Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

na kółkach

Wyposażenie warsztatów samochodowych

To chyba oczywiste, że właśnie tutaj stanął mój pierwszy warsztat samochodowy. Złotów zresztą sprzyja młodym przedsiębiorcom. Skorzystałem z refundacji, którą oferowało województwo i w konsekwencji nie musiałem nawet brać dużego kredytu. Wyposażenie warsztatów samochodowych oferujemy w wyjątkowych wariantach cenowych.

Unimetal
Adres firmy:
Kujańska 10, 77-400 Złotów, wielkopolskie
+48 67 263 22 71
http://unimetal.pl
mapa w kml
Katowice lotnisko parking cena

Wylatujesz w podróż z Katowic? Parking przy lotnisku w Pyrzowicach zaprasza! Oferujemy tanie i bezpieczne przechowanie samochodu na dowolny czas, aż do Twojego powrotu. Bezpłatnie odbierzemy pojazd z lotniska i podstawimy ci go, jak tylko wrócisz. teren jest stale monitorowany i strzeżony. Dla wymagających klientów mamy również miejsca garażowe. Zapraszamy do kontaktu i przejrzenia cennika. To naprawdę się opłaca! Sprawdź sam. Ceny za dobę są tym niższe, im dłużej u nas parkujesz. Gorąco polecamy.

Pewny Parking
Adres firmy:
Kolejowa 25, 42-625 Pyrzowice, śląskie
+48 66 838 73 64
http://www.parkingwpyrzowicach.com.pl
mapa w kml
Samochody z kontenerami

Niezależnie od tego, czy planujesz przesłać swój towar na drugi kraniec Polski, czy Europy, nasza firma zapewnia sprawny i bezpieczny transport. Nasze samochody z kontenerami i plandekami dostosowane są do przewozu różnorodnych produktów: od napojów, przez materiały budowlane, aż po ładunki niestandardowe.

F.U. „FRASIK” Michał Frasik
Adres firmy:
Grzegórzecka 99a/2, 31-559 Kraków, małopolskie
+48 50 160 19 03
http://frasik.com.pl
mapa w kml
Elektryk samochodowy Szczecin

Najlepszy elektryk samochodowy w Szczecinie zaprasza do swojego serwisu Auto-Marka. Zajmujemy się szeroko pojętą elektryką samochodową, montujemy autoalarmy, instalujemy klimatyzację, car-audio czy nawigację GPS. Nie ma znaczenia czego dotyczy usługa, elektryk samochodowy z Auto-Marki wykona ją w sposób profesjonalny.

Auto-Marka Marcin Kalinowski
Adres firmy:
Jagiellońska 50/57, 70-383 Szczecin, zachodnio-pomorskie
+48 91 484 76 87
http://automarka.com.pl
mapa w kml
Busy

Nasza oferta jest alternatywą dla tanich linii lotniczych. Firma Odra-Bus proponuje wynajem autokarów wraz z kierowcą, którymi odbędą Państwo wyjazdy turystyczne nawet w najdalsze zakątki Polski i Europy. Wszystkie pojazdy w naszej flocie są nowocześnie wyposażone, a także regularnie przechodzą badania techniczne.

ODRA-BUS S.C.
Adres firmy:
Krynicka 84/24, 50-555 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 363 74 60
http://odra-bus.pl
mapa w kml
Skup złomu Śląsk

Dbanie o środowisko jest głęboko w nas, dlatego tę wartość wyznaje cała nasza firma. Naszą specjalnością jest złomowanie. Na terenie Śląska jest wiele miast, w których znajdują się skupy złomu. Prowadząc naszą działalność dbamy o to, aby dostarczyć Państwu usług na najwyższym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Legalny Autozłom Sp. z o.o.
Adres firmy:
Wodzisławska 72 c, 44-240 Żory, śląskie
+48 32 469 60 33
http://www.autozlomzory.pl
mapa w kml
Zarządzanie flotą

Użytkowanie pojazdów firmowych poza ich przeznaczeniem, to nieprzyjemny proceder, który generuje dodatkowe koszty dla pracodawcy. Zarządzającym flotą samochodową polecamy zakupienie naszego systemu monitoringu, który pozwoli na kontrolowanie odstępstw od zaplanowanych tras i czasu wykonywania zleceń.

Widziszwszystko Limited Sp. K.
Adres firmy:
Walczaka 114, 66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie
+48 60 195 00 95
http://www.widziszwszystko.pl
mapa w kml
parking Pyrzowice

Wybierasz się na wakacje? Lot z Katowic? Odwiedź nasz parking! Pyrzowice to port lotniczy w Katowicach, z którego można obrać wiele kierunków zarówno europejskich, jak i światowych. Gwarantujemy pełne zadowolenie każdego Klienta, który skorzysta z naszych usług. Na każdy pojazd zwracamy szczególną uwagę i dbamy o nie, jak o swoje. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zawarliśmy szczegółowe informacje dotyczące tej propozycji.

Parking EDAM
Adres firmy:
Kolejowa 1, 42-625 Pyrzowice, śląskie
+48 32 284 51 93
http://www.pyrzowiceparking24.pl
mapa w kml
Transport Warszawa

Domena firmy Trans Pool to profesjonalny i tani transport na terenie Warszawy oraz okolic. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym Klientom najlepsze warunki do przewozu różnego rodzaju towarów cz mebli z jednego miejsca na drugie i to w najlepszych cenach w stolicy. Serdecznie zapraszamy.

TRANS POOL
Adres firmy:
Widawska 5, 01-494 Warszawa, mazowieckie
+48 51 708 30 91
http://transpool.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.