Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

na kółkach

Wyposażenie warsztatów samochodowych

To chyba oczywiste, że właśnie tutaj stanął mój pierwszy warsztat samochodowy. Złotów zresztą sprzyja młodym przedsiębiorcom. Skorzystałem z refundacji, którą oferowało województwo i w konsekwencji nie musiałem nawet brać dużego kredytu. Wyposażenie warsztatów samochodowych oferujemy w wyjątkowych wariantach cenowych.

Unimetal
Adres firmy:
ul. Kujańska 10, 77-400 Złotów, woj. wielkopolskie
+48 67 263 22 71
http://www.unimetal.pl
mapa w kml
mikrobusy Warszawa

Dla Klientów z Warszawy poszukujących sprawdzonego i godnego zaufania przewoźnika mamy atrakcyjną ofertę. Organizujemy wyjazdy w kraju i za granicą. Oferujemy nowoczesne mikrobusy posiadające pełne wyposażenie oraz luksusowo wykończone wnętrza. Obsługujemy zarówno wycieczki i konferencje, jak i trasy koncertowe.

Ekskluzywne Busy
Adres firmy:
Podkowy 93, 04-937 Warszawa, mazowieckie
+48 50 508 82 35
http://www.ekskluzywnebusy.pl
mapa w kml
Katowice lotnisko parking cena

Wylatujesz w podróż z Katowic? Parking przy lotnisku w Pyrzowicach zaprasza! Oferujemy tanie i bezpieczne przechowanie samochodu na dowolny czas, aż do Twojego powrotu. Bezpłatnie odbierzemy pojazd z lotniska i podstawimy ci go, jak tylko wrócisz. teren jest stale monitorowany i strzeżony. Dla wymagających klientów mamy również miejsca garażowe. Zapraszamy do kontaktu i przejrzenia cennika. To naprawdę się opłaca! Sprawdź sam. Ceny za dobę są tym niższe, im dłużej u nas parkujesz. Gorąco polecamy.

Pewny Parking
Adres firmy:
Kolejowa 25, 42-625 Pyrzowice, śląskie
+48 66 838 73 64
http://www.parkingwpyrzowicach.com.pl
mapa w kml
Maszyny polerskie

Jak utrzymać perfekcyjny stan karoserii samochodu? W ofercie firmy znajdują się maszyny polerskie, które znacznie ułatwią pielęgnację samochodu. Mamy do wyboru nowoczesne, proste w użytkowaniu polerki Rupes, Krauss czy Flex nadające się zarówno do twardego, jak i do miękkiego lakieru - urządzenia rotacyjne, Dual Action, ale także hybrydy maszyn tradycyjnych i DA. Dzięki nim Twoja praca będzie płynna i cicha, a powierzchnia pojazdu zawsze gładka i lśniąca.

QuickDetailer
Adres firmy:
Warszawska 128, 21-500 Biała Podlaska, lubelskie
+48 69 047 04 04
http://www.quickdetailer.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.