Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

lekarze, apteki, przychodnie

Klinika stomatologiczna Agnieszka Sicińska

Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalna klinika stomatologiczna, zapewniająca kompleksową opiekę oraz gotowa do prowadzenia nawet wieloetapowego leczenia - gabinety Agnieszki Sicińskiej sprostają Państwa oczekiwaniom. Przygotujemy dla naszych pacjentów rozwiązania, które zalicza się do najnowocześniejszych metod, gwarantujących bezbolesne wykonanie zabiegu oraz szybkie osiąganie zamierzonych efektów.

Stomatolog Agnieszka Sicińska
Adres firmy:
Nowowiejska 37, 02-010 Warszawa, mazowieckie
+48 22 380 70 00
http://agnieszkasicinska.com
mapa w kml
Implanty Gdańsk

To co tą markę wyróżnia z innych reszty firm jest najobszerniejsza gama świadczeń, która mieści między innymi zmiany kształtu i kolorów zębów, periodontologia, montowanie implantów, a także implanty zębów w Gdańsku, jak również miła grupa doskonale wyszkolonych konsultantów - to są plusy naszej marki. Postaramy się ażeby nasze współpracowanie sprostało Państwa oczekiwania.

Anna Dental Clinic
Adres firmy:
Szeroka 119/120, 80-835 Gdańsk, Pomorskie
+48 58 300 01 94
http://www.annadentalclinic.com
mapa w kml
Stomatologia dziecięca

Wyjątkowa okazja - najlepszej jakości usługi stomatologii dziecięcej - tylko w naszym centrum. Stomatologia dziecięca to dziedzina, w której jesteśmy specjalistami - dzięki czemu już nigdy Państwa dziecko nie zapłacze na myśl o wizycie u dentysty. Nasi dentyści i ortodonci to specjaliści ze specjalnym podejściem do dzieci!

Dentim Kids
Adres firmy:
Chorzowska 107, 40-101 Katowice, śląskie
+48 50 206 93 96
http://dentimkids.pl
mapa w kml
Psycholog dziecięcy Warszawa

Zastanawiasz się, w którym miejscu w Warszawie przyjmuje profesjonalny psycholog dziecięcy? Najlepszą odpowiedzą jest Przystań Szkraba! Wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z nami, a przekonasz się, że to rozwiązanie idealne dla Twojej pociechy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś!

Przystań Szkraba
Adres firmy:
Dzielna 5, 00-162 Warszawa, mazowieckie
+48 60 052 63 83
http://przystanszkraba.pl
mapa w kml
ABC-DENT lekarz stomatolog Magdalena Leszczyńska

Jeśli potrzebny jest Wam fachowy i rzetelny stomatolog to Poznań jest miastem, gdzie znajdziecie nasz gabinet dentystyczny. Przygotowane przez nas zostały rozmaite zabiegi, pozwalające na uzyskiwanie zdrowia oraz estetycznego wyglądu dla Waszych uśmiechów. Znajdziecie u nas możliwość poprawy linii uzębienia.

ABC-DENT lek. stom. Magdalena Leszczyńska-Tim
Adres firmy:
Katowicka 11, 61-131 Poznań, wielkopolskie
+48 51 974 41 96
http://www.abc-dent.eu
mapa w kml
Stomatologia estetyczna

W naszej klinice oferowana jest stomatologia estetyczna. Gdańsk, jest miastem, gdzie posiadamy aż dwie placówki dentystyczne. Oferujemy leczenie kanałowe, implanty zębów, wybielanie zębów, leczenie przyzębia, naprawę protez oraz inne metody leczenia próchnicy. Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się również stomatologia dziecięca. Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów, których specjalnością jest stomatologia estetyczna.

Gabinet Dentystyczny DENTINEO
Adres firmy:
Leszczynowa 90 U/2, 80-175 Gdańsk, pomorskie
+48 58 710 97 43
http://dentineo.com
mapa w kml
Dentysta Jastrzębie-Zdrój

Osoby odczuwające dyskomfort w jamie ustnej lub zwyczajnie - cierpiące na ból zębów - mogą skorzystać z usług naszego gabinetu dentystycznego w Jastrzębiu-Zdroju. Stomatologia to dziedzina wymagająca wykształcenia i odpowiedniego podejścia do pacjenta. Dlatego też wszystkie zabiegi z tej dziedziny, wykonywane są przy użyciu wszelkich środków bezpieczeństwa, również u nas. W skład usług proponowanych przez zatrudnianego dentystę wchodzą: zakładanie protez akrylowych, ekstrakcja zębów zatrzymanych, konsultacje zachowawcze.

Stomatologia Porada
Adres firmy:
Śląska 20a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, śląskie
+48 73 083 05 00
http://stomatologiaporada.pl
mapa w kml
wyposażenie magazynów

Oferta sklepu internetowego obejmuje wysokiej jakości wyposażenie magazynów. W naszych katalogach znajdują się wyłącznie najwyższej jakości akcesoria w rozsądnej cenie, jak wanny wychwytowe. Zapewniamy, że nasze usługi spotkają się z Państwa uznaniem, gdyż produkty sprzedawane w sklepie to najwyższa jakość w rozsądnej cenie.

Sintac-Polska
Adres firmy:
Armii Krajowej 86, 05-075 Warszawa, mazowieckie
+48 22 812 62 54
http://www.sintac.pl
mapa w kml
Stomatolog Warszawa Ursus

Gabinet dentystyczny umiejscowiony w dzielnicy Ursus w Warszawie świadczy usługi w zakresie ortodoncji, chirurgii, a także protetyki. Stomatolog zajmuje się również uzupełnianiem ubytków w jamie ustnej i wstawianiem implantów, które mają imitować naturalne zęby. Wykonywane jest także leczenie kanałowe.

Centrum "Stomatologia Pańczyk"
Adres firmy:
Skoroszewska 5C/U1, 02-495 Warszawa, mazowieckie
+48 22 303 15 51
http://stomatologiapanczyk.pl
mapa w kml
Wybielanie zębów Trójmiasto

Jesteśmy w stanie zapewnić taką opiekę medyczną, która będzie komplementarna. Wiele gabinetów w Gdańsku i pozostałych miastach Trójmiasta proponuje przede wszystkim podstawowy pakiet leczenia, działania profilaktyczne oraz szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Jednak my chcemy iść dalej i dlatego kluczowym elementem naszej propozycji jest także opieka w zakresie chirurgii, ortodoncji i wybielania zębów. To działania mające na celu oddanie Pacjentowi pełnej funkcjonalności uzębienia. Jesteśmy gotowi do działania.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Adres firmy:
Startowa 1, 80-461 Gdańsk, pomorskie
+48 58 769 37 48
http://www.dentus.gda.pl
mapa w kml
Wybielanie zębów Wrocław Krzyki

W czasach gdy z mediów patrzą na nas nieustannie ludzie z pięknym uśmiechem, nic dziwnego że wiele osób chciałoby od nich nie odstawać. Z naszą pomocą będzie to możliwe! Wybielanie zębów to usługa, dzięki której przy zastosowaniu specjalnie sprofilowanego właśnie pod Waszą jamę ustną preparatu będziecie mogli cieszyć zauważalnymi zmianami już po maksymalnie dwóch tygodniach jego stosowania. Nie zwlekajcie i czym prędzej umówcie się na wizytę w naszym gabinecie mieszczącym się w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu.

Gabinet stomatologiczny Ewa Smogorzewska-Majcher
Adres firmy:
Krynicka 12, 50-555 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 363 83 33
http://www.ortodontawroclaw.eu
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.