Otwarty Katalog dla Przedsiębiorców

firmy, przedsiębiorstwa, usługi

kupno - sprzedaż

filmy sferyczne

Doskonałym narzędziem umożliwiającym pokazanie firmy w ciekawy i oryginalny sposób są filmy sferyczne, zwane także produkcjami 360 stopni. Poprzez wykorzystanie tego typu nagrania, skupiamy całą uwagę odbiorcy na prezentowanym materiale, co pozwala nam na dokładniejsze zapoznanie go z naszą ofertą produktów i usług.

BeeProduction
Adres firmy:
Chmielna 73, 00-801 Warszawa, mazowieckie
+48 50 427 29 92
http://beeproduction.pl
mapa w kml
Call center Gliwice

Już dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkretne wsparcie. Call center to rozwiązania, które pozwolą odmienić dotychczasowe strategie sprzedażowe. Podjęcie współpracy z naszym, ambitnym i kreatywnym zespołem oznacza znaczną dynamizację podstawowych działań marketingowych oraz szybsze dotarcie z produktem lub usługą do Klienta. Jesteśmy przekonani, że bezpośredni kontakt z odbiorcą produktów jest także rozwiązaniem, które korzystnie wpłynie na budowany wizerunek Państwa działalności biznesowej.

Simio Polska Sp. z o.o.
Adres firmy:
Moniuszki 7, 40-005 Katowice, śląskie
+48 60 680 99 29
http://simiopolska.pl
mapa w kml
Druk książek klejonych

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi między innymi drukowanie książek. Oferujemy produkty w wersji kolorowej lub czarno-białej, z miękką, klejoną oprawą. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, które w połączeniu z naszą wiedzą oraz doświadczeniem dają doskonałe efekty. Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem Klienta dostępnym na naszej stronie internetowej. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia.

Drukarnia Empir
Adres firmy:
Sczanieckiej 14a, 60-216 Poznań, wielkopolskie
+48 61 865 33 72
http://www.empir.poznan.pl
mapa w kml
torba bawełniana z logo

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje wykonanie spersonalizowanych, ekologicznych gadżetów. Torba bawełniana z logo Twojej firmy to świetny pomysł na upominek na przykład z okazji konferencji lub biznesowej wizyty, a jednocześnie może być ciekawym sposobem na reklamę. Szyjemy na miejscu z trwałych materiałów, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość produktów.

Gift More
Adres firmy:
Bema 5 / lokal 7, 05-480 Karczew / k. Otwocka, mazowieckie
+48 66 500 24 88
http://giftmore.pl
mapa w kml
Ekologiczne torby z nadrukiem

W naszej ofercie znaleźć można rozmaite ekologiczne torby z nadrukiem: z poliestru, z filcu, z bawełny, a także z polipropylenu tkanego. Wszystkie te produkty odznaczają się ogromną wytrzymałością oraz wysoką estetyką wykonania. Możemy na nich umieścić dowolny logotyp wybrany przez naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Bag More
Adres firmy:
Gen. Józefa Bema 5 lok. 7, 05-480 Karczew / k. Otwocka, mazowieckie
+48 66 500 24 88
http://bagmore.pl
mapa w kml
2011 © www.170lat.pl.