Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

na kółkach

Wyposażenie warsztatów samochodowych

To chyba oczywiste, że właśnie tutaj stanął mój pierwszy warsztat samochodowy. Złotów zresztą sprzyja młodym przedsiębiorcom. Skorzystałem z refundacji, którą oferowało województwo i w konsekwencji nie musiałem nawet brać dużego kredytu. Wyposażenie warsztatów samochodowych oferujemy w wyjątkowych wariantach cenowych.

Unimetal
Adres firmy:
Kujańska 10, 77-400 Złotów, wielkopolskie
+48 67 263 22 71
http://unimetal.pl
mapa w kml
Katowice lotnisko parking cena

Wylatujesz w podróż z Katowic? Parking przy lotnisku w Pyrzowicach zaprasza! Oferujemy tanie i bezpieczne przechowanie samochodu na dowolny czas, aż do Twojego powrotu. Bezpłatnie odbierzemy pojazd z lotniska i podstawimy ci go, jak tylko wrócisz. teren jest stale monitorowany i strzeżony. Dla wymagających klientów mamy również miejsca garażowe. Zapraszamy do kontaktu i przejrzenia cennika. To naprawdę się opłaca! Sprawdź sam. Ceny za dobę są tym niższe, im dłużej u nas parkujesz. Gorąco polecamy.

Pewny Parking
Adres firmy:
Kolejowa 25, 42-625 Pyrzowice, śląskie
+48 66 838 73 64
http://www.parkingwpyrzowicach.com.pl
mapa w kml
Samochody z kontenerami

Niezależnie od tego, czy planujesz przesłać swój towar na drugi kraniec Polski, czy Europy, nasza firma zapewnia sprawny i bezpieczny transport. Nasze samochody z kontenerami i plandekami dostosowane są do przewozu różnorodnych produktów: od napojów, przez materiały budowlane, aż po ładunki niestandardowe.

F.U. „FRASIK” Michał Frasik
Adres firmy:
Grzegórzecka 99a/2, 31-559 Kraków, małopolskie
+48 50 160 19 03
http://frasik.com.pl
mapa w kml
Elektryk samochodowy Szczecin

Najlepszy elektryk samochodowy w Szczecinie zaprasza do swojego serwisu Auto-Marka. Zajmujemy się szeroko pojętą elektryką samochodową, montujemy autoalarmy, instalujemy klimatyzację, car-audio czy nawigację GPS. Nie ma znaczenia czego dotyczy usługa, elektryk samochodowy z Auto-Marki wykona ją w sposób profesjonalny.

Auto-Marka Marcin Kalinowski
Adres firmy:
Jagiellońska 50/57, 70-383 Szczecin, zachodnio-pomorskie
+48 91 484 76 87
http://automarka.com.pl
mapa w kml
Busy

Nasza oferta jest alternatywą dla tanich linii lotniczych. Firma Odra-Bus proponuje wynajem autokarów wraz z kierowcą, którymi odbędą Państwo wyjazdy turystyczne nawet w najdalsze zakątki Polski i Europy. Wszystkie pojazdy w naszej flocie są nowocześnie wyposażone, a także regularnie przechodzą badania techniczne.

ODRA-BUS S.C.
Adres firmy:
Krynicka 84/24, 50-555 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 363 74 60
http://odra-bus.pl
mapa w kml
Skup złomu Śląsk

Dbanie o środowisko jest głęboko w nas, dlatego tę wartość wyznaje cała nasza firma. Naszą specjalnością jest złomowanie. Na terenie Śląska jest wiele miast, w których znajdują się skupy złomu. Prowadząc naszą działalność dbamy o to, aby dostarczyć Państwu usług na najwyższym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Legalny Autozłom Sp. z o.o.
Adres firmy:
Wodzisławska 72 c, 44-240 Żory, śląskie
+48 32 469 60 33
http://www.autozlomzory.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.