Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

kupno - sprzedaż

Odzież medyczna

Jeśli interesuje Państwa odzież medyczna, to zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Eldan. Przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją ubrań oraz obuwia medycznego. Firma przykłada bardzo dużą uwagę do wysokiej jakości swoich produktów. Oferowana odzież medyczna dostępna jest w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z usług tego producenta.

Eldan
Adres firmy:
Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, podkarpackie
+48 17 774 57 30
http://www.eldan.pl
mapa w kml
Odkurzacze Rainbow cena

Szukasz odkurzaczy Rainbow w dobrej cenie, które będą odpowiednie także dla alergików - http://www.rainbow.pl/?a=page&id=9 to strona przeznaczona właśnie dla Ciebie. Czekają tu na Ciebie wysoko jakościowe sprzęty, które wykazują się niezawodnym działaniem przez długi czas, co zawdzięczają doskonałej konstrukcji. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje mieszkanie było czyste i uporządkowane, dzięki naszym odkurzaczom Rainbow z łatwością osiągniesz ten efekt. Szczegółowe informacje na temat naszej wyjątkowej oferty są dostępne na stronie internetowej naszej firmy. Cena za nasze urządzenia jest atrakcyjna.

A.A.C. Rainbow
Adres firmy:
al. Lipowa 3, 53-124 Wrocław, dolnoślaskie
+48 71 367 30 85
http://www.rainbow.pl
mapa w kml
Rusztowania - http://www.sigma-bud.pl/

Rusztowania złożone są właśnie z takich rur. Rusztowania wykorzystywane są przy budowie i remontach budynków (przez tynkarzy, malarzy, dekarzy itp.), ale także jako tymczasowe konstrukcje nośne do różnych innych celów (np. do budowy scen i estrad na wolnym powietrzu), przy czym w zależności od potrzeby buduje się je jako konstrukcje wolnostojące, lub też jako rusztowania przyścienne. Często także widać je stojące tuż za oknem, jeżeli mieszkamy w bloku np. podczas malowania.

PHU SIGMA Joanna Nowak
Adres firmy:
ul. Armii Krajowej 6/3, 98-200 Sieradz, woj. łódzkie
+48 22 392 74 73
http://www.sigma-bud.pl
mapa w kml
Kwiaty sztuczne hurtownia

Jeśli chcecie Państwo znaleźć odpowiednie kwiaty sztuczne hurtownia Rojek- Decor oferuje Państwu liczne produkty, które idealnie odwzorowują naturalną roślinność. Posiadamy także pojedyncze kwiaty oraz kompletne bukiety. Polecamy Państwu nasze estetycznie wykonane kwiaty sztuczne. Hurtownia- Rojek-Decor.

PROJEKTDECOR.PL S.A.
Adres firmy:
Brzezińska 48D, 44-200 Rybnik, Śląskie
+48 32 429 50 00
http://www.rojek.pl
mapa w kml
Plotery CNC do drewna

Przedsiębiorstwo Mill od początku swojej działalności, za kwestię priorytetową uznaje fakt najwyższej jakości swoich wyrobów. To właśnie ten fakt stanowi kluczową przyczynę tego, iż nasze Plotery CNC do drewna stanowią standardowe wyposażenie wielu warsztatów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży.

Mill Marta Jędrzejewska
Adres firmy:
Gąsek 8, 05-506 Lesznowola, mazowieckie
+48 22 757 77 84
http://mill.com.pl
mapa w kml
Osłony do maszyn

Przygotowujemy produkty, które mogą posłużyć jako zabezpieczenie dla różnego rodzaju urządzeń. Wykonujemy bowiem osłony do maszyn bazując na takich materiałach jak poliwęglan, pleksi, czy polietylen. Są one wytrzymałe, a przy tym dostępne w wersji transparentnej, co zapewnia widoczność sprzętu podczas pracy.

Centrum Agencja Promocyjno - Reklamowa Wojciech Stanisławski, Barbara Stanisławska s.c.
Adres firmy:
1905 Roku 21, 26-600 Radom, mazowieckie
+48 48 363 39 02
http://www.aprcentrum.com.pl
mapa w kml
Ekosolwent

Niezawodnym sposobem tworzenia nadruków na banerach wielkoformatowych, flagach, siatkach czy plandekach jest ekosolwent. Wykonane tym sposobem napisy bądź grafiki odznaczają się dużą odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, w tym również promieniowania UV, wilgoci czy mrozu.

API.PL Sp. z o.o.
Adres firmy:
Okrężna 37, 95-070 Rąbień, łódzkie
+48 42 250 55 95
http://inkjet24.pl
mapa w kml
Agencja public relations

Jeżeli rozwijasz swój biznes w Warszawie i szukasz rozwiązań, które umocnią Twoją pozycję, to z pewnością współpraca z zespołem Binaria Communications przyniesie odpowiednie rezultaty. Jako Agencja Public Relations w szczególny sposób dbamy o procesy komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej - zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele od nich zależy. Możesz też liczyć na naszą pomoc przy działaniach mających na celu poprawę widoczności wizerunku Twojej marki. Działamy wieloaspektowo, co z pewnością pomoże Ci się wyróżnić.

Binaria Communications
Adres firmy:
Nowoursynowska 130, 02-797 Warszawa, mazowieckie
+48 22 855 33 00
http://binaria.pl
mapa w kml
Drukarnia wielkoformatowa Poznań

W naszej drukarni w Poznaniu do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, proponując najkorzystniejsze rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. Oferujemy przede wszystkim druk wielkoformatowy. To dzięki nam zainwestujesz w skuteczne działania marketingowe swojej firmy. Zapraszamy Cię zatem do współpracy z nami - na najwyższym poziomie! Nasze propozycje czekają właśnie na Ciebie.

Wieland Drukarnia Cyfrowa
Adres firmy:
Senatorska 37, 60-326 Poznań, wielkopolskie
+48 61 867 49 01
http://wieland.com.pl
mapa w kml
filmy sferyczne

Doskonałym narzędziem umożliwiającym pokazanie firmy w ciekawy i oryginalny sposób są filmy sferyczne, zwane także produkcjami 360 stopni. Poprzez wykorzystanie tego typu nagrania, skupiamy całą uwagę odbiorcy na prezentowanym materiale, co pozwala nam na dokładniejsze zapoznanie go z naszą ofertą produktów i usług.

BeeProduction
Adres firmy:
Postępu 14, 02-676 Warszawa, mazowieckie
+48 50 427 29 92
http://beeproduction.pl
mapa w kml
Apikacje mobilne

Dostęp do kalendarza firmowego oraz istotnej dokumentacji powinien być możliwy niezależnie od lokalizacji. Dlatego też w ofercie naszej warszawskiej firmy znalazły się również aplikacje mobilne. Doskonale współpracują z takimi systemami, jak Android, IOS, czy też Windows. Pozwalają na stałe monitorowanie rozwoju przedsiębiorstwa.

Marcepan Studio
Adres firmy:
Poetów 10F/24, 03-147 Warszawa, mazowieckie
+48 60 050 75 56
http://marcepanstudio.com
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.