stom. Magdalena Leszczyńska-Tim
Adres firmy:
Katowicka 11, 61-131 Poznań, wielkopolskie
+48 51 974 41 96
http://www.abc-dent.eu
mapa w kml
Stomatologia estetyczna

W naszej klinice oferowana jest stomatologia estetyczna. Gdańsk, jest miastem, gdzie posiadamy aż dwie placówki dentystyczne. Oferujemy leczenie kanałowe, implanty zębów, wybielanie zębów, leczenie przyzębia, naprawę protez oraz inne metody leczenia próchnicy. Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się również stomatologia dziecięca. Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów, których specjalnością jest stomatologia estetyczna.

Gabinet Dentystyczny DENTINEO
Adres firmy:
Leszczynowa 90 U/2, 80-175 Gdańsk, pomorskie
+48 58 710 97 43
http://dentineo.com
mapa w kml
Dentysta Jastrzębie-Zdrój

Osoby odczuwające dyskomfort w jamie ustnej lub zwyczajnie - cierpiące na ból zębów - mogą skorzystać z usług naszego gabinetu dentystycznego w Jastrzębiu-Zdroju. Stomatologia to dziedzina wymagająca wykształcenia i odpowiedniego podejścia do pacjenta. Dlatego też wszystkie zabiegi z tej dziedziny, wykonywane są przy użyciu wszelkich środków bezpieczeństwa, również u nas. W skład usług proponowanych przez zatrudnianego dentystę wchodzą: zakładanie protez akrylowych, ekstrakcja zębów zatrzymanych, konsultacje zachowawcze.

Stomatologia Porada
Adres firmy:
Śląska 20a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, śląskie
+48 73 083 05 00
http://stomatologiaporada.pl
mapa w kml
USG weterynaryjne

Posiadamy specjalne przenośne aparaty i głowice, które sprawdzą się także w klinikach dla zwierząt. USG weterynaryjne wyposażone jest w dynamiczną technologię wzmacniania kontrastu tkanek oraz przestrzenne wielokątowe obrazowanie, które usprawni pracę każdej placówki medycznej. Dodatkowo sprzęt posiada trzy sondy wolumetryczne, zapewniające lepszą jakość obrazu.

ActionMED Sp. z o.o.
Adres firmy:
Dawidowska 10, 05-500 Zamienie, mazowieckie
+48 22 333 90 66
http://actionmed.pl
mapa w kml
wyposażenie magazynów

Oferta sklepu internetowego obejmuje wysokiej jakości wyposażenie magazynów. W naszych katalogach znajdują się wyłącznie najwyższej jakości akcesoria w rozsądnej cenie, jak wanny wychwytowe. Zapewniamy, że nasze usługi spotkają się z Państwa uznaniem, gdyż produkty sprzedawane w sklepie to najwyższa jakość w rozsądnej cenie.

Sintac-Polska
Adres firmy:
Armii Krajowej 86, 05-075 Warszawa, mazowieckie
+48 22 812 62 54
http://www.sintac.pl
mapa w kml
Bluzy medyczne

Specjalizujemy się w działalności handlowej, w ramach której dostarczamy na rynek specjalistyczną odzież, która doskonale sprawdzi się w szpitalach, klinikach, gabinetach, przychodniach, a także innych obiektach, które zajmują się ochroną zdrowia. Sklep internetowy IguanaMed Polska ma w swoim szerokim asortymencie m. in. wykonane z wysokogatunkowych tkanin i bardzo precyzyjnie wykończone bluzy medyczne. Dysponujemy modelami damskimi i męskimi, których krój zapewnia swobodę ruchu i wygodę w trakcie podejmowanych działań.

IguanaMed Polska
Adres firmy:
Romanowicza 17, 30-701 Kraków, małopolskie
+48 60 407 48 14
http://iguanamed.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.