Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

kupno - sprzedaż

filmy sferyczne

Doskonałym narzędziem umożliwiającym pokazanie firmy w ciekawy i oryginalny sposób są filmy sferyczne, zwane także produkcjami 360 stopni. Poprzez wykorzystanie tego typu nagrania, skupiamy całą uwagę odbiorcy na prezentowanym materiale, co pozwala nam na dokładniejsze zapoznanie go z naszą ofertą produktów i usług.

BeeProduction
Adres firmy:
Chmielna 73, 00-801 Warszawa, mazowieckie
+48 50 427 29 92
http://beeproduction.pl
mapa w kml
Ramki LED

Skuteczna reklama musi być przede wszystkim widoczna. Po drugie - powinna być także atrakcyjna. Czy istnieje więc bardziej efektywny sposób promowania towarów lub usług niż wykorzystanie ramki LED? Dzięki bogatej ofercie naszej firmy mają Państwo możliwość skorzystania z takiej formy fantazyjnego reklamowania.

All For Media
Adres firmy:
Konwaliowa 3, 78-100 Kołobrzeg, zachodniopomorskie
+48 60 211 49 84
http://allformedia.pl
mapa w kml
Kasetony podświetlane

Nasza działalność polega na dostarczaniu efektywnych, a zarazem atrakcyjnych wizualnie rozwiązań promocyjnych. Oferowane przez nas kasetony podświetlane sprawią, że klienci z łatwością trafią do twojego przybytku nawet po zapadnięciu zmroku. Nasze szyldy reklamowe to świetny sposób, by wyróżnić się na tle bezbarwnej konkurencji.


Adres firmy:
, ,
+48
http://lumen-technik.com
mapa w kml
Reklamowe długopisy

Chcesz przekazywać swoim klientom przydatne produkty codziennego użytku, które od razu będą im przywoływać na myśl twoją markę? Zdecyduj się na reklamowe długopisy z naniesionym logiem, nazwą lub hasłem twojego przedsiębiorstwa. Możesz je stworzyć, korzystając z oferty naszej firmy - zapewniamy solidność oraz wysoką estetykę wykonania.

Exito Group M. Małczyński R. Badowski Spółka jawna
Adres firmy:
Warszawa, 02-862 Baletowa 12, mazowieckie
+48 22 852 22 98
http://www.adpen.com.pl
mapa w kml
Call center Gliwice

Już dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkretne wsparcie. Call center to rozwiązania, które pozwolą odmienić dotychczasowe strategie sprzedażowe. Podjęcie współpracy z naszym, ambitnym i kreatywnym zespołem oznacza znaczną dynamizację podstawowych działań marketingowych oraz szybsze dotarcie z produktem lub usługą do Klienta. Jesteśmy przekonani, że bezpośredni kontakt z odbiorcą produktów jest także rozwiązaniem, które korzystnie wpłynie na budowany wizerunek Państwa działalności biznesowej.

Simio Polska Sp. z o.o.
Adres firmy:
Moniuszki 7, 40-005 Katowice, śląskie
+48 60 680 99 29
http://simiopolska.pl
mapa w kml
Materiały reklamowe dla firm

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej, która świadczy usługi poligraficzne w Poznaniu i Śremie. Wykonujemy materiały reklamowe dla firm, takie jak wizytówki, ulotki, plakaty, banery oraz wiele innych. Korzystamy przy tym z najlepszych technik druku, materiałów oraz profesjonalnych maszyn.

FRESHgroup
Adres firmy:
Księdza Antoniego Rzadkiego 1, 63-100 Śrem, wielkopolskie
+48 50 764 47 99
http://freshgroup.pl
mapa w kml
Druk książek klejonych

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi między innymi drukowanie książek. Oferujemy produkty w wersji kolorowej lub czarno-białej, z miękką, klejoną oprawą. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, które w połączeniu z naszą wiedzą oraz doświadczeniem dają doskonałe efekty. Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem Klienta dostępnym na naszej stronie internetowej. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia.

Drukarnia Empir
Adres firmy:
Sczanieckiej 14a, 60-216 Poznań, wielkopolskie
+48 61 865 33 72
http://www.empir.poznan.pl
mapa w kml
Notesy reklamowe

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również Klientów prywatnych. Specjalizujemy się w sprzedaży gadżetów promocyjnych, które są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Polecamy szczególnie notesy reklamowe, które umożliwią propagowanie działań przedsiębiorstwa i tym samym utrwalenie marki w umysłach Klientów. Korzystając z naszej oferty nie przepłacasz!

Studio Reklamy Artilon
Adres firmy:
Wyszyńskiego 26, 62-510 Konin, wielkopolskie
+48 60 369 64 67
http://www.artilon.pl
mapa w kml
wesele w plenerze boho

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się organizacją oraz dostosowywaniem uroczystości ślubnych do preferencji i wymagań par młodych. Popularnym w ostatnim czasie rozwiązaniem jest wesele w plenerze boho. Nie ma nic bardziej magicznego niż piękna oprawa i niezapomniana uroczystość przeprowadzona na łonie natury.

TEAM EVENT
Adres firmy:
Aleja Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa, mazowieckie
+48 79 170 74 05
http://weselemarzen.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.